Novesan - opinie na temat suplementu z wyciągu z winogron
Zdrowie i Ty

Novesan – opinie na temat suplementu z wyciągu z winogron

Na rynku farmaceutycznym możemy znaleźć wiele nowości, które pomagają zwalczyć utratę nadwyżek. Jednym z najbardziej popularnych produktów tego typu jest dzisiaj kapsułka Novesan, która obiecuje duże spadki masy w bardzo krótkim czasie. Wysoka skuteczność produktu została wspomniana powyżej, więc lekarze i dietetycy również wzięli to pod uwagę i zaczęli polecać go swoim pacjentom. Co sprawia, że tabletki odchudzające Novesan są tak skuteczne?

Przede wszystkim jest to wyjątkowa, unikalna kompozycja składników roślinnych w wysoce skoncentrowanej formie. Substancje te są wybierane w odpowiednich proporcjach, aby ich działania nasilały się wzajemnie. Jest to powszechny problem wśród innych preparatów –

niewłaściwie dobrane proporcje powodują, że jedna substancja blokuje wchłanianie drugiej, itd.

Trójfazowa praca Novesan kompleksowo eliminuje problem otyłości

Dobry środek wspomagający odchudzanie to taki, który przygotowuje organizm do Weight Loss, skutecznie spala tłuszcz i nie pozwala na uszkodzenie efektów leczenia, np. leczenie. przez efekt jo-jo. Tak działają kapsuły Novesan.

W pierwszej fazie dochodzi do odtruwania organizmu, co jest niezwykle ważnym elementem – obecnie, na przykład, są one w toku. badania, że dieta niskokaloryczna, bogata w toksyny działa odwrotnie, zwiększając wagę ciała i procent tłuszczu w długim okresie. Preparat Novesan pozwoli Ci pozbyć się szkodliwych metabolitów, wolnych rodników, pestycydów i konserwantów, które blokują wątrobę przez lata, uniemożliwiając jej prawidłowe funkcjonowanie.

Po tym przygotowaniu aktywne składniki Novesan zaczynają od właściwej terapii wyszczuplającej. Aktywowany metabolizm sprawia, że ciało dosłownie pozbędzie się nagromadzonej tkanki tłuszczowej samodzielnie.

Po spaleniu substancje zawarte w ekstraktach roślinnych w kapsułce Novesan wyrównują metabolizm organizmu i zapobiegają jego ponownemu przybieraniu na wadze.

Składniki Novesan: Resusperatrol – potężny spalacz tłuszczu

Resweratrol zawarty w Novesan jest naturalnym składnikiem winogron, a także czarnej porzeczki. Ta substancja czynna opiera swoje działanie na regulacji poziomu cholesterolu i trójglicerydów we krwi, za które odpowiedzialne są SOD-2 i SOD-14. Związki tłuszczowe są szybciej absorbowane przez komórki, co oznacza, że organizm nie jest w stanie odłożyć ich tak bardzo jak podskórnej tkanki tłuszczowej.

Novesan z reveratrolem redukuje uczucie głodu nawet o 30 procent poprzez działanie na centralny układ nerwowy, co odpowiada prawie 50 procentowemu zmniejszeniu tkanki tłuszczowej w określonym czasie.

Ważne jest również, aby mieć szybszy metabolizm spoczynkowy, który jest wynikiem działania resuspera- trolu. Oznacza to, że nawet podczas absolutnego fizycznego odpoczynku organizm ma deficyt energii i chce go zrekompensować, pobierając energię z najprostszego dostępnego źródła, to jest z nagromadzonego tłuszczu.

Składniki Novesan: ketony maliny regulują wrażliwość na insulinę

Innym aktywnym składnikiem Novesan są ketony maliny, które zwiększają

stężenie adiponektyny, hormonu wydzielanego przez dojrzałe komórki tłuszczowe. Adiponektyna wpływa na szeroki zakres procesów metabolicznych, zwłaszcza na metabolizm glukozy i kwasów tłuszczowych w mięśniach i wątrobie oraz stymuluje tkanki, aby były bardziej wrażliwe na insulinę.

Dzięki dodaniu ketonów malinowych, Novesan jest zatem w stanie kontrolować poziom cukru we krwi, zapobiegać atakom głodu i poprawić spalanie tłuszczu i metabolizm.

Czy Novesan jest skuteczne?

Skuteczność Novesan została dokładnie przetestowana przez zespół badawczy z Uniwersytetu Harvarda, kierowany przez dr. Franka Moyesa, znanego z chorób metabolicznych speCialist.

Ponad 20 osób wzięło udział w testach i otrzymało trzy różne dawki Novesan przez 12 tygodni: 1050 mg, 700 mg i 350 mg. Warto zauważyć, że ci ludzie, oprócz nadwagi, nie mają tych samych cech, więc grupa badawcza w dość prawdopodobny sposób odzwierciedliła przekrój społeczeństwa.

Po 12 tygodniach okazało się, że grupa otrzymująca 1050mg Novesan miała średnią Weight Loss o 9,7kg, tych otrzymujących 700mg – 6,6kg, a ostatnia grupa otrzymywała najmniejszą dawkę, 4,5 kg. Ponadto prawie 98,6% wszystkich respondentów zadeklarowało pojawienie się widocznych wyników już 7 dni po rozpoczęciu leczenia.

Novesan – ekspertyzy na temat skuteczności preparatu do odchudzania

Oprócz wysokiej skuteczności preparatu odchudzającego, musi on być również bezpieczny dla zdrowia. “Tak nagłe Weight Loss w stosunkowo krótkim czasie może mieć niszczycielski wpływ na zdrowie, szczególnie narażone może być serce, które podlega silnemu zmęczeniu z powodu zwiększonej aktywności metabolicznej. Naukowcy, którzy opracowali wzór dla Novesan, bardzo dobrze poradził sobie z tym problemem, można go stosować w większości przypadków otyłości i nadwagi “- mówi

dr Adam Hilton, kierownik kliniki kardiologicznej w Seattle.

Profesor Olaf Magnussen, jeden z najlepszych na świecie ekspertów fizjologicznych, mówi mu o tym. Jego zdaniem, zwiększona aktywność metaboliczna organizmu w tym przypadku może mieć tylko pozytywne skutki, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym – wszyscy dobrze wiemy, że zbyt duża masa ciała jest często przyczyną kompleksów.

Czy warto używać Novesan dla Weight Loss?

Każdy musi odpowiedzieć na pytanie, czy są gotowi na taką szybką utratę nadmiaru tłuszczu. Jeśli nie przekonują go pozytywne opinie renomowanych instytucji naukowych i lekarzy specjalistów, to niska cena i pozytywne opinie zwykłych użytkowników Novesan mogą okazać się decydujące. Możemy znaleźć tysiące, jeśli nie setki tysięcy takich “historii sukcesu” w Internecie – wystarczy spojrzeć na najbardziej popularne fora poświęcone odchudzaniu.

You may also like...

1 Comment

  1. Newsman says:

Comments are closed.