Pro Engine Ultra - opinie na temat dodatku do paliwa
Zdrowie i Ty

Pro Engine Ultra – opinie na temat dodatku do paliwa

pro engine ultra problemy z samochodemSilnik jest sercem samochodu i jedną z jego najdroższych części. Naprawa silnika w samochodzie lub motocyklu jest zazwyczaj bardzo kosztowna i często wynika z poważnego zaniedbania – w niektórych przypadkach konieczna jest jego całkowita wymiana, co w przypadku samochodów używanych jest w szczególności równoznaczne z zaprzestaniem eksploatacji pojazdu i rozpacz właściciela. Taka sytuacja może wystąpić na przykład po długim okresie narażenia silnika na niesprawdzone paliwo niskiej jakości, które niestety często zdarza się na nowoczesnych

stacjach benzynowych. W jaki sposób możemy chronić silnik samochodu lub motocykla przed przedwczesnym zużyciem i uszkodzeniem za pomocą urządzenia Pro Engine Ultra Fuel Refiller?

Ból większości samochodów

uszlachetniacz pro engine problemy motoMoże się wydawać, że nie jest to zbyt niebezpieczne, ale największym wrogiem nowoczesnych silników samochodowych jest … woda .. Tak, ta sama woda, która jest przecież podstawowym składnikiem m. między innymi płyn hamulcowy lub płyn do spryskiwaczy. Niestety, w przypadku benzyny lub oleju napędowego, zawartość wody powyżej dopuszczalnego poziomu może mieć fatalne skutki dla układu napędowego maszyny.

I taka sytuacja zdarza się nam bardzo często, choć często sami o tym nie wiemy i nie zauważamy tego. Warto wiedzieć, że zbiornik paliwa w samochodzie lub motocyklu nie jest hermetycznie zamknięty – jest to spowodowane obecnością powietrza w zbiorniku i mechanizmem jego usuwania, co uniemożliwia instalację airlogged. Ponadto otwieramy zbiornik za każdym razem, gdy odwiedzamy stację benzynową, pompując duże ilości wilgotnego powietrza do zbiornika.

Masz samochód w LPG, ten akapit jest dla Ciebie.

lpg pro engine ultraProblem z nadmiarem wody w układzie paliwowym jest jeszcze bardziej dotkliwy, jeśli chodzi o samochody wyposażone w układy skroplonego gazu. A takie samochody, jak wszyscy wiedzą, są bez problemu. Samo manipulowanie fabrycznie zamkniętym systemem podawania paliwa naraża użytkownika na “wyłapywanie” wody. Ponadto, ludzie jadący popularnym “gazem” zwykle mają mało paliwa w zbiorniku – prawie pusty zbiornik stwarza doskonałe możliwości skraplania pary wodnej, która następnie, po uruchomieniu silnika, wchodzi do komory spalania.

Jakie są skutki zbyt dużej ilości wody w układzie paliwowym?

Główne efekty to problemy z uruchomieniem silnika. Ponadto kierowcy również skarżą się na niestabilne obroty, utratę mocy lub

zwiększone zużycie paliwa. Ponadto wszystkie uszczelki, paski i łańcuchy zużywają się znacznie szybciej, a elementy zaworu, tłoku i głowicy są bardziej narażone na uszkodzenie. W najgorszym przypadku samochód jest unieruchomiony, a cały silnik musi zostać wymieniony. Jak temu zapobiec?

Popraw jakość paliwa dzięki Pro Engine Ultra

Rewolucyjny silnik Pro Engine Ultra pomoże udoskonalić każde paliwo, usprawnić proces spalania i skutecznie usunąć wodę z układu paliwowego. Preparat pomaga zmniejszyć ilość zanieczyszczeń w tankowanym paliwie, a także czyści przewody paliwowe i komorę spalania. W przypadku samochodów z instalacją gazową i paliwem przechowywanym przez długi czas w zbiorniku eliminuje szkodliwe bakterie, redukując powstawanie tzw. “Bakterii”. osad.

Pro Engine Ultra – Trzy kroki dla zdrowego silnika

Unikalne składniki w formule Pro Engine Ultra rozkładają długie łańcuchy węglowe paliwa, zwiększając jego właściwości jezdne i poprawiając wydajność spalania. Już na tym etapie każdy użytkownik samochodu lub motocykla zauważy wyraźny wzrost mocy silnika i niższe spalanie prądu. Na tym etapie komora spalania jest również oczyszczana ze złóż, które zostały w niej osadzone przez wiele lat.

efekty stosowania pro engine ultraKolejnym krokiem w działaniu Pro Engine Ultra jest pomoc w uruchomieniu układu wtrysku paliwa i uszczelnienie pierścieni tłokowych, co znacznie poprawia konwersję i jeszcze bardziej zmniejsza zużycie paliwa przez lepsze jego wykorzystanie.

Trzecim i ostatnim etapem Pro Engine Ultra jest utrzymanie elementów spalania – składniki zawarte w preparacie zapobiegają powstawaniu osadów w komorze spalania w przyszłości, podłączają

końcówki dysz i zmniejszają poziom hałasu podczas pracy silnika, także gdy silnik jest zimny. Warto wspomnieć, że takie korzystne efekty preparatu trwają minimum 5000 km!

Pro Engine Ultra – najnowsza technologia przetestowana przez najlepszych

Pro Engine Ultra

Nie ma obaw dotyczących stosowania preparatu w silnikach benzynowych lub wysokoprężnych. Warto zauważyć, że unikalna formuła preparatu została gruntownie przetestowana w Stanach Zjednoczonych przez ekspertów z General Motors. Przez wiele miesięcy badali wpływ różnych składników na elementy silnika i nie wahali się wydać najwyższego certyfikatu bezpieczeństwa. Oznacza to, że Pro Engine Ultra jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje żadnych uszkodzeń silnika ani układu zasilania paliwem.

Czy Pro Engine Ultra jest naprawdę skuteczny?

Najwyższy czas, aby zapewnić pojazdowi porządny, chemiczny remont. Dotyczy to każdego pojazdu – nowego, używanego, z silnikiem benzynowym lub wysokoprężnym, a także z instalacją gazową. Wszyscy tankujemy na tych samych warunkach i jeśli nie zadbamy o jakość paliwa, którego używamy na czas, awaria może zaskoczyć nas w najmniej oczekiwanym momencie. Pamiętajcie, że wymiana silnika jest wielokrotnie wyższa niż cena Pro Engine Ultra, najlepszego dodatku do paliwa na rynku.

You may also like...