Zioła tybetańskie – lata leczniczej tradycji!
Zioła tybetańskie – lata leczniczej tradycji!
Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Klasyczne ziołolecznictwo tybetańskie opiera się na naukach mnichów z III wieku p.n.e. Podstawą ówczesnej medycyny była indyjska ajurweda, której elementy stosują do dziś tybetańscy lekarze. Z czasem opracowali oni skuteczny system leczenia chorób z wykorzystaniem różnorodnych ziół i metod terapeutycznych, które wykorzystywane są nie tylko do leczenia schorzeń, ale również profilaktycznie do zachowania dobrego stanu zdrowia i wzmocnienia organizmu.

Najbardziej popularne mieszanki tybetańskich ziół od stuleci wykorzystywane są w celu regeneracji organizmu i pobudzenia sił witalnych. Cenione są również zioła rozgrzewające i wspomagające dobre trawienie.

Zioła tybetańskie na liście WHO

Zioła tybetańskie zyskały sobie dużą popularność z uwagi na ich działanie oczyszczające organizm

foto202810 6 Zioła tybetańskie – lata leczniczej tradycji!

i jednocześnie odchudzające. Specjalna mieszanka ziół została skomponowana przez mnichów przed wieloma stuleciami, a jej skuteczność została potwierdzona wieloma badaniami naukowymi. Jej skuteczność w walce z nadwagą i otyłością została potwierdzona przez Światową Organizację Zdrowia – WHO, która oficjalnie uznała zioła tybetańskie jako skuteczny lek odchudzający i naturalny antyoksydant.

Zioła tybetańskie na odchudzanie

Mieszanka ziół tybetańskich działa na organizm oczyszczająco i odchudzająco. Największym atutem terapii odchudzającej przy użyciu ziół tybetańskich jest łagodny jej przebieg. Spadek wagi nie jest gwałtowny, najpierw ma miejsce oczyszczanie organizmu z toksyn, a następnie sukcesywne zmniejszanie wagi.

Fenomen działania ziół tybetańskich polega na stabilnej zmianie metabolizmu, co gwarantuje uzyskanie właściwej wagi, bez obaw zbytniego odchudzenia i wyniszczenia organizmu. Z powodzeniem mogą więc stosować zioła tybetańskie osoby szczupłe, które nie schudną poniżej bezpiecznej dla zdrowia masy ciała, a efektem ich stosowania będzie sukcesywne pozbywanie się podskórnych toksyn. Działanie takie będzie powodowało poprawę jakości skóry i usuwanie cellulitu.

W przypadku osób z nadwagą, pozbycie się zbędnych kilogramów w efekcie kuracji ziołami, gwarantuje utrzymanie optymalnej wagi ciała, bez obawy efektu jo-jo.

>>>>  Ratel Extremo Plus - opinie na temat przygotowania do przybierania na wadze

Co warto wiedzieć o ziołach tybetańskich?

  1. Zioła nie powodują uzależnień, nie wpływają na stan psychoruchowy i zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych.
  2. Spożywanie alkoholu w trakcie kuracji ziołami tybetańskimi nie wpływa na jej skuteczność.
  3. Pełna kuracja odchudzająca pozwala na utratę od 7 do 15 kilogramów masy ciała.
  4. Trwały efekt (na całe życie) uzyskuje się po przejściu 3 pełnych kuracji ziołami.
  5. Zioła można przyjmować zarówno w formie naparu jak i nalewki alkoholowej.
Poprzedni artykułNadczynność tarczycy – dieta pomaga!
Następny artykułBendroflumetiazyd
Marzena Wielgus
Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.