Szkoła językowa Enjoy Warszawa Wola, Centrum, Tarchomin

W Szkole Językowej Enjoy dokładamy wszelkich starań, aby nasze metody nauczania były jak najbardziej efektywne, dlatego opracowujemy innowacyjne programy nauczania. Naszą podstawową metodą jest metoda komunikatywna, ponieważ naszym priorytetem jest nauka mówienia. Sprawiamy, iż nasi kursanci czują się pewnie w autentycznych życiowych sytuacjach, ponieważ zaznajamiamy ich ze zwrotami najczęściej występującymi w życiu codziennym.

Ogromną wagę przykładamy do poszerzania słownictwa, gdyż dzięki bogatemu zasobowi słów możemy sprawniej się porozumiewać.

W ramach kursu językowego zapewniamy bardzo atrakcyjne materiały szkoleniowe wspomagające lepsze przyswajanie słownictwa i szybsze opanowywanie struktur gramatycznych.

Lokalizacja

Szkoła Języków Obcych Enjoy prowadzi kursy językowe Warszawa Wola , Centrum, tarchomin, Białołęka na wszystkich poziomach zaawansowania. Specjalizujemy się w języku angielskim,hiszpańskim i polskim. Prowadzimy też kursy języka polskiego dla obcokrajowców.

Naszym atutem są małe grupy i komfortowe warunki nauki. Czas przeznaczony na zajęcia wykorzystujemy maksymalnie.

Zapraszamy na zajęcia dla grup wiekowych:

kursy specjalistyczne – język biznesowy, prawniczy, medyczny, farmaceutyczny
osoby dorosłe – kursy o rożnym stopniu intensywności i rożnych profilach-zgodnie z życzeniem Klientadzieci 5-6 lat – nauka poprzez zabawę. Mała grupa zapewnia dziecku poczucie bezpieczeństwa, na zajęciach dziecko jest swobodne, może przebywać z rodzicem.

Enjoy szkola jezykowa warszawa wola
Enjoy szkola jezykowa warszawa wol

maturzyści – zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego. Kurs prowadzony jest zgodnie z wymaganiami MEN-u w taki sposób aby w maksymalnym stopniu przygotować uczniów do egzaminu dojrzałości.
młodzież gimnazjalna i licealna – dostosowany poziom i tempo
dzieci 9-12 – dużo konwersacji i ćwiczeń
dzieci 7-8 – nauka poprzez zabawę, gry i ćwiczenia