Zaspokojenie innych
Zdrowie i Ty

Zaspokojenie innych

Seks niemal dla każdego człowieka jest jedną z ważniejszych rzeczy w jego życiu. Nie ma to jednak nic wspólnego z przedmiotowym traktowaniem tych spraw. Zdecydowana większość ludzi szuka sobie zawsze partnera na całe życie. Przeważnie bowiem chcemy, aby nasz partner potrafił się nami zaopiekować, pocieszyć w trudnych chwilach, lecz także zapewnić dobre dzieciństwo naszym dzieciom. Dlatego jeśli chodzi o seks, to przeważnie chcemy, aby dzieliła z nami łóżko osoba, co do której jesteśmy pewni i nie musimy się obawiać, że jeśli przyjdzie nam mieć ze sobą dziecko to nie będziemy mogli na nią liczyć. Wbrew pozorom także mężczyźni jak najbardziej

poszukują trwałych związków, choć niektórym zajmuje to nieco więcej czasu. Jeżeli jednak już mamy stałą partnerkę naszego życia, zawsze chcemy zapewnić jej jak najwięcej szczęścia, radości ale także i przyjemności, zwłaszcza tej związanej z seksem. Chcąc być dobrym mężem dla naszej przyszłej żony chcemy, by nie kojarzyła nas tylko i wyłącznie z mężem, który zarabia pieniądze, lecz także z dobrym kochankiem. Żaden mężczyzna nie chciałby z pewnością pozbawiać swojej kobiety tak wielkiej przyjemności jaką jest seks. Z tego powodu staramy się w łóżku zapewnić jej jak najwięcej przyjemności, poznać dobrze jej ciało i wiedzieć, czego od nas oczekuje podczas seksu. Jest to o tyle skomplikowane, że kobiety charakteryzują się przeważnie nieco inną psychiką niż męska, potrzebują więcej czułości, romantyzmu, poczucia bezpieczeństwa. Poznając jej ciało i będąc dla niej delikatnym możemy sprawić, że poczuje się niczym w siódmym niebie, jednak chcemy także, by sama czynność fizyczna jaką jest seks przynosiła jej jak najwięcej przyjemności.

Nie wszyscy mężczyźni jednak zdają sobie sprawę z wszystkich rzeczy, które zwiększają przyjemność podczas orgazmu. Ilość spermy jest jedną z tych często zapominanych i ignorowanych rzeczy zwiększających przyjemność płynącą z orgazmu. Obfity wytrysk zapewnia bowiem tak samo kobiecie, jak i jej partnerowi zdecydowanie więcej przyjemności, niż seks z małą ilością nasienia w wytrysku. Nie zawsze jednak mamy wpływ na to, jak wiele nasienia znajdzie się w wytrysku podczas stosunku. Więcej spermy w każdym wytrysku zapewnia niesamowite przeżycia dla obojga partnerów. Mając pojęcie o tym, jak wiele w naszym stosunku zmienić może większa ilość spermy z pewnością większość z nas chciałaby jak najszybciej zrobić coś z tym i sprawić, by za każdym razem nasz orgazm wiązał się z jak największą ilością spermy w każdym wytrysku.

Na szczęście jest rozwiązanie tego „problemu” i to wcale nie

trudne. Wystarczy sięgnąć po preparaty zwiększające ilość nasienia wytwarzanego przez nasz organizm. Dzięki suplementom diety zwiększającym ilość nasienia w wytrysku, za każdym razem gdy odbywamy stosunek z naszą partnerką, orgazm wiąże się z nawet pięciokrotnie większą ilością nasienia w wytrysku. Oznacza to dla mężczyzny niesamowite doznania, gdyż wraz z większą ilością nasienia zwiększa się także czas trwania orgazmu. Orgazm w takim wypadku jest także zdecydowanie silniejszy i zapewnia niezapomniane doznania i nam i naszej partnerce.

You may also like...

1 Comment

Comments are closed.