Pro Engine Ultra – opinie na temat dodatku do paliwa

Silnik jest sercem samochodu i jedną z jego najdroższych części. Naprawa silnika w samochodzie lub motocyklu jest zazwyczaj bardzo kosztowna i często wynika z poważnego zaniedbania – w niektórych przypadkach konieczna jest jego całkowita wymiana, co w przypadku samochodów używanych jest w szczególności równoznaczne z zaprzestaniem eksploatacji pojazdu i rozpacz właściciela. Taka sytuacja może wystąpić na przykład po długim okresie narażenia silnika na niesprawdzone paliwo niskiej jakości, które niestety często zdarza się na nowoczesnych stacjach benzynowych. W jaki sposób możemy chronić silnik samochodu lub motocykla przed przedwczesnym zużyciem i uszkodzeniem za pomocą urządzenia Pro Engine Ultra Fuel Refiller?

Ból większości samochodów

Może się wydawać, że nie jest to zbyt niebezpieczne, ale największym wrogiem nowoczesnych silników samochodowych jest … woda .. Tak, ta sama woda, która jest przecież podstawowym składnikiem m. między innymi płyn hamulcowy lub płyn do spryskiwaczy. Niestety, w przypadku benzyny lub oleju napędowego, zawartość wody powyżej dopuszczalnego poziomu może mieć fatalne skutki dla układu napędowego maszyny.

I taka sytuacja zdarza się nam bardzo często, choć często sami o tym nie wiemy i nie zauważamy tego. Warto wiedzieć, że zbiornik paliwa w samochodzie lub motocyklu nie jest hermetycznie zamknięty – jest to spowodowane obecnością powietrza w zbiorniku i mechanizmem jego usuwania, co uniemożliwia instalację airlogged. Ponadto otwieramy zbiornik za każdym razem, gdy odwiedzamy stację benzynową, pompując duże ilości wilgotnego powietrza do zbiornika.

Masz samochód w LPG, ten akapit jest dla Ciebie.

Problem z nadmiarem wody w układzie paliwowym jest jeszcze bardziej dotkliwy, jeśli chodzi o samochody wyposażone w układy skroplonego gazu. A takie samochody, jak wszyscy wiedzą, są bez problemu. Samo manipulowanie fabrycznie zamkniętym systemem podawania paliwa naraża użytkownika na “wyłapywanie” wody. Ponadto, ludzie jadący popularnym “gazem” zwykle mają mało paliwa w zbiorniku – prawie pusty zbiornik stwarza doskonałe możliwości skraplania pary wodnej, która następnie, po uruchomieniu silnika, wchodzi do komory spalania.

Jakie są skutki zbyt dużej ilości wody w układzie paliwowym?

Główne efekty to problemy z uruchomieniem silnika. Ponadto kierowcy również skarżą się na niestabilne obroty, utratę mocy lub zwiększone zużycie paliwa. Ponadto wszystkie uszczelki, paski i łańcuchy zużywają się znacznie szybciej, a elementy zaworu, tłoku i głowicy są bardziej narażone na uszkodzenie. W najgorszym przypadku samochód jest unieruchomiony, a cały silnik musi zostać wymieniony. Jak temu zapobiec?

Popraw jakość paliwa dzięki Pro Engine Ultra

Rewolucyjny silnik Pro Engine Ultra pomoże udoskonalić każde paliwo, usprawnić proces spalania i skutecznie usunąć wodę z układu paliwowego. Preparat pomaga zmniejszyć ilość zanieczyszczeń w tankowanym paliwie, a także czyści przewody paliwowe i komorę spalania. W przypadku samochodów z instalacją gazową i paliwem przechowywanym przez długi czas w zbiorniku eliminuje szkodliwe bakterie, redukując powstawanie tzw. “Bakterii”. osad.

Pro Engine Ultra – Trzy kroki dla zdrowego silnika

Unikalne składniki w formule Pro Engine Ultra rozkładają długie łańcuchy węglowe paliwa, zwiększając jego właściwości jezdne i poprawiając wydajność spalania. Już na tym etapie każdy użytkownik samochodu lub motocykla zauważy wyraźny wzrost mocy silnika i niższe spalanie prądu. Na tym etapie komora spalania jest również oczyszczana ze złóż, które zostały w niej osadzone przez wiele lat.

Kolejnym krokiem w działaniu Pro Engine Ultra jest pomoc w uruchomieniu układu wtrysku paliwa i uszczelnienie pierścieni tłokowych, co znacznie poprawia konwersję i jeszcze bardziej zmniejsza zużycie paliwa przez lepsze jego wykorzystanie.

Trzecim i ostatnim etapem Pro Engine Ultra jest utrzymanie elementów spalania – składniki zawarte w preparacie zapobiegają powstawaniu osadów w komorze spalania w przyszłości, podłączają końcówki dysz i zmniejszają poziom hałasu podczas pracy silnika, także gdy silnik jest zimny. Warto wspomnieć, że takie korzystne efekty preparatu trwają minimum 5000 km!

Pro Engine Ultra – najnowsza technologia przetestowana przez najlepszych

Pro Engine Ultra

Nie ma obaw dotyczących stosowania preparatu w silnikach benzynowych lub wysokoprężnych. Warto zauważyć, że unikalna formuła preparatu została gruntownie przetestowana w Stanach Zjednoczonych przez ekspertów z General Motors. Przez wiele miesięcy badali wpływ różnych składników na elementy silnika i nie wahali się wydać najwyższego certyfikatu bezpieczeństwa. Oznacza to, że Pro Engine Ultra jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje żadnych uszkodzeń silnika ani układu zasilania paliwem.

Czy Pro Engine Ultra jest naprawdę skuteczny?

Najwyższy czas, aby zapewnić pojazdowi porządny, chemiczny remont. Dotyczy to każdego pojazdu – nowego, używanego, z silnikiem benzynowym lub wysokoprężnym, a także z instalacją gazową. Wszyscy tankujemy na tych samych warunkach i jeśli nie zadbamy o jakość paliwa, którego używamy na czas, awaria może zaskoczyć nas w najmniej oczekiwanym momencie. Pamiętajcie, że wymiana silnika jest wielokrotnie wyższa niż cena Pro Engine Ultra, najlepszego dodatku do paliwa na rynku.