Slim Butter - opinie na temat przygotowania do cellulitu
Zdrowie i Ty

Slim Butter – opinie na temat przygotowania do cellulitu

cellulit u kobiet

Czy nigdy nie nosiłeś swojej ulubionej sukienki lub latem nie chodziłeś na plażę w kostiumie kąpielowym z powodu cellulitu – problem ten dotyczy teraz wielu kobiet w każdym wieku? Na rynku jest wiele produktów farmaceutycznych, których efekt eliminuje powstawanie skórki pomarańczowej. Przedstawiamy jeden z najbardziej skutecznych.

Nie jesteś sam z problemem cellulitu

Mówiąc najprościej, to nienormalna dystrybucja tkanki tłuszczowej pod powierzchnią skóry, która występuje wraz z obrzękowymi włóknistymi zmianami w tkance podskórnej. Wszystko to ma efekt nieatrakcyjny wizualnie, ale może również prowadzić do innych problemów zdrowotnych, takich jak zaburzenia

mikrokrążenia.

Problem celulitu (nie mylić z cellulitis) ma wpływ, według różnych szacunków, od 80 do 90 procent kobiet, głównie z rasy białej i żółtej. Tak wysokie zapotrzebowanie na opracowanie skutecznej metody niwelowania cellulitu spowodowało, że producenci w końcu znaleźli unikalny produkt, który pozwala osiągnąć pożądane efekty.

Serum Slim Butter – skuteczna broń przeciwko cellulitowi

slim butter na cellulit u kobietJeśli chodzi o eliminację cellulitu, nowości na rynku pojawiają się dość często, ale rzadko w pamięci konsumenta przez dłuższy czas. Nie dotyczy to jednak Slim Butter, wysoce skoncentrowanego masła do ciała, które działa na kilku poziomach: przyspiesza metabolizm, poprawia krążenie i zwiększa syntezę kolagenu i elastyny.

Ten dermokosmetyk przeznaczony do intensywnego ujędrniania przynosi pierwsze efekty już po kilkunastu dniach użytkowania, jednak producenci obiecują najbardziej optymalne wyniki po 4 tygodniach. Tym, co sprawia, że Slim Butter jest tak skuteczny, jest jego wyjątkowa kompozycja, w której Masło Shea odgrywa ważną rolę – wyjątkowy produkt z dalekiej Ghany.

Główny składnik Slim Butter – co to jest Masło Shea?

Masło Shea - główny składnik serum slimbutter

Masło shea – główny składnik serum Slim Butter

Jest olejem roślinnym pozyskiwanym z rzadkiego drzewa z gatunku maślanka Parka. Zdrowie i walory kulinarne tego masła od dawna znane są w Afryce. Jest stosowany w leczeniu wielu problemów skórnych i urazów, a Masło Shea jest obecnie stosowane w szerokiej gamie kosmetyków.

To masło zawiera szereg przyjaznych dla skóry związków chemicznych. Są to głównie kwasy tłuszczowe, takie jak kwas gamma-linolenowy, kwas arachidonowy, ale także fitosterole: camesterol (działa przeciwzapalnie, chroni stawy), stigmasterol (bierze udział w produkcji witaminy D), beta-sitosterol (chroni przed wypadanie włosów)

i alfa-spinosterol (zapobiega stanom zapalnym skóry). Ponadto, masło Shea zawiera również duże ilości kwasu cynamonowego, który ma działanie antybakteryjne i chroni przed nadmiernym promieniowaniem UV.

Biorąc pod uwagę wszystkie wyżej wymienione właściwości Masła Shea, Slim Butter znacznie poprawia kondycję skóry poprzez jej nawilżenie i odżywienie głęboko, aktywując właściwości lecznicze i zapobiegając rozprzestrzenianiu się procesów zapalnych. Masło shea nie jest jednak jedynym składnikiem preparatu.

Co robi serum Slim Butter, aby pomóc?

efekty slim butter u kobietEkstrakt z ziaren kawy – jak powszechnie wiadomo, zawiera duże ilości łatwo przyswajalnej kofeiny, która stymuluje mikrokrążenie, a także wpływa na prawidłowe odżywianie głębokich warstw skóry. Ponadto kofeina odgrywa ważną rolę w regulacji nawodnienia tkanek.

Masło Slim Butter zawiera również wyciąg z mango, który gwarantuje jego Antioxidant i właściwości antybakteryjne. Wyciąg z mango wspiera również procesy regeneracyjne, dzięki którym szybko ulegają reprodukcji włókna kolagenu i elastyny uszkodzone cellulitem. Warto wspomnieć, że pomaga to również w zwalczaniu zmarszczek.

Lista składników odżywczych dla Slim Butter jest zamknięta ekstraktem z rozmarynu. Wpływa na prawidłowe krążenie krwi i zapobiega patologicznej akumulacji i aglomeracji tkanki tłuszczowej, utrudniając w ten sposób powstawanie nowych skupisk cellulitu.

Czy na pewno Slim Butter jest efektywny?

efekty stosowania kremu slim butterNie ma wątpliwości, że tak, ponieważ istnieją dowody naukowe. Badania w Stanach Zjednoczonych wykazały, że odpowiednie leczenie Slim Butter było skuteczne w

aż 93% przypadków. U większości badanych kobiet wystarczyło zaledwie kilkanaście dni stosowania, aby zauważyć pierwsze efekty. Dla pozostałych zabieg trwał około czterech tygodni, ale potem cellulit pozostał jedynie nieprzyjemnym wspomnieniem.

Slim Butter – ekspertyza na temat skuteczności preparatu na cellulit

efekty slim butterWygląda na to, że właściciele klinik medycyny estetycznej są najmniej zadowoleni z tak wysokiej skuteczności Slim Butter. Jednak Dr Lisa Edmondson nie jest jedną z nich, ponieważ docenia zalety tego produktu. “Problem nieregularnej dystrybucji tłuszczu jest mi dobrze znany zarówno w pracy, jak i na co dzień.Jako właściciel kliniki prawdopodobnie byłbym zły na producentów tak skutecznego agenta, ale używam go z powodzeniem. “Dr. Lisa się śmieje. Jej brytyjski kolega, profesor Mark Robertson, mówi, że chociaż sam nigdy nie doświadczył problemu, jego pacjenci stają się coraz bardziej atrakcyjni w jego oczach.

Czy Slim Butter jest naprawdę skuteczny przeciwko cellulitowi?

slim butter

surowica Slim Butter

Slim Butter nie jest “cudownym lekarstwem” i nie będzie działać dla Ciebie w godzinę po użyciu. Cellulit można zwalczać tylko dzięki konsekwentnej terapii połączonej z masażem podczas aplikacji. Jednak nie powinno to trwać dłużej niż cztery wyżej wymienione tygodnie. Dzięki stosunkowo niskiej cenie serum Slim Butter, jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych i skutecznych metod leczenia na rynku.

You may also like...