Young Zielony jęczmień - opinie na temat Green Magma
Zdrowie i Ty

Young Zielony jęczmień – opinie na temat Green Magma

młody zielony jęczmień

Zielony jęczmień (zielona magma)

Młoda Zielony jęczmień (zielona magma) staje się coraz bardziej popularna wśród sliderów i tych, którzy chcą zdrowo się odżywiać. Jest to tym bardziej zrozumiałe, że młody jęczmień jest bogatym źródłem witamin i minerałów. Witamina C zawiera więcej niż sok pomarańczowy, a także więcej niż beta-karoten marchwi. Zawiera również duże ilości egzogennych aminokwasów i błonnika pokarmowego.

Zielony jęczmień ma właściwości przeciwzapalne, przeciwnowotworowe i antywirusowe. Wspomaga leczenie zmian skórnych, chorób układu krążenia, a nawet cukrzycy. Zawartość błonnika pokarmowego sprawia,

że jęczmień jest również cieńszy, o czym świadczą liczne opinie zadowolonych użytkowników.

Young Zielony jęczmień (Green Magma) – właściwości prozdrowotne

młody zielony jęczmień pole

zielona magma

Zielony jęczmień zawiera wiele witamin i minerałów. Zawiera witaminy z grupy B, Antioxidanty (witamina C, witamina E, beta-karoten), żelazo, wapń, magnez i cynk. Ponadto zielone łodygi rośliny są źródłem naturalnych hormonów i chlorofilu. Jęczmień zawiera także aminokwasy, które są niezbędne i nie mogą być wytwarzane przez sam organizm.

Ze względu na te składniki, młody jęczmień ma silne właściwości Antioxidant, co czyni go już wspomnianym ze względu na jego działanie przeciwzapalne, przeciwnowotworowe i przeciwwirusowe. Młody jęczmień jest stosowany w leczeniu trądziku i wrzodów. Zmniejsza stany zapalne, łagodzi bóle stawów i bóle żołądka. Zawartość chlorofilu czyni go również odpowiednim do odkwaszania organizmu, co umożliwia przywrócenie równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie.

Młody jęczmień jest nie tylko bogatym źródłem witamin. Zawiera również rozpuszczalne błonnik pokarmowy, który stymuluje metabolizm tłuszczów i ma działanie obniżające poziom cholesterolu we krwi. Zielony jęczmień zawiera również nierozpuszczalne włókno, które ma udowodniony korzystny wpływ na układ trawienny, zmniejszając ryzyko raka jelita grubego.

Zielony jęczmień może również mieć profilaktyczne i lecznicze działanie na cukrzycę, choroby serca, nadciśnienie, otyłość i nadwagę, bezsenność i hipercholesterolemię.

Jaką formę powinienem zabrać z Zielony jęczmień (Green Magma)?

młody zielony jęczmień nasiona

Nasiona Zielony jęczmień

Zielony jęczmień nie jest spożywany w postaci sałatek lub sałatek. Jest dostępny na rynku w postaci sproszkowanego soku lub posiekanej trawy jęczmiennej. Osiąga się to na dwa sposoby. Proszek otrzymuje się przez wyciskanie soku z młodego jęczmienia, a następnie sok suszy się, odparowując wodę pod ciśnieniem, w niskiej temperaturze. Zachowuje to

właściwości zdrowotne zielonego jęczmienia. Proszek z trawy uzyskuje się przez suszenie w wyższej temperaturze przez dłuższy czas. Prowadzi to jednak do utleniania substancji odżywczych i zmniejszenia wartości odżywczej.

Składniki zawarte w proszku z soku są lepiej wchłaniane przez organizm, prawie w 100%. Jest to możliwe głównie z powodu braku błonnika. Z drugiej strony, preparat z trawy jęczmiennej zawiera dużą ilość błonnika, co jednak zmniejsza wchłanianie składników odżywczych.

 

Czy Zielony jęczmień (zielona magma) jest skuteczna w przypadku odchudzania, opinii ekspertów i użytkowników?

zielony jęczmieńPrzygotowania wykonane z zielonego jęczmienia są zalecane dla osób, które chcą zmniejszyć swoją wagę. Właściwości wyszczuplające preparatów są podawane zarówno przez błonnik, jak i zawartość witamin i minerałów. Rozpuszczalne błonnik pokarmowy zawarty w młodym jęczmieniu daje uczucie sytości, a także opóźnia moment opróżnienia żołądka. Nierozpuszczalny błonnik zapobiega zaparciom, stymulując perystaltykę jelit. Eksperci z Urzędu ds. Rozwoju Obszarów Wiejskich (RAD) stwierdzili, że spożycie jęczmienia przez mężczyzn powoduje zmniejszenie masy ciała o 8% w porównaniu do osób, które go nie używają. U osób stosujących ekstrakt z pędu jęczmienia obserwuje się zmniejszenie tkanki tłuszczowej.

