Nowe kosmetyki Johnson & Johnson z aktywną miedzią - Visibly Young
Zdrowie

Nowe kosmetyki Johnson & Johnson z aktywną miedzią – Visibly Young

Firma Johnson & Johnson wprowadza – w ramach marki Neutrogena – innowacyjną linię kosmetyków do pielęgnacji twarzy Visibly Young. Są to kremy nawilżające, które w widoczny sposób przywracają młody wygląd skóry.
Wyraźnie poprawiona sprężystość i elastyczność skóry, mniej widoczne drobne i głębokie zmarszczki, przywrócony młodzieńczy blask i odpowiedni poziom nawilżenia skóry – oto potwierdzone klinicznie rezultaty już po 2 tygodniach stosowania kremów linii Neutrogena Visibly Young.

Linia obejmuje trzy wrzosowo-niebieskie kremy: krem na noc, krem pod oczy oraz krem na dzień z filtrem ochronnym SPF 20. Unikalna formuła kremów została opracowana we współpracy z dermatologami. Głównym składnikiem trzech innowacyjnych produktów Neutrogena Visibly

Young jest miedź – jeden z pierwiastków występujących powszechnie w przyrodzie.

Dlaczego miedź?

Miedź to również trzeci najczęściej występujący w organizmie ludzkim element śladowy, o istotnym znaczeniu dla aktywności komórkowej i budowania włókien kolagenowych i elastynowych. Wytwarzanie i utrzymywanie kolagenu i elastyny przez skórę obniża się z wiekiem, przy jednoczesnym nasileniu się procesów destrukcji. Podwyższanie poziomu zawartych w organizmie, a malejących z wiekiem, rezerw miedzi jest efektywnym sposobem wzmacniania i ujędrniania skóry, a produkty Neutrogena Visibly Young skutecznie dostarczają ją skórze w przyswajalnej formie.

Tajemnice Aktywnej Miedzi

Aktywna Miedź (Active CopperTM) to innowacyjna, opatentowana technologia, dzięki której miedź jest aktywnie dostarczana w głąb skóry. Tę odpowiedzialną funkcję pełni związek, zastosowany w nowych produktach marki Neutrogena: miedź związana z peptydami. Specyficzny układ peptydów działa jak składnik transportujący, pozwalający miedzi działać regenerująco na pozbawioną sprężystości skórę. Związki peptydowe sprawiają, że miedź zmienia barwę na błękitną – co jest wskaźnikiem jej bioaktywnego oddziaływania. Dlatego miedź bywa określana jako niebieskie złoto do pielęgnacji skóry.

Podczas gdy kwasy owocowe (AHA) poprawiają strukturę powierzchni skóry, a retinol (witamina A w czystej, aktywnej formie) zmniejsza powstawanie drobnych zmarszczek, Aktywna Miedź w wyraźny sposób poprawia jędrność i elastyczność skóry – bez ubocznych efektów podrażnienia.

Zastosowanie unikalnego, opatentowanego systemu peptydowego pomaga przywrócić skórze elastyczność poprzez pobudzanie naturalnego procesu odbudowywania jej struktur. Odkrycie to potwierdzają testy kliniczne. Badania przeprowadzone przez dr Jamesa Leydena, Profesora Dermatologii Uniwersytetu w Pensylwanii wykazały, że Aktywna Miedź nie tylko wykazuje lepszą skuteczność ujędrniania skóry niż retinol, ale również wygładza skórę i zwiększa jej elastyczność i sprężystość.

Poza działaniem ujędrniającym, Aktywna Miedź ma intensywne działanie pielęgnacyjne – poprawia nawilżenie skóry, jej wygląd i kondycję, zmniejsza podrażnienia, przywraca naturalny koloryt. Ze względu na powyższe pozytywne właściwości, kremy Neutrogena Visibly Young zawierające Aktywną Miedź są idealne nie tylko dla osób, których skóra zaczyna tracić

sprężystość i jędrność. Neutrogena Visibly Young jest linią przeznaczoną dla kobiet w każdym wieku, szukających łagodnych i zarazem skutecznych produktów do pielęgnacji twarzy, przeciwdziałających starzeniu się skóry.

• Krem na noc Neutrogena Visibly Young
    Zawierający Aktywną Miedź, krem o bogatej, ale nietłustej konsystencji, wspomaga naturalny nocny cykl regeneracji skóry. Krem charakteryzuje się doskonałymi walorami nawilżającymi, łatwo wchłania się, nie pozostawiając tłustej warstwy.
    Krem na noc Neutrogena Visibly Young jest dostępny w opakowaniach o pojemności 50ml w sklepach na terenie całego kraju. Sugerowana cena detaliczna to ok. 58 zł.
  • Krem pod oczy Neutrogena Visibly Young
    Łagodny, kojący i działający wzmacniająco krem Neutrogena Visibly Young jest przeznaczony specjalnie do pielęgnacji delikatnej skóry okolic oczu i może być aplikowany zarówno na dolne, jak i górne powieki. Krem poprawia elastyczność skóry wokół oczu, sprawia, że zmarszczki stają się mniej widoczne i likwiduje nieestetyczne cienie pod oczami. Dzięki temu oczy odzyskują młodzieńczy blask.
    Krem pod oczy Neutrogena Visibly Young jest dostępny w opakowaniach o pojemności 15ml w sklepach na terenie całego kraju. Sugerowana cena detaliczna to ok. 53 zł.
  • Krem na dzień z filtrem SPF 20 Neutrogena Visibly Young
    Krem na dzień o lekkiej konsystencji, wyraźnie poprawia sprężystość i elastyczność skóry. Sprawia, że odzyskuje ona miękkość, a zmarszczki stają się mniej widoczne. Filtr ochronny SPF 20 pomaga dodatkowo chronić skórę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych.
    Krem na dzień z filtrem SPF 20 Neutrogena Visibly Young w opakowaniach o pojemności 50ml. Sugerowana cena detaliczna to ok. 58 zł.

You may also like...