WEEX do utraty wagi - opinie, cena, komentarze, oficjalna strona
Zdrowie

WEEX do utraty wagi – opinie, cena, komentarze, oficjalna strona

Weex jest zaprojektowany w USA pigułek odchudzających związane z kategorią kalorii blokujących wytwarzanych w postaci biokokteyli dwuskładnikowego. Blokery kalorii są suplementy amylazy bloku, enzym rozkładający polisacharydy, oligosacharydy. Po prostu, blokują rozpad złożonych węglowodanów prostych. Niedokończone proces metabolizmu węglowodanów, nie pozwala na zwiększenie poziomu glukozy we krwi, co z kolei nie pozwala na tłuszczu postać ciała. Ale to nie jest tylko efektem biokokteyli Weex. o innych właściwościach koktajl do utraty wagi czytaj dalej.

Weex: historia

Rozwój koktajl był zaangażowany zespół naukowców z University of Massachusetts żywienia i dietetyki, kierowany przez prof Fox. Celem

badania była formuła tworzenia produktu jest w stanie

szybko przetransportować spalanie tłuszczu składników w organizmie. Pierwsze prototypy były gotowe koktajle z tłuszczu palników. Ale takie podejście nie zostało przyjęte, ponieważ składniki kompozycji traciły swoje właściwości po 2 Weex. Wyjściem było wymieszanie składników bezpośrednio przed użyciem. W ten sposób został stworzony biokokteyli Weex opiera się na dwóch elementach. Liofilizowano i ciecz

Badania kliniczne – Weex

Komisja z University of Massachusetts pochwalił biodostępność koktajl, ale prawdziwy efekt stosowania została udowodniona w badaniach klinicznych w sztokholmskim Instytucie żywienia.

Ludzie cierpiący na otyłość drugiego stopnia, zostały podzielone na dwie grupy, z których jedna wzięła koktajl Weex, a druga placebo wodę z barwnikiem i smakowe, ale z oryginalnych butelek z logo. Po 30 dniach obserwacji w porównaniu utraty masy ciała w każdej grupie. Wyniki były następujące:

W grupie, która otrzymała Weex Płeć wiek utrata masy ciała Мужской25-407-11 кгЖенский25-405-9 khrupa placebo Płeć wiek utrata masy ciała Мужской25-401-2 кгЖенский25-40 + 2-4 kg

Jak widać z tabeli, utrata masy ciała grupa, która otrzymała koktajl uzupełnienie w stosunku do grupy kontrolnej różniły się więcej niż sześć razy! Ponadto, kobiety w grupie placebo zyskał do czterech funtów w eksperymencie miesięcy. Wyniki badań jasno mówić o skuteczności kalorii blokujących Weex jako sposób na utratę wagi. Co ciekawe, w przeglądzie koktajlu można znaleźć bardziej imponujące liczby, na przykład udało mi się stracić dziesięciu (!) Funtów na tydzień.

Właściwości koktajlu

Największa na główne

właściwości koktajlu Weex są następujące:

 1. Blokowanie kalorii. Niezdolność do przyswojenia węglowodanów prostych, co prowadzi do obniżenia poziomu cukru we krwi. Depozyty tłuszczowe przestają akumuluj.
 2. Autonomiczny utleniania tłuszczu. indukuje koktajl stresu oksydacyjnego depozytów lipidowych, co prowadzi do ich rozkładu jak w postaci podskórnego i trzewnego.
 3. wydalanie produktów przemiany materii. Składniki absorbirovannaya koktajl i usunąć je z organizmu.
 4. normalizacji przewodu pokarmowego. Działanie chłonny biokokteyli celu oczyszczenia do przewodu pokarmowego.
 5. Zapobieganie chorobom naczyń krwionośnych i serca. Normalizacja glukozy i redukcji tłuszczu ciała, zmniejszenie stężenia cholesterolu, chronią układ krążenia przed tworzeniem się blaszek miażdżycowych.

Weex nie tylko pomaga schudnąć, ale również do poprawy funkcjonowania niemal wszystkich układów organizmu. Teraz porozmawiajmy o tym, co osiąga podobny wpływ

na skład

Będzie można się dowiedzieć. Syrop mangostan: egzotyczne owoce dla utraty wagi

Skład Weex

Suplement Weex składa się z czterech elementów, z których każdy ma swój własny obszar odpowiedzialności. Razem mają efekt synergiczny, znacznie zwiększając efekt każdego komponentu. Faza ciekła w butelce jest L-karnityna. Wysuszyć część, która znajduje się w pokrywie jest mieszaniną liofilizowanej spirulina, guarana i ekstrakt zielonej herbaty.

L-karnityna

podstawie składu koktajlu Weex jest L-karnityna (czyli levocarnitine) jest długi – znany i sprawdzony naturalnego tłuszczu palnika. L-karnityna jest jednym z najważniejszych czynników, metabolizmu, które są bezpośrednio zaangażowane w metabolizm lipidów. Cząsteczką L-karnityna bierze udział w lipolizy – rozkład tłuszczów kwasów tłuszczowych z utworzeniem ATP. Wyniki procesów w złożach tłuszczowych zaczynają topić się jak topnienia śniegu na wiosnę.

