Naturalny ekstrakt z owoców kawowca
Zdrowie i