Szybkie odchudzanie z ketonem malinowym
Zdrowie i Ty

Szybkie odchudzanie z ketonem malinowym

Co jakiś czas na rynku pojawiają się nowatorskie fenomenalne tabletki odchudzające, które przyrzekają ubytek zmniejszenie zbędnej tkanki tłuszczowej bez wyrzeczeń i ćwiczeń fizycznych. Nieszczęśliwie popularność tych specyfików nie trwa długo po odkryciu marketingowej firany. Najnowszym odkryciem jest nowy środek odchudzający zawierający keton malinowy. Zamierzyliśmy zbadać, czy z malinami wiąże go coś więcej niż tylko nazwa oraz rozpatrzyć prawdziwe wyniki studiowań naukowych twierdzące lub negujące jego odchudzającą moc.

Jakim sposobem działa Keton malinowy?

Para-hydroksyfenylobutan-2-on, bo w taki sposób brzmi kompletna nazwa systematyczna ketonu malinowego to związek fenolowy przybliżony budową strukturą do kapsaicyny czy synefryny, czyli kompozycji stosowanych od dawna w lekach na otyłość.

Być może właśnie to jest odpowiedź na pytanie: czy keton malinowy wykazuje oddziaływanie odchudzające? Nazwa zwyczajowa związku substancji – keton malinowy wzięła się od początkowego źródła pozyskiwania substancji – z owoców malin metodą destylacji. Aby zrozumieć jak działa keton malinowy należy przede wszystkim zapoznać okoliczności otyłości.

Chorobliwa nadwaga to skomplikowane zakłócenie metaboliczne wynikające z zachwiania równowagi między poborem energii natomiast jej wydatkowaniem. W wyniku tegoż dochodzi do rozrostu tkanki tłuszczowej i nadmiernego przechowywania tłuszczu. Podłoże przyczynowe całego zaburzenia może mieć podłoże genetyczne, ale bardzo często wydaje się być efektem nieprawidłowego stylu życia. Doświadczenia naukowe prowadzone ponad otyłością wykazały, że u chorych dochodzi do zmniejszenia stężenia pewnego związku chemicznego, dokładnie adiponektyny. Związek ten odpowiada za regulację metabolizmu lipidów i glukozy i jest kluczem do triumfu w otrzymaniu prawidłowej masy ciała.

Aplikowanie tabletek zawierających keton malinowy wpływa na podwyższenie poziomu adinopektyny. Redukcja otyłości jest możliwa, dzięki przyspieszeniu procesu lipolizy, innymi słowy degradacji tłuszczu. Przyspiesza to metabolizm i wspiera odchudzanie, a co się z tym wiąże również prędkość utraty kilogramów. Zastosowanie ketonu malinowego wpływa dodatkowo na uregulowanie poziomu cukru we krwi. Likwidacja nagłych skoków lub spadków glukozy niweluje napady niepohamowanego głodu oraz minimalizuje ryzyko zachorowania na cukrzycę. W suplementach wspomagających walkę z otyłością, keton malinowy występuje w towarzystwie ekstraktu z zielonej herbaty oraz kofeiny, co sumarycznie oddziałuje termogenicznie na organizm. Zwiększenie temperatury ciała jeszcze bardziej przyśpiesza tok spalania tłuszczu. Kofeina oraz keton malinowy wpływają na zwiększone wydzielanie noradrenaliny i wpływają pobudzająco na organizm, co sprawia, iż grupy osób stosujące suplement diety obejmujący keton malinowy wiodą aktywniejszy tryb życia, jaki ma wpływ na podniesienie wartości ich bilansu kalorycznego, jaki mogą spożyć w ciągu miesiąca.

Keton malinowy w wojnie z otyłością

W 2010 roku Kyong Silk Kompleks z Korei przeprowadził analizowania laboratoryjne, aby sprawdzić

szczegółowy wpływ ketonu malinowego na proces lipolizy i utleniania tłuszczu. Wcześniej, bo obecnie w 2008 roku przeprowadzono analogiczne doświadczenia dla synefryny i kapsaicyny, które wykazały intensywne działanie lipolityczne u szczurów żywionych pokarmem o górnej zawartości tłuszczu. W związku z podobieństwem strukturalnym ketonu malinowego do tych związków (pierścień fenolowy z podstawnikiem w pozycji para) wysnuto tezę, że związek tenże również zwiększa aktywność lipolityczną w adipocytach. Przeprowadzone analizowania wykazały:

– Po czterech dniach podawania ketonu malinowego szczurom zauważono zauważalny rozwój wydzielania adinopektyny (ponad 77% więcej niż w przypadku szczurów z próby kontrolnej)
– Wyższy poziom utlenienia kwasów tłuszczowych (w tym palmitynowego)
– Obniżenie stężenia trójglicerydów
– Trzykrotne zwielokrotnienie uwalnianie gliceryny
– Nie ma toksyczności na komórki organizmu
– Przyspieszenie procesu lipolizy
 

Tabletki Nutrition

Przeprowadzone testy laboratoryjne bezspornie wykazały obniżenie tkanki tłuszczowej i zawartości trójglicerydów przez przyspieszenie metabolizmu energetycznego. Keton malinowy wpływa na stężenie lipidów przez właściwą regulację metabolizmu, w tym stymulowanie lipolizy, oksydację kwasów tłuszczowych i zwiększone wydzielanie adinopektyny przy adipocytach. Stosowanie ketonu malinowego jednym słowem przyczynia się do spalenia zbędnej tkanki tłuszczowej oraz chroni przed jej kumulacją w przyszłości. Osoby, które stosowały tabletki i dodatki diety zawierające keton malinowy zauważyły szybszą utratę kilogramów.

Ewidentnie w Internecie znajdują się także negatywne opinie o ketonie malinowym. Skąd ta rozbieżność? No cóż preparat, które obejmuje 100 mg wyciągu z malin i kosztuje względnie np. 50 zł nie powinna się równać z tabletkami, które zawierają ponad 300 mg ketonu malinowego. Cena takich preparatów

kosztuje ponad 100 zł, ponieważ spośród 1 kg owoców malin można zdobyć co najwyżej 1 mg składnika aktywnego. Minimalna ilość ketonu malinowego, jaką trzeba przyjmować, aby dostrzec jakikolwiek efekt to 300 mg dziennie. Dlatego, jeśli chcesz wypróbować odchudzanie z ketonem malinowym to priorytetowe znaczenie ma jakość i cena produktu.

Keton malinowy ujawnia się być faktycznie i skutecznie działającym związkiem organicznym, jakiego suplementy są wskazane do stosowania dla osób odchudzających się. W tym przypadku za coraz potężniejszy wzrost popularności ketonu malinowego odpowiada nie tylko dobra strategia marketingowa, ale przede wszystkim realna skuteczność w przyspieszeniu procesu degradacji tkanki tłuszczowej. Wyższość ketonu malinowego nad produktami farmaceutycznymi sprzedawanymi na receptę to zupełna nietoksyczność i bezpieczeństwo stosowania. Jednym słowem jest to moc odchudzająca płynąca klarownie z natury.

You may also like...