Żyj zdrowo i aktywnie z Osteoren
Piękno

Żyj zdrowo i aktywnie z Osteoren

W obecnych czasach, gdy nasze plecy i nogi są w coraz większym stopniu  narażone na bóle spowodowane ciężką pracą lub długotrwałym siedzeniu w samochodzie, przed telewizorem, komputerem, tabletem,  czy innym współczesnym pochłaniaczem czasu, wówczas nasze stawy są przeciążane i prowadzi to do  chorób zwyrodnieniowych czyli Artroz. Choroby te mogą występować w każdym wieku i dotyczą ok 15% populacji oraz 70% osób powyżej 65 roku życia. U osób starszych może doprowadzić  w większym lub mniejszym stopniu do niepełnosprawności.

Obecnie zwyrodnienie stawów dotyczy połowy ludzi po 50. roku życia jednak stale przybywa coraz młodszych pacjentów. Choroby zwyrodnieniowe stawów są następstwem zaburzenia równowagi

pomiędzy procesami regeneracji, a degeneracji chrząstki stawowej. Zmiany te są efektem procesu toczącego się na przestrzeni lat  poprzez działanie stałego czynnika uszkadzającego chrząstkę stawową. Choroby te cechuje powolne narastanie objawów takich jak zgrzyty, trzaski, a po pewnym czasie  ostre  bóle, deformacje stawów i ograniczenie ich funkcji.  

Ja, jako nauczycielka będąca już na emeryturze przez wiele lat  prowadziłam bardzo aktywny zawodowo tryb życia, co za tym idzie wiele godzin spędzałam w pozycji siedzącej lub stojącej. Przez te czterdzieści lat nauczania nabawiłam się bóli stawów kręgosłupa oraz kolan. Lekarze przepisywali mi wiele reklamowanych maści, żeli i leków przeciwbólowych, które działały krótkotrwale, na czas stosowania. Jednak całkowicie bólu nie likwidowały. Wówczas  znajoma  poleciła mi nowy krem do smarowania jakim jest Osteoren.

Czym jest Osteroen?

Osteroen  jest to krem Nowej Generacji przynoszący szybką ulgę w bólach mięśni, stawów, ścięgien i więzadeł. Jest on  bardzo łatwy w użyciu. Utworzony został na bazie i wyłącznie naturalnych składników.  Dzięki zastosowaniu w nim kolagenu (jest to główny składnik ścięgien, występuje również w chrząstkach stawowych) działa on bezpośrednio na ból, a  jego działanie można poczuć już po pierwszym zastosowaniu. Można go stosować w każdym wieku dwa razy dziennie. Ponadto  Osteroen  jako krem dobrze i szybko się wchłania, a co za tym idzie nie brudzi ubrań.

Składniki kremu Osteoren

Glukozamina: jest to związek chemiczny nazywany aminocukrem,  naturalnie występujący w naszym organizmie. W preparacie występuje w postaci siarczanu glukozaminy. Glukozamina najczęściej jest bardzo dobrze tolerowana przez organizm. Związek ten bierze udział w łączeniu  proteoglikanów,  czyli substancji budujących chrząstkę stawową , w związku z tym  może  wzmocnić,  a nawet odnowić  zmienione chorobowo stawy.

Kolagen: jest białkiem, które wchodzi w skład tkanki łącznej. Jest on bardzo odporny na rozciąganie, oraz  jest  głównym składnikiem ścięgien. Kolagen  ma za zadanie dbać o elastyczność skóry. Chrząstka  stawowa  zbudowana jest z

komórek  chrzęstnych, które  otoczone są macierzą międzykomórkową.  Jest kilka rodzajów kolagenu, ale najważniejszym białkiem chrząstki stawowej jest  kolagen typu II.Kolagen typu II składa się z dużej sieci łańcuchów, które ułożone są równolegle do powierzchni. Taka budowa powoduje, iż kolagen jest bardzo odporny na rozciąganie.

Guma arabska:  jest  swego rodzaju  prebiotykiem, który ma bardzo pożyteczny wpływ na zdrowie, ponieważ pobudza do pracy i mnożenia się   zbawiennych bakterii mikroflory jelitowej, co powoduje zwiększenie odporności, oraz wzmocnienie kości. Wiele badań naukowych potwierdza, że zastosowanie  gumy arabskiej poprawia ogólny stan zdrowia, gdyż ułatwia proces wchłaniania niezbędnych witamin i minerałów.

Ekstrakt z liści i nasion winogron: winogrona są owocami wykorzystywanymi od czasów Starożytnych. W tamtych czasach były stosowane  jako środek na przypadłości układu pokarmowego, skaleczenia czy rany. Współczesna medycyna niekonwencjonalna także doceniła drogocenne właściwości winogron. Nie jest to nic nowego, gdyż  winogrona są źródłem wielu witamin i składników mineralnych. W swoim składzie zawierają witaminy C i A, witaminy z grupy B, potas, fosfor oraz wapń, magnez, cynk, miedź, żelazo. Te pierwiastki mają bardzo dobry wpływ na elastyczność, oraz jędrność skóry. Warto zaznaczyć, iż elementy  te, w połączeniu z witaminą C, mają działanie lecznicze  łagodząc  stany zapalne i podrażnienie naskórka.

Jak działa krem „Osteoren“

Osteoren zawiera znaczący składnik, którym jest kolagen.Ten rodzaj białka  tworzy i odbudowuje tkankę łączną, która ma predyspozycje do uszkodzeń. Ponadto  Osteroen powoduje ,iż wapń  nie jest wypłukiwany z organizmu, a wręcz przeciwnie wzmacnia  układ stawowo-wiązadłowy kręgosłupa, łękotki, a także kości.

Osteoren działa w 3 etapach:

  1. Pozbywa się

     bólu

  2. Wzmacnia układ stawowo – więzadłowy
  3. Działa szybko i skutecznie

Przeciwwskazania:

1.Ciąża

2. Okres karmienia piersią

3. Alergia na którąś substancję  czynną

Jak stosować Osteoren?

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty zaleca się zastosowanie niewielkiej ilości preparatu Osteoren na czystą, suchą skórę i wykonanie delikatnego masażu do czasu całkowitego wchłonięcia kremu. Osteoren należy aplikować od 2 do 3 razy dziennie i do godziny po jego zastosowaniu nie należy brać kąpieli. Krem Osteoren jest przeznaczony dla osób w każdym wieku. W związku z tym zarówno osoby młode, jak i seniorzy mogą pozbyć się bólu i usprawnić pracę całego organizmu.

You may also like...

1 Comment

  1. Newsman says:

    Żyj zdrowo i aktywnie z Osteoren

Comments are closed.