Ekstrakt z zielonej herbaty

Liczne badania potwierdziły działanie zielonej herbaty na proces utraty wagi. Więc naukowcy z Birmingham odkryli, że utlenianie tłuszczu wynosi 17% szybciej z recepcji herbaty niż placebo. Ponadto stwierdzono, że zielona herbata nie tylko przyspiesza utlenianie lipidów, ale zwiększa wrażliwość

na insulinę, poziom glukozy nie dopuszczając do gromadzenia się w krwi.

Inną ważną właściwością ekstraktu z zielonej herbaty mieli niższe ciśnienie krwi na tle zmniejszenie cholesterolu, zmniejsza ryzyko chorób układu krążenia.

Spirulina

Glony, klasyfikowane jako tzw pożywienie – produktów spożywczych o wysokiej zawartości składników odżywczych. Spirulina zawiera 60% całkowitych białek wszystkich niezbędnych aminokwasów. Ilość i jakość białka, algi wyprzedza wszystkich znanych roślinnych źródeł tego składnika. Jest to również źródło cynku, sodu, selenu, fosforu, magnezu, manganu, potasu, wapnia, miedzi, chromu i żelaza w niej więcej niż 30 (!) Razy niż szpinaku. I glonów jest potężnym naturalnym sorbentu. Notować inne zadziwiające właściwości spirulina może być długa: ochrona przed promieniowaniem, rehabilitacji po udarze mózgu, leczenia cukrzycy, amiotroficheskom rozsiane i katar sienny. Ale w ramach opisanego koktajlu Weex. Jesteśmy zainteresowani wpływu spiruliny na utratę wagi.

Efektem jest to, że algi hipertrofiada się do żołądka, zajmując większość z nich. Nie posiadające w swoim składzie węglowodany spirulina szybko daje uczucie sytości, bez podania kalorii. Utrata apetytu i szybkie uczucie sytości nie pozwalają przejadać podczas koktajlu recepcji

Będzie można się dowiedzieć. Zielony smoothie Pierre Dukan: odchudzanie przez francuskiego przepisu

ekstrakt guarana

Amazońskiego guarany jest to roślina, która rośnie w

Brazylii Paragwaju. Wysoka zawartość wolno stać guaranin guarana jeden z najbardziej skutecznych środków pobudzających stosowanych w żywieniu sportowców. Na podstawie fabryce stworzył ogromną liczbę kompleksów pre-szkoleniowych i napojów bezalkoholowych. Ale jak to pomaga schudnąć?

guarany główną rolę w procesie utraty wagi jest przyspieszeniem metabolizmu. Ze względu na zawartość flawonoidów może zwiększyć enzymy metabolizmu, co zmniejsza czas cyklu Krebsa. Intensywny metabolizm nie dopuścić do odłączenia się węglowodanów w tłuszcz, przekształca je w energię, skuteczne wykorzystanie pozwoli wspomnianą Guaranina. Stymulacja OUN nie pozwoli Ci usiedzieć, zwiększenie temperatury ciała, powodując jej ruch.

antyadhezyjne Weex

Weex to zestaw do samodzielnego przygotowania napoju. Forma uwalniania koktajlu związane z tym, że wydajność rozpuszczonych składników obniżone w dwóch Weex. W związku z tym, przed użyciem mieszanki napoju składniki liofilizowane (Spirulina, guarany, ekstrakt z zielonej herbaty) C cieczy L-karnityny w butelka. Proces mieszania wizualny pokazany w filmie:

instrukcje użytkowania Weex

 1. Zmieszać proszek z nakrętek z płynu z butelki, aż do całkowitego rozpuszczenia się proszku i nabywania gęstej zieleni.
 2. pomiarowej za pomocą kubka 20 ml koktajlu.
 3. Take codziennie rano na czczo.
 4. Przed użyciem należy wstrząsnąć butelką.

Przeciwwskazania

obecność kalorii blokujących guarany wyodrębnić narzuca ograniczenia jego stosowania. Produkt jest przeciwwskazany:

 • Ludzie cierpiący na nadciśnienie;
 • Pacjenci z wrzodu trawiennego żołądka;
 • Osoby z chorobami serca.

ostrożnie stosować w okresie ciąży i laktacji.

Koszt Weex

cena jednej butelki Weex jest …. Ponieważ dodatek jest nowy i jeszcze nie zdobył popularność w krajach byłego Związku Radzieckiego, producent stale zadowoleni z rabatów promocyjnych. Na przykład, w tej chwili kupić Weex możliwych do ….
Dystrybucja towarów odbywa się w całości w Internecie zgodnie z następującym schematem:

 1. zostawić swój numer telefonu na stronie internetowej producenta.
 2. Menedżer skontaktuje się dla spersonalizowanej przebieg i szczegóły zamówienia.
 3. paczka z przebiegiem koktajlu przychodzi do najbliższego urzędu pocztowego.
 4. Płacisz za zakup po otrzymaniu.

You may also like...