Spartanol - opinie na temat suplementu do przyrostu masy mięśniowej
Zdrowie i Ty

Spartanol – opinie na temat suplementu do przyrostu masy mięśniowej

muskularna sylwetkaPiękna, wysportowana sylwetka wielu z nas kojarzy się z wieloma ofiarami na siłowni, a także odmawia nam wszelkiego rodzaju przyjemności w kuchni. Być może dlatego niektórzy ludzie rezygnują z marzeń, ponieważ nie sądzą, że mogą to osiągnąć. Jednak przemysł farmaceutyczny pomaga budować mięśnie – na rynku jest wiele takich produktów, które pomagają budować mięśnie, spalać tłuszcz i dodawać energii. Jednak wszystkie mają jedną wspólną cechę – ich użycie przynosi niewielki efekt. Do pojawienia się Spartanol na rynku niewiele osób stosowało tego typu

suplementy. Jednak ten agent doprowadził do prawdziwej rewolucji w dziedzinie pomocy w budowaniu masy mięśniowej: Jaki jest sekret Spartanol?

Producent kapsułek z masą mięśniową Spartanol deklaruje, że regularne stosowanie preparatu pozwoli na uzyskanie nawet 10 kg suchej masy mięśniowej miesięcznie, której tajemnicą jest unikalny skład i wysoka przyswajalność składników aktywnych zawartych w każdej kapsułce Spartanol.

Wielowymiarowa akcja Spartanol

Budowanie masy mięśniowej wymaga zaangażowania zarówno ciała, jak i umysłu. Prosty, bezmyślny trening na siłowni to za mało – należy stosować odpowiednią dietę i suplementy, ponieważ w większości przypadków nie jesteśmy w stanie zapewnić wszystkich niezbędnych składników wraz z dietą.

Spartanol – po pierwsze, więcej energii

trening na masę mięśniowąPierwszym efektem Spartanol jest znaczny wzrost energii i siły, zarówno podczas treningu, jak i każdej innej codziennej aktywności. Składniki aktywne w Spartanol powodują, że Twoje mięśnie są zmęczone wolniej podczas treningu, dzięki czemu możesz wykonywać stałą ilość ćwiczeń przy mniejszym wysiłku. Co więcej, Spartanol natychmiast po treningu wprowadza mięśnie w stan rozluźnienia, co znacznie przyspiesza tworzenie włókien mięśniowych.

Spartanol – drugi, większy przyrost masy

Wielokilometrowy wzrost masy mięśniowej to marzenie wielu sportowców. Tak działa Spartanol – zawarte w nim aminokwasy aktywują nowe metaboliczne kanały w ciele, dzięki czemu wykorzystują swój pełny potencjał anaboliczny. Tak działa Spartanol – ustawia wydajność ciała do jednego celu, tak aby maksymalne efekty można było osiągnąć w najkrótszym możliwym czasie.

Spartanol – po trzecie, mniej tłuszczu

argininaWysoki wzrost masy mięśniowej nie będzie spektakularny, jeśli mięśnie z całego świata będą pokryte tłuszczem. Spartanol jest również bardzo skuteczny w tym obszarze. Jej producenci włączyli do kapsuły najskuteczniejsze

składniki spalające tłuszcz, dzięki czemu organizm może jednocześnie budować mięśnie i pozbywać się niechcianej tkanki tłuszczowej. Z tego powodu Spartanol jest również coraz bardziej popularny wśród kobiet.

Wymuś AAKG w kapsule Spartanol

Głównym aktywnym składnikiem Spartanol jest substancja o nazwie AAKG. Jest alfa-ketoglutaranem L-argininy, jednym z najnowszych i najbardziej spektakularnych odkryć w dziedzinie suplementacji sportowców. Jego działanie w Spartanol jest wielokrotnie bardziej skuteczne niż działanie samej L-argininy, która jest dostępna w innych produktach tego typu na rynku. Warto tutaj wspomnieć, że niedobory L-argininy w organizmie człowieka mogą nawet doprowadzić do atrofii mięśni!

spartanol przed i po stosowaniuAAKG zawarty w kapsułce Spartanol wspomaga wytwarzanie tlenku azotu, substratu w wielu chemicznych ReAction, również znanych jako “cząsteczka życia” przez sportowców. Wpływ tlenku azotu na mięśnie jest wielowymiarowy i nie został jeszcze w pełni poznany. Wiadomo jednak, że zwiększa światło małych naczyń krwionośnych i zmniejsza ich lepkość. W ten sposób mięśnie mogą być lepiej natlenione i odżywione wiele razy, co w przypadku treningu fizycznego ma kolosalne znaczenie. Ponadto obecność w kapsułce Spartanol zapobiega również przedostawaniu się wolnych rodników do organizmu, co uszkadza śródbłonek naczyń krwionośnych i powoduje osadzanie się niebezpiecznych złogów cholesterolu.

