Tryby gry w World of Tanks
Zdrowie i Ty

Tryby gry w World of Tanks

Twórcy gry umożliwili graczom wybór aż trzech trybów gry: Bitwa standardowa, Bój spotkaniowy oraz Szturm.  Wybór mapy zależy od wybranego trybu gry, ponieważ nie każda mapa obsługuje prowadzenie walki we wszystkich trzech wariantach. Na przykład Szturm można prowadzić na takich mapach jak: Erlenberg, Prochorowka, Karelia, Malinowka i Piaszczysta Rzeka. Z kolei bój spotkaniowy jest dostępny na mapach: El Halluf, Murowanka, Step, Ensk, Himmelsdorf, Ruinberg oraz Linia Zygfryda.

Bitwa standardowa

Tryb gry jest dostępny na wszystkich mapach, które zostały dopuszczone do trybu bitew losowych. W rozgrywce udział biorą dwie drużyny, z których każda może posiadać po 15 czołgów. Każda strona gry otrzymuje również

do dyspozycji własną bazę. Celem gry jest zniszczenie pojazdów przeciwnika lub zdobycie bazy wroga. Tryb bitwy standardowej przewiduje bitwę trwającą 15 minut. Jeżeli w tym czasie żadna z drużyn nie zdyskwalifikuje przeciwnika to zostaje ogłoszony remis.

Szturm w grze World of Tanks

W walce biorą udział dwie drużyny, każda składająca się z 15 czołgów.  Jedna z drużyn skupia się jedynie na obronie bazy, a druga przeprowadza ofensywę.  Gra może zakończyć się przed osiągnięciem celu, o ile zostaną zniszczone wszystkie pojazdy wroga. Szturm trwa tylko 10 minut, jeżeli baza nie zostanie zdobyta lub czołgi atakujące zostaną zniszczone to zwycięstwo odnosi drużyna defensywna.

Bój spotkaniowy

Każda z drużyn składa się z 15 czołgów.  W środkowej części  mapy znajduje się neutralna baza. Celem tej rozgrywki World of Tanks  jest zdobycie bazy lub zniszczenie pojazdów przeciwnika. Bitwa trwa 15 minut i jeżeli w tym czasie żadna  z drużyn nie zdominuje przeciwnika zostaje ogłoszony remis.

You may also like...