Rewolucyjne odkrycie Lefery Cosmetics
Rewolucyjne odkrycie Lefery Cosmetics
Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Zatrzymanie młodości do tej pory było tak samo możliwe, jak odnalezienie osławionego kwiatu paproci. Tymczasem okazało się, że ów kwiat paproci istnieje naprawdę – eliksir młodości w postaci kremu Lefery już w cztery tygodnie usuwa oznaki starzenia się skóry. To nie żadna baśń, ani legenda – to odkrycie francuskich genetyków!

Lustrzane odbicie bez zmarszczek!

Pojawiają się i nie chcą zniknąć. Przyczyniają się do pogorszenia nastroju, skutecznie obniżają samoocenę, nieraz zmuszają do podjęcia radykalnych działań i poddania się zabiegom w gabinetach medycyny estetycznej, które kosztują krocie. Zmarszczki, bo to o nich mowa, dotyczą każdego bez wyjątku. Zachowanie młodzieńczego wyglądu nie było dotąd możliwe.

foto202820 7 Rewolucyjne odkrycie Lefery Cosmetics

Nie było, ale już jest. Krem Lefery potrafi widocznie odmłodzić skórę już w ciągu czterech tygodni! Brzmi niewiarygodnie, ale wystarczy spojrzeć na Clotilde Dijoux – 70-letnią żonę jednego z genetyków, biorących udział w badaniach nad starzeniem się skóry. Bezapelacyjnie nie wygląda na swój wiek. Krem Lefery pozwala na wygładzenie skóry, zlikwidowanie zmarszczek i niedoskonałości, a także na utrzymanie rozświetlonej, młodej cery. Odkrycia genetyki molekularnej pozwoliły na stworzenie preparatu, który wnika głęboko w skórę i na poziomie DNA ją odmładza.

Skuteczna walka ze zmarszczkami

W czym tkwi sekret kremu Lefery? W aktywnych cząsteczkach, które zostały zmniejszone przez paryskich genetyków do rozmiarów 10-100 nanometrów. Tym sposobem mikrocząsteczki kolagenu i kwasu hialuronowego wnikają w pory skóry i odmładzają ją na poziomie komórkowym. Taki transport tych aktywnych składników pozwala na wygładzenie skóry, poprawienie owalu twarzy, likwidację zmarszczek i zniwelowanie bruzd, brak podrażnień skóry, jak również usunięcie niedoskonałości. Skuteczne odmłodzenie skóry, to krem Lefery!

>>>>  Vivese Senso Duo - opinie na temat oleju do wypadania włosów
Poprzedni artykułdieta cukrzycowa
Następny artykułMedycyna estetyczna – w jakim wieku poddać się zabiegom
Marzena Wielgus
Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.