Tryby gry w World of Tanks
Tryby gry w World of Tanks
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Twórcy gry umożliwili graczom wybór aż trzech trybów gry: Bitwa standardowa, Bój spotkaniowy oraz Szturm.  Wybór mapy zależy od wybranego trybu gry, ponieważ nie każda mapa obsługuje prowadzenie walki we wszystkich trzech wariantach. Na przykład Szturm można prowadzić na takich mapach jak: Erlenberg, Prochorowka, Karelia, Malinowka i Piaszczysta Rzeka. Z kolei bój spotkaniowy jest dostępny na mapach: El Halluf, Murowanka, Step, Ensk, Himmelsdorf, Ruinberg oraz Linia Zygfryda.

Bitwa standardowa

Tryb gry jest dostępny na wszystkich mapach, które zostały dopuszczone do trybu bitew losowych. W rozgrywce udział biorą dwie drużyny, z których każda może posiadać po 15 czołgów. Każda strona gry otrzymuje również

foto202856 Tryby gry w World of Tanks

do dyspozycji własną bazę. Celem gry jest zniszczenie pojazdów przeciwnika lub zdobycie bazy wroga. Tryb bitwy standardowej przewiduje bitwę trwającą 15 minut. Jeżeli w tym czasie żadna z drużyn nie zdyskwalifikuje przeciwnika to zostaje ogłoszony remis.

Szturm w grze World of Tanks

W walce biorą udział dwie drużyny, każda składająca się z 15 czołgów.  Jedna z drużyn skupia się jedynie na obronie bazy, a druga przeprowadza ofensywę.  Gra może zakończyć się przed osiągnięciem celu, o ile zostaną zniszczone wszystkie pojazdy wroga. Szturm trwa tylko 10 minut, jeżeli baza nie zostanie zdobyta lub czołgi atakujące zostaną zniszczone to zwycięstwo odnosi drużyna defensywna.

Bój spotkaniowy

Każda z drużyn składa się z 15 czołgów.  W środkowej części  mapy znajduje się neutralna baza. Celem tej rozgrywki World of Tanks  jest zdobycie bazy lub zniszczenie pojazdów przeciwnika. Bitwa trwa 15 minut i jeżeli w tym czasie żadna  z drużyn nie zdominuje przeciwnika zostaje ogłoszony remis.

>>>>  Trening siłowy
Poprzedni artykułWakeUp Forte – kapsułka na problemy ze snem
Następny artykułdieta cukrzycowa
Marzena Wielgus
Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.