Ratel Extremo Plus - opinie na temat przygotowania do przybierania na wadze
Zdrowie i Ty

Ratel Extremo Plus – opinie na temat przygotowania do przybierania na wadze

Doskonała, sportowa i smukła sylwetka to marzenie wielu mężczyzn. Podstawą tego jest oczywiście dobrze zbilansowana dieta i ćwiczenia na siłowni, ale niektórzy ludzie nadal mają problemy z uzyskaniem satysfakcjonujących wyników. Na szczęście istnieją jednak skuteczne preparaty na rynku zwiększające masę mięśniową, które regularne stosowanie pomoże uzyskać nawet kilkanaście kilogramów dodatkowych mięśni miesięcznie, takich jak Ratel Extremo Plus.

Ratel Extremo Plus zawdzięcza swoją wysoką skuteczność dwóm aspektom.

  1. Po pierwsze, został opracowany przez wybitnych fizjologów z całego świata. Oparły preparat głównie na składnikach pochodzenia roślinnego, w niezwykle skoncentrowanej formie, dzięki czemu kapsułki Ratel Extremo Plus są w pełni

    zasymilowane przez organizm i natychmiast rozpoczynają pracę.

  2. Po drugie, w przeciwieństwie do innych preparatów dostępnych na rynku, Ratel Extremo Plus działa w naturalnym rytmie ciała, regulując poziom tkanki mięśniowej w trzech etapach. W ten sposób aktywne składniki zawarte w kapsułkach “naśladują” naturalne procesy zachodzące w ludzkim ciele. Jak to się stało?

Ratel Extremo Plus – budujesz swoje wymarzone mięśnie w trzech krokach

Pierwsza faza działania Ratel Extremo Plus jest niezbędna, aby mówić o każdym wzroście masy mięśniowej. Podczas tego etapu składniki preparatu obniżają poziom złego cholesterolu we krwi i obniżają ciśnienie krwi. Ponadto, Ratel Extremo Plus wpływa również na prawidłowy dopływ krwi do mięśni, dzięki czemu są one szybciej natlenione i odpowiednio odżywione. Preparat redukuje również poziom toksyn.

W drugiej fazie działanie czynnika prowadzi do właściwego wzrostu siły i siły. Preparat poprawia proces redukcji tkanki tłuszczowej, a jednocześnie przyspiesza budowę tkanki mięśniowej. Jednocześnie Ratel Extremo Plus przyspiesza regenerację potreningową, co dodatkowo przyspiesza efekty treningu.

Ostatnim etapem leczenia jest faza stabilizacji. Metabolizm jest wyrównany, wytrzymałość mięśniowa jest utrzymywana, a regeneracja po treningu jest szybsza.

AAKG – sekret kulturystów z całego świata

AAKG to syntetyczny składnik, który został opracowany w najlepszych laboratoriach na całym świecie, ponieważ został profesjonalnie nazwany AAKG. Jest to bioaktywna, najlepiej dostępna forma l-argininy – alfa-ketoglutaran. Połączenie dwóch związków, argininy i kwasu glutarowego pozwoliło na wykorzystanie synergii – pojedyncza cząsteczka działa znacznie lepiej niż sama l-arginina.
Dzięki temu Ratel Extremo Plus poprawia biodostępność argininy poprzez hamowanie jej rozkładu na dwutlenek węgla i wodę, dzięki czemu więcej z niej można wykorzystać jako prekursor w procesie syntezy tlenku azotu. I ten związek odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym dopływie krwi do mięśni, a więc również w ich odżywieniu. AAKG jest wspierany przez L-cytrulinę i L-tyrozynę, które bezpośrednio wpływają na ilość zbudowanej tkanki mięśniowej w ciele.

Nie można również

pominąć roli ekstraktu z buraków, ponieważ dzięki temu składnikowi, a dokładniej dzięki zawartości betainy, Ratel Extremo Plus odkwasza organizm i usuwa z niego znaczną część szkodliwych toksyn.

Badania naukowe potwierdzają skuteczność preparatu Ratel Extremo Plus

Do 15 kg masy mięśniowej w ciągu jednego miesiąca – było to możliwe, a grupa ekspertów ze społeczności sportowej, a także czołowych brytyjskich naukowców, fizjologów i metabolistów, postanowiła to sprawdzić.

Zorganizowali otwarte badania naukowe, w których mógł uczestniczyć każdy człowiek, który chciał spróbować przygotowania przez miesiąc. Pod koniec dnia zgłosiło się prawie 200 mężczyzn, którzy zostali poproszeni o regularne przyjmowanie Ratel Extremo Plus, a nie zmianę nawyków żywieniowych czy intensywność ćwiczeń. Wyniki badań były niesamowite dla wszystkich. Największy przyrost masy mięśniowej wyniósł 17,1 kg, a tkanki tłuszczowej 10,4 kg. Średni przyrost suchej masy mięśniowej wyniósł 12,6 kg, a utrata tłuszczu 7,4 kg. Oczywiste jest, że wszyscy, którzy testowali preparat byli w 100% usatysfakcjonowani nowym ciałem.

SpeCialists poleca kapsułki Ratel Extremo Plus

Jednym z zwolenników przygotowań jest Francesco Moyes, znany osobisty trener w Wielkiej Brytanii, który był zaskoczony, gdy po raz pierwszy spotkał się z Ratelem Extremo Plus. “Na początku myślałem, że to tylko kolejny wynalazek wynalazczych marketerów, a sam produkt jest warty więcej niż wszystkie dodatki tego typu na rynku, ale z czasem okazało się, że wyróżnia go wyjątkowa linia – co naprawdę przynosi widoczne rezultaty – od tego czasu używam go sam, przygotowując się do słynnego konkursu Mr Olympia i polecam go wszystkim moim klientom. “- mówi Francesco.

Dr

Lisa Vasquez, specjalista ds. Bezpieczeństwa leków w Wielkiej Brytanii, również popiera jego entuzjazm. Wskazuje to na wysoki profil bezpieczeństwa preparatu, który przy tak wysokiej skuteczności i wpływie na metabolizm nie powoduje żadnych skutków ubocznych lub niebezpiecznych komplikacji dla organizmu.

Czy Ratel Extremo Plus jest naprawdę skuteczny?

Warto pamiętać, że wyniki stosowania Ratel Extremo Plus są bardzo szybko widoczne i mogą być szokiem dla niektórych osób. Dotyczy to na przykład dość szybkiej wymiany ubrań i ryzyka, że po miesiącu lub dwóch znajomi nie rozpoznają Cię na ulicy.

Właśnie dlatego Ratel Extremo Plus powinien być stosowany tylko przez pewnych siebie mężczyzn, którzy chcą osiągnąć idealny letni kształt i cieszyć się nim przez wiele lat.

You may also like...