Warto jednak pamiętać, że wyciąg z jęczmienia jest jedynie środkiem wspomagającym odchudzanie i nie może zastąpić zbilansowanej diety i ćwiczeń.

Zielony jęczmień(Zielona Magma)jaka jest cena i gdzie ją kupić?

Przetwory z zielonego jęczmienia nie są tanie, cena proszku z soku waha się od 70 do nawet 180 PLN za 300 gramów. Tabletki zawierające sproszkowane liście są

trochę tańsze. Za 60 kapsułek trzeba zapłacić około 120 PLN. Różnica wynika głównie z metody produkcji. W pierwszym przypadku stosuje się droższą technologię, a do uzyskania podobnej ilości preparatu trzeba użyć znacznie większej ilości zielonego jęczmienia.

Przygotowanie zielonego soku jęczmiennego (Green Magma)

Proszek z zielonego jęczmienia rozpuszcza się w szklance płynu, którym może być zimna woda, sok owocowy lub sok wyciśnięty ze świeżych owoców. Aby zachować wszystkie właściwości zdrowotne i odżywcze preparatu, zawsze rozpuść proszek w chłodnym płynie. Gorąca woda powoduje straty witamin i enzymów zawartych w zielonym jęczmieniu. Przygotowany odpowiednio sok spożywany jest około 20 do 30 minut przed posiłkiem, najlepiej 2 razy dziennie. Dobrym rozwiązaniem jest dodanie proszku również do jogurtu, owsianki, surówki lub schłodzonej zupy.

Zielony jęczmień (Green Magma) – FAQ:

1. Kiedy widoczne są efekty używania zielonej Magmy, jakie są opinie tych, którzy jej używają?

Przygotowanie zielonego jęczmienia powinno być stosowane regularnie, jednak pierwsze efekty powinny być widoczne już po kilku dniach. Oczywiście, nie są to jeszcze tak widoczne rezultaty, na jakie nam zależy. Ciało w tym czasie zaczyna się czyścić, więc możliwe jest wystąpienie biegunki, a nawet egzemy na skórze. Jest to naturalny ReAction organizmu, który mija po około 1 do 2 tygodniach. Poprawa kondycji skóry, wzrost energii, dobre samopoczucie będą obserwowane około 2 do 3 tygodni od momentu zastosowania. W tym okresie może wystąpić małe Weight Loss. Jednak warunkiem wstępnym jest wprowadzenie większej aktywności fizycznej i diety. Efekty zdrowotne pojawią się nieco później, czasami trzeba odczekać nawet kilka miesięcy.

2. Nie podoba mi się smak zielonego jęczmienia (zielona magma) – co powinienem zrobić?

Nie każdy może polubić smak lub zmętnienie napoju. Następnie możesz spróbować przejść na soki lub koktajle przy użyciu preparatu jęczmiennego. Istnieje wiele reguł, które można zastosować w tym przypadku.

3. Czy mogę dodać Zielony jęczmień (zielona magma) do mojego jedzenia?

Przygotowanie jęczmienia można dodać do potraw pod warunkiem, że zostaną odpowiednio wcześniej schłodzone. Korzystanie z jęczmienia, aby utrzymać ciepło, wymaga czasu, nie trafia w cel.

4. Czy kobiety w ciąży i karmiące piersią mogą spożywać zieloną magmę?

Jęczmień zawiera kwas foliowy i pomaga w niedokrwistości, więc jego stosowanie w czasie ciąży jest nawet wskazane.

5. Czy młoda Zielony jęczmień (zielona magma) jest odpowiednia dla dzieci?

Tak, ale należy go wprowadzić u dzieci w wieku powyżej 3 lat. Zawiera dużo błonnika, który może mieć efekt przeczyszczający, dlatego nie powinien być wprowadzany do diety młodszych dzieci. Dla starszych dzieci wystarczy podać 1 łyżeczkę proszku dziennie.

Jak zawsze, czekamy na wiadomość od Ciebie o Zielony jęczmień (Green Magma), dodaj ją w swoich komentarzach poniżej …

You may also like...