Oprócz tlenu i innych składników odżywczych, Spartanol zwiększa również przepływ wody do mięśni, dzięki czemu osoba korzystająca z suplementu odczuwa efekt “pompowania”, który jest widoczny gołym okiem, nawet

pod względem zwiększenia obwodu mięśni. Większa ilość wody oznacza również szybszy metabolizm, który dodatkowo zwiększa tempo wzrostu.

Uzupełnienia kompleksowej formuły Spartanol

spartanol opinieOprócz AAKG kapsułka zawiera również jabłczan kreatyny, który jest jednym z najlepszych suplementów dla sportowców: ale tylko wtedy, gdy jest przyjmowany w odpowiedniej dawce i składzie z innymi dodatkami. I to są rzeczy, które można znaleźć w Spartanol. Środek ten, dzięki wysokiej koncentracji jabłczanu kreatyny, przyspiesza metabolizm komórkowy i zwiększa wchłanianie wody do mięśni, dzięki czemu ma działanie anaboliczne, podobnie jak AAKG.

Ponadto kapsułka Spartanolu zawiera inne aminokwasy, rzadko występujące w żywności, które są niezbędne do budowy imponującej muskulatury. Należą do nich leworęczna cytrulina, która przekształca się w najbardziej aktywną formę argininy poprzez chemiczne zmiany w wątrobie ludzkiej. Stężenie korzystnego tlenku azotu wzrasta wielokrotnie, powodując efekty już nam znane. Korzystne działanie uzupełniają mikro i makroelementy, takie jak cynk, żelazo, magnez i potas.

Spartanol skuteczność potwierdzona przez badania w USA

spartanol efektyNiezwykle dobre wyniki badań uzyskane podczas testów laboratoryjnych wzbudziły podziw wśród speCialists, ale także pewną dozę podejrzeń. Dlatego też Światowa Agencja Antydopingowa (WADA) została poproszona o przeprowadzenie odpowiednich tekstów, organizacji, która ma na celu zwalczanie stosowania przez zawodowych sportowców nielegalnych, a przede wszystkim chemicznych, które są niebezpieczne dla zdrowia. Badania poprowadziła profesor Grace Ginger ze Stanford University, światowej sławy ekspert w dziedzinie badań i rozwoju. suplementacja diety.

W rozległych badaniach wzięło udział prawie 50 osób w każdym wieku, z których niektórzy byli zawodowymi sportowcami, a inni tylko raz brali udział w aktywności fizycznej. Po czterech tygodniach regularnego, choć niezbyt intensywnego treningu, zbadano średni przyrost masy mięśniowej u każdego testera. Okazało się, że wyniosła ona prawie 10 kg, więc wyniki były lepsze niż w fazie laboratoryjnej.

Co najważniejsze, Światowa Agencja Antydopingowa wyraźnie stwierdziła, że Spartanol jest całkowicie bezpieczna dla ludzkiego organizmu i że jej stosowanie nie jest postrzegane jako doping. Właśnie dlatego kapsułki Spartanol są używane przez wielu sportowców znanych na całym świecie.

Trenerzy osobiści i kulturyści polecają kapsułki Spartanol.

tabletki Spartanol

Spartanol tablety

Dodatek Spartanol zyskał dużą popularność w wielu klubach fitness w Stanach Zjednoczonych. Również w Holltywood, gdzie jest używany przez gwiazdy filmowe i muzyczne. Pozytywne wypowiedzi można również usłyszeć od osobistych trenerów, którzy codziennie szkolą te gwiazdy – jednym z nich jest John Adams, właściciel jednej z najpopularniejszych siłowni w Los Angeles. “W młodości brałem udział w wielu konkursach kulturystycznych, więc wiem dużo na temat przyrostu masy mięśniowej, ale kiedy Spartanol pojawił się na rynku, musiałem gruntownie wzbogacić swoją wiedzę i dokonać jej ponownej oceny. rynek, który przyniósł takie wyniki osobom, które nigdy wcześniej nie uprawiały sportu “, żartuje John,” i nie jest już problemem dla aktorów budowanie niewiarygodnej muskulatury dla roli Supermana.

Czy Spartanol jest naprawdę skuteczny?

Stale rosnąca liczba użytkowników preparatu sugeruje, że jest to obecnie najlepsza propozycja suplementacji na rynku. Ważne jest to, że Spartanol może być używany przez każdego: nie musisz już więcej znosić żrącego treningu na siłowni lub odmówić sobie kalorycznej pizzy. Dzięki tym kapsułkom możesz zbudować wymarzoną sylwetkę praktycznie bez poświęceń.

You may also like...