Szampon Revita – skuteczny preparat na porost włosów?

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Łysienie to choroba, która powoduje wypadanie włosów oraz ich osłabianie i zmniejszanie ich wytrzymałości oraz grubości. Dotyka ona coraz to większa liczbę ludzi, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Może być ona spowodowana poprzez uwarunkowania genetyczne, ale także przez stres czy nieprawidłowe odżywianie się. Głownie dwa ostatnie czynniki sprawiają, iż łysienie objawia się u coraz to młodszych ludzi. Szczególnie widoczne jest ono u osób, szczególnie mężczyzn narażonych na stres. Niestety brak włosów, całkowity lub częściowy może mieć nie tylko wpływ na naszą samoocenę, ale także na nasze życie zawodowe i karierę.

Dzieje się tak dlatego, że niejednokrotnie pracodawcy zwracają uwagę nie tylko na posiadane umiejętności i kwalifikację, ale także na prezencje. Niektóre zawody wręczy wymagają by dana osoba prezentowała się nienagannie. Co zrobić, gdy znajdujemy się na takim stanowisku a zauważyliśmy u siebie oznaki łysienia? W takim wypadku powinniśmy skorzystać z dostępnych środków farmakologicznych, najlepiej pod okiem lekarza. Jednym z dostępnych i bardzo cenionych preparatów jest szampon Revita. Producent chwali się, iż jest to najskuteczniejszy szampon dostępny na rynku na porost włosów. Dokładnie tak, szampon Revita nie tylko hamuje proces łysienia, ale także sprawia iż włosy znów zaczynają rosnąć.

Formuła szamponu została opracowana w amerykańskim DS Laboratories, zajęło to wiele lat. Znajdujące się w szamponie niezwykle skuteczne składniki odżywiają skórę głowy oraz wspomagają osłabione mieszki włosowe. Składniki te sprawiają, iż mieszki włosowe są „zasilane” i w związku z tym reaktywowane. Szampon Revita został opracowany w oparciu jedynie o naturalne składniki, czyli w jego produkcji nie użyto żadnych chemikaliów. Produkt tez bardzo szybko znalazł uznanie na amerykańskim rynku i aktualnie jest bardzo często używany w tamtejszych salonach SPA, co także jest bardzo duża rekomendacją dla tego produktu.

Polecamy  Nadczynność tarczycy – dieta pomaga!

Jak działa Revita? Szampon stymuluje porost włosów, posiada silne właściwości nawilżające, także dostarcza niezbędną ilość aminokwasów (powoduje to zwiększenie grubości pojedynczego włosa). Produkt polecany jest zarówno osobą, które są w zaawansowanym stadium łysienia, oraz tym, którzy dopiero zaczęli chorować. Revita, jako jedyny szampon łączy w sobie działania przeciw DHT z działaniem przeciwzapalnym oraz antyoksydacyjnym.

M
O Marzena Wielgus 200 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia.Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*