WAKACJE BEZ NIEPROSZONYCH GOŚCI

[Głosów:0    Średnia:0/5]
W okresie wakacji ryzyko zarażenia wszawicą wzrasta kilkukrotnie. Co zrobić, gdy oprócz dobrych wspomnień dziecko przywiezie również wszy? Problem jak skutecznie, ale bezpiecznie pozbyć się nieproszonych gości spędza sen z powiek niejednemu rodzicowi. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo całej rodziny brytyjskie laboratoria Thornton & Ross stworzyły innowacyjny preparat – Hedrin® – który pomoże skutecznie i bezpiecznie pozbyć się wszawicy głowowej. Produkt nie zawiera toksycznych pestycydów, a jego nowoczesna receptura sprawia, że może być stosowany nawet u dzieci od 6 miesiąca życia i kobiet w ciąży.

BEZPIECZEŃSTWO
Hedrin® nie zawiera szkodliwych dla ludzkiego organizmu pestycydów, na które większość pasożytów już się uodporniła, a które nadal są powszechnie stosowane w konwencjonalnych preparatach. W odróżnieniu od nich Hedrin® zawiera związki dimetikonu i cyklometikonu 5 (silikony) o działaniu niechemicznym. Jego stosowanie nie powoduje skutków ubocznych. Jako preparat nie jest wchłaniany przez skórę.

SKUTECZNOŚĆ
Hedrin® to preparat dla całej rodziny. Jest bezzapachowy i bezbarwny, a na dodatek ogranicza konieczność wyczesywania jaj wszy (gnid). Zawarty w nim roztwór 4% dimetikonu i cyklometikonu 5 (silikon powszechnie spotykany w odżywkach do włosów), otacza szczelnie insekty i ich jaja. Środek ten blokuje gospodarkę wodną w jajach pasożyta powodując ich wysuszenie. Preparat działa zabijając, a nie zatruwając wszy. Dlatego bez obaw można go ponownie zastosować w przypadku kolejnego pojawienia się wszawicy. Wszy głowowe nie uodparniają się na działanie Hedrinu®, a jego skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi przeprowadzonymi na dzieciach i dorosłych.

WYGODNA APLIKACJA
Hedrin® posiada jedwabistą konsystencję, dzięki której stosowanie go jest łatwe i przyjazne dla włosów oraz skóry głowy. Aplikację preparatu można porównać do nakładania odżywki na włosy. Zaczynamy od całkowitego pokrycia suchych włosów Hedrinem® od cebulek aż po same końce. Po wyschnięciu pozostawiamy go na 8 godzin lub na noc, a następnie myjemy głowę szamponem do włosów. Preparat pozostawiony na włosach wyparowuje, nie powodując dyskomfortu i nieprzyjemnego uczucia. Aby mieć 100% pewność, że wszystkie insekty zostały usunięte producent zaleca powtórzenie kuracji po 7.

Polecamy  Valgus Toe Pro sposób na haluksy

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*