TOP 5 tabletek  odchudzających w 2014 roku
Zdrowie i Ty

TOP 5 tabletek odchudzających w 2014 roku

Prawie wszystkie firmy farmaceutyczne wciąż poszukują składnika, który pomoże otyłym pozbyć się nadwagi bez drakońskich diet i ciężkich treningów fizycznych, a im zapewni ogromny zysk ze sprzedaży cudownego środka odchudzającego. Z tajnych źródeł dowiedzieliśmy, że w 2014 pojawią się nowe suplementy wspomagające spalanie tłuszczu zawierające w składzie:

  • CGA800

Napar z zielonej kawy jest znany od tysięcy lat. Ceni się go nie tylko za walory smakowe, ale również za jego ogólne właściwości zdrowotne. Niedawno okryto w jej składzie CGA () – jest to organiczna substancja chemiczna z grupy polifenoli. Badania kliniczne wykazały, że wyżej wymieniony związek pochodzenia roślinnego wykazuje zdolność

do przyspieszania metabolizmu i spalania tłuszczu przez cały dzień.  Aby móc się cieszyć działaniem kwasu chlorogenowego należy przyjmować suplementy zawierające ekstrakt z zielonej kawy. Czy CGA800 wyprze tabletki odchudzające zawierające tylko zieloną kawę?

  • Kapsaicyna

Teraz coś dla fanów ostrego jedzenia. Zaobserwowano trend, że osoby spożywające dużo ostrego jedzenia rzadziej chorują na otyłość. Okazało się, że zarówno za ostrość jak i odchudzające właściwości odpowiada kapsaicyna. Substancja ta pozwala poprawić pracę metabolizmu, zmniejsza apetyt oraz neutralizuje wolne rodniki.

  • Keton Malinowy

Testy kliniczne wykazały, że u wszystkich badanych, którzy spożyli keton malinowy zaobserwowano niższy poziom cukru we krwi oraz spadek cholesterolu. Dzięki temu tabletki z ketonem malinowym zalecane są nie tylko osobom odchudzającym, ale również chorym na miażdżycę oraz cukrzycę. Tabletki Nutrition z ketonem malinowym zawierają błonnik i inne ekstrakty, który dodatkowo zapewniają uczucie sytości i zmniejszają apetyt.

  • Cynamon

Udowodniono, że spożywanie cynamonu i imbiru znacznie obniża poziom glukozy we krwi oraz przyspiesza proces spalania tłuszczu. Obecnie jedną z najpopularniejszych diet jest dieta 3D chilli, która polega na spożywaniu podczas każdego posiłku przypraw z trzech kategorii.

  • Synefryna

Kiedy kilka lat temu odkryto efedrynę okazała się ona najskuteczniejszą substancją odchudzającą. Jednak z powodu swoich właściwości psychoaktywnych jest zastosowanie w farmaceutyce jest ograniczone. Synefryna to związek chemiczny podobny pod względem budowy do efedryny, ale wykazujący dużo słabsze działanie uzależniające

You may also like...