Perle Bleue - opinie na temat nowej śmietanki zmarszczek
Zdrowie i Ty

Perle Bleue – opinie na temat nowej śmietanki zmarszczek

perle bleue na zmarszczkiJednym z pierwszych widocznych oznak starzenia się organizmu są zmarszczki mimiczne i kobiety. Warto jednak wiedzieć, że dziś te niekorzystne zmiany skórne pojawiają się u młodych, dwudziestoletnich dziewcząt iz biegiem czasu pogłębiają się. Dlatego jest to nie tylko poważny problem estetyczny, ale także psychologiczny, który warto kontrolować jak najwcześniej. Istnieje wiele różnych rodzajów produktów na rynku farmaceutycznym w postaci kremów, ampułek, a nawet.krem-perle-bleue-na-zmarszczki

width=”200″ height=”220″ />zastrzyki. Jednym z najciekawszych i jednocześnie najbardziej popularnych produktów tego typu jest Perle Bleue Active Retention Age – co odróżnia go od innych produktów?

Przede wszystkim forma preparatu przyciąga uwagę, ponieważ jest dostępna w specjalnym zestawie. Perle Bleue zawiera krem i ampułki z tajemniczym, cudownym ekstraktem, a także małe mieszadło, które pozwala higienicznie łączyć składniki aktywne i używać ich niemal natychmiast po przygotowaniu.

Snow Algi – tajemniczy składnik aktywny przeciwzmarszczkowej serum Perle Bleue

alga snieżna skladnik kremu Perle Bleue

Snow Alga – składnik kremu Perle Bleue

Mała 5 ml ampułka zawarta w zestawie zawiera innowacyjny składnik, który przynosi niespotykane efekty w walce ze starzejącą się skórą twarzy. Jest to wysoko skoncentrowany ekstrakt z alg śnieżnych, który naukowcy z całego świata ochrzcili już skuteczniej niż kwas hialuronowy czy botoks, co jest niezwykłe w przypadku alg śnieżnych – przede wszystkim jest to roślina wyjątkowo odporna na niekorzystne warunki środowiskowe – po prostu wspomnieć, że jest w stanie właściwie żyć i wzrastać tylko w ujemnych temperaturach. Dlatego doskonale radzi sobie z zimnymi, surowymi, a nawet zachowującymi się klimatami, które są wyjątkowo kojące również dla skóry.

Wyciąg z alg śnieżnych zawartych w Perle Bleue aktywuje tak zwany gen urody w skórze. Jest to specyficzny fragment ludzkiego DNA, odkryty dopiero w 1997 roku przez japońskich naukowców. Dokładne mechanizmy jego działania są wciąż nieznane, ale wiemy, że gen odgrywa kolosalną rolę w procesach regeneracji komórek. Krem Perle Bleue aktywuje komórki skóry w celu zwiększenia produkcji kolagenu, a to przywraca jędrność i elastyczność tkanki. Owalny owal twarzy poprawia się, wszystkie wgłębienia i bruzdy znikają, a pozostałe składniki kremu wyrównują koloryt skóry, przywracając

jej młodzieńczy wygląd.

Co jeszcze robi Perle Bleue Active Retention Age?

bulwa krokusa - skladnik kremu Perle Bleue

bulwa krokusy – kremowy składnik Perle Bleue

Warto wiedzieć, że innowacyjny skład tego preparatu nie opiera się wyłącznie na dodatku ekstraktu z alg śnieżnych. Krem zawiera również ekstrakt z bulw krokusów, który również jest przełomowym składnikiem w branży kosmetycznej. Wspomaga ona algi śnieżne w produkcji kolagenu i elastyny, ale jest również odpowiedzialna za lepszą komunikację pomiędzy komórkami naskórka i skóry właściwej, dzięki czemu składniki odżywcze wnikają do niej znacznie szybciej i bez żadnych zakłóceń. Występuje wzrost wydzielania specjalnych czynników wzrostu, dzięki czemu skóra zaczyna odbudowywać swoją aktualną, prawidłową strukturę.

efekty-stosowania-kremu-perle-bleue-kobietyPonadto Perle Bleue Active Retention Age zawiera także Masło Shea, bogate źródło witamin poprawiających biologiczną aktywność skóry. Zawiera między innymi witaminy A i E, które działają jako Antioxidanty, zmniejszając aktywność wolnych rodników w środowisku, a tym samym przeciwdziałając drobnym mutacjom genetycznym odpowiedzialnym za starzenie się skóry.

Badania naukowe dotyczące skuteczności surowicy Perle Bleue są nie do pomyślenia

Zanim preparat został dopuszczony do sprzedaży, musiał przejść szereg prób klinicznych pod kątem jego skuteczności i bezpieczeństwa dla skóry. Badanie zostało przeprowadzone przez różne instytucje naukowe z całych Stanów Zjednoczonych, ale testy były nadzorowane przez Instytut Dermatologiczny Stanów Zjednoczonych. Dzięki dużej skali badań, aż

150 kobiet z całego USA zostało zaproszonych do przetestowania działania kremowych składników. Udowodniono, że regularne stosowanie Perle Bleue Active Retention Age przez trzy miesiące zredukuje zmarszczki i inne objawy przedwczesnego starzenia się skóry nawet o 95 procent, co niewątpliwie jest najlepszym wynikiem na rynku, który gwarantuje produkt najwyższej jakości.

Opinie ekspertów na temat surowicy Perle Bleue potwierdzają wysoką skuteczność preparatu.

efekty-kremu-perle-bleue-mezczyzniTak dobre opinie ośrodków badawczych w USA sprawiły, że Perle Bleue Active Retention Age stał się natychmiast znany. Magazyny branżowe pisały o kojących właściwościach alg śnieżnych i ich wpływie na aktywację genu młodego. Jeden taki artykuł przyciągnął uwagę szefa hollywoodzkiej kliniki piękności, która może pochwalić się bogatym doświadczeniem zawodowym zdobytym na gwiazdach na pierwszych stronach gazet. Dr Lisa uważa, że ​​produkt Perle Bleue łączy w sobie wszystkie cechy, które powinna posiadać prawdziwa serum młodości. “Nowatorska kompozycja preparatu jest czymś, co od samego początku wywarło wpływ na moją wyobraźnię, ale musiałem przekonać się, czy ten krem ​​jest tak samo skuteczny, jak go opisują, dlatego rozpocząłem trzymiesięczną terapię, którą Zatrzymałem się po miesiącu, ponieważ wyniki, które osiągnąłem w tym czasie, były o wiele lepsze od moich oczekiwań – nie było już potrzeby używania kremu, moja skóra była odmłodzona do granic możliwości “- mówi dr Lisa.

Czy krem do zmarszczek Perle Bleue jest naprawdę skuteczny?

krem Perle Bleue

Perle Bleue kremowy

Wysoka skuteczność Perle Bleue jest tylko jednym z wielu argumentów, które wyraźnie wspierają zastosowanie leczenia terapeutycznego. Kolejną może być niska cena, za którą otrzymujemy nie tylko innowacyjny zestaw składników, ale także specyficzną przepustkę do świata młodości i piękna. Otrzymujemy dwa oddzielne składniki, które można wykorzystać razem lub osobno – wszystko według własnego uznania i wygody. Wszystkie te cechy sprawiają, że Perle Bleue Active Retention Age jest najbardziej przekonującą ofertą na rynku wśród produktów przeciwzmarszczkowych.

You may also like...