• pt. Kwi 16th, 2021

? Odkryj z nami doskonałe podboje naukaipraktyka.edu.pl

?? ?‍♂ Nasz portal do miejsce ?? ?‍♂ gdzie znajdziesz wiele ?‍♀ ?? artykułów na teamty życia codziennego. ? ?

Ranking preparatów odchudzających najlepiej sprzedających się w Aptece Volfarm

ByJanusz Andrzejewski

Sie 29, 2018
Ranking preparatów odchudzających najlepiej sprzedających się w Aptece Volfarm

Praktycznie każda przedstawicielka płci pięknej marzy o pięknej i zgrabnej sylwetce, którą zachwycać się będą mężczyźni, a zazdrościć – przyjaciółki i koleżanki. Powszechnie wiadomo, że odchudzająca dieta rzadko kiedy jest wystarczającym środkiem w walce o smukłą figurę. Aby osiągnąć zamierzony efekt często podejmuje się aktywność fizyczną. Jednak czasami już po prostu brakuje motywacji, szczególnie gdy nawet małe rezultaty poczynionych starań nie są zauważalne. Dlatego nic dziwnego, że większość osób odchudzających się prędzej czy później decyduje się na skorzystanie z ogólnodostępnych bez recepty produktów leczniczych w postaci suplementów diety bądź kosmetyków, których głównym zadaniem jest wyszczuplenie ciała i pozbycie się zbędnych

centymetrów i…kilogramów. Oto wykaz najpopularniejszych preparatów odchudzających, które najchętniej kupują klienci naszej Apteki Volfarm:

Edixal, 60 kapsułek – to preparat dietetyczny przeznaczony szczególnie dla osób, które pragną wymodelować i wyszczuplić swoją sylwetkę w problematycznych partiach ciała, czyli bioder, ud, pośladków i brzucha. Gwarantuje ekstremalne spalanie podskórnego tłuszczu i aktywuje przemianę materii. Wszystko to dzieje się za sprawą zawartości wysoce efektywnego tzw. Kompleksu Lipotherm. W skład jego wchodzą m.in. ekstrakty z zielonej herbaty, kakao, żeń-szenia i guarany. Pozytywnie oddziałują na procesy krążenia krwi oraz wytwarzania ciepła przez organizm. Również posiadają działanie wspomagające i stymulujące przebieg lipolizy, która odpowiada za rozkład nagromadzonej tkanki tłuszczowej oraz wspiera przebieg utleniania tłuszczu, dzięki czemu maleje jego zawartość w niej. Ponadto w skład Kompleksu Lipotherm wchodzi L-karnityna, której główną funkcją jest przetwarzanie tłuszczów w energię oraz znacząco przyśpiesza ich metabolizm.

Detocell, 30 kapsułek – suplement diety stworzony specjalnie z myślą o kobietach, które borykają się z naprzykrzającym się problemem tzw. „skórki pomarańczowej”. Wielokierunkowe działanie bogactwa składników w nim zawartych wydatnie poprawiają metabolizm komórkowy skóry, w konsekwencji prowadząc do znacznego zmniejszenia cellulitu. Olej z ogórecznika z wchodzącym w jego skład kwasem gamma linolenowym z grupy Omega-6 pomaga w oczyszczeniu z organizmu niebezpiecznych substancji oraz reguluje przemianę materii i przepływ krwi w skórze, umożliwiając jej lepsze dotlenienie i odżywienie. Ponadto zapewniają poprawę elastyczności skóry i jej właściwe nawilżenie, dzięki zapobieganiu nadmiernej utraty wody. Spalanie tkanki tłuszczowej ułatwia ekstrakt suchy z morszczynu, który razem z koncentratem z wąkrotki azjatyckiej ulepsza krążenie limfatyczne. Dodatkowo wyciąg z nasion winogron stanowi źródło naturalnych antyoksydantów, o którym zbawiennym wpływie na organizm i jego ochronie przed wolnymi rodnikami nie trzeba przypominać.

>>>>  sliminazer więcej na ten temat! Opinie, działanie.

Avoslim, 30 kapsułek – przeznaczony jest dla odchudzających się osób, które dbają o utrzymanie zgrabnej figury i estetyczny wygląd skóry. Wspiera redukcję i kontrolowanie prawidłowej

masy ciała. Również ochrania organizm przed wpływem szkodliwych wolnych rodników, które przyczyniają się do przyśpieszenia procesu starzenia się. Zawiera m.in. sprzężony kwas linolowy (CLA), który aktywuje naturalny proces przemiany materii tłuszczów, dzięki czemu wspiera redukcję tkanki tłuszczowej. Równocześnie spowalnia powstanie i rozrost tkanki tłuszczowej oraz stymuluje powstawanie masy mięśniowej. Ponadto pozwala uniknąć efektu jo-jo. Natomiast kapsaicyna ułatwia spalanie większości kalorii.

Asystor Slim, 30 tabletek na rano + 30 tabletek na wieczór – odchudzający preparat dietetyczny, który działa w dwufazowym systemie na rano i wieczór. Ulepszona formuła to idealna pomoc w podtrzymaniu właściwej wagi ciała, ponieważ jest dopasowana do poszczególnych etapów funkcjonowania organizmu. Tabletki przydzielone specjalnie na rano mają wpływ na prawidłowe utlenianie tłuszczów i pobudzenie przemiany materii, które pomaga kontrolować odpowiednią masę ciała. Natomiast pastylki na noc przyczyniają się do podtrzymania właściwy poziom glukozy i metabolizmu makroskładników odżywczych.

Simpliq, 120 tabletek – to specjalnie skomponowany preparat dietetyczny, wspomagający proces odchudzania. Działa poprzez ograniczenie przyswajania skrobi, węglowodanów i tłuszczów, przez co organizm wchłania mniejszą ilość kalorii. Przyjmowanie suplementu diety Simpliq osłabia łaknienie za sprawą wyciągu z gorzkiej pomarańczy, również pobudza metabolizm i sprzyja zmniejszeniu tkanki tłuszczowej. Posiada aktywne składniki m.in. w postaci kompleksu ekstraktu z alg brunatnych i z pestek winogron o właściwościach antyoksydacyjnych, które ograniczają wchłanianie tłuszczów z pożywienia. Natomiast dobroczynny wpływ na proces przemiany materii ma koncentrat z liści ostrokrzewu paragwajskiego, Mate.

Janusz Andrzejewski

31 lat Janusz Andrzejewski wykonuje zawódTechnik Analityki Medycznej:Praca na uczelni - Uniwersytet Medyczny w Lublinie Zaangażowanie w życie społecze w mieście Warszawa

Znajdziesz ciekawe informacje