Rewolucyjne odkrycie Lefery Cosmetics
Zdrowie i Ty

Rewolucyjne odkrycie Lefery Cosmetics

Zatrzymanie młodości do tej pory było tak samo możliwe, jak odnalezienie osławionego kwiatu paproci. Tymczasem okazało się, że ów kwiat paproci istnieje naprawdę – eliksir młodości w postaci kremu Lefery już w cztery tygodnie usuwa oznaki starzenia się skóry. To nie żadna baśń, ani legenda – to odkrycie francuskich genetyków!

Lustrzane odbicie bez zmarszczek!

Pojawiają się i nie chcą zniknąć. Przyczyniają się do pogorszenia nastroju, skutecznie obniżają samoocenę, nieraz zmuszają do podjęcia radykalnych działań i poddania się zabiegom w gabinetach medycyny estetycznej, które kosztują krocie. Zmarszczki, bo to o nich mowa, dotyczą każdego bez wyjątku. Zachowanie młodzieńczego wyglądu nie było dotąd możliwe.

Nie było, ale już jest. Krem Lefery potrafi widocznie odmłodzić skórę już w ciągu czterech tygodni! Brzmi niewiarygodnie, ale wystarczy spojrzeć na Clotilde Dijoux – 70-letnią żonę jednego z genetyków, biorących udział w badaniach nad starzeniem się skóry. Bezapelacyjnie nie wygląda na swój wiek. Krem Lefery pozwala na wygładzenie skóry, zlikwidowanie zmarszczek i niedoskonałości, a także na utrzymanie rozświetlonej, młodej cery. Odkrycia genetyki molekularnej pozwoliły na stworzenie preparatu, który wnika głęboko w skórę i na poziomie DNA ją odmładza.

Skuteczna walka ze zmarszczkami

W czym tkwi sekret kremu Lefery? W aktywnych cząsteczkach, które zostały zmniejszone przez paryskich genetyków do rozmiarów 10-100 nanometrów. Tym sposobem mikrocząsteczki kolagenu i kwasu hialuronowego wnikają w pory skóry i odmładzają ją na poziomie komórkowym. Taki transport tych aktywnych składników pozwala na wygładzenie skóry, poprawienie owalu twarzy, likwidację zmarszczek i zniwelowanie bruzd, brak podrażnień skóry, jak również usunięcie niedoskonałości. Skuteczne odmłodzenie skóry, to krem Lefery!

You may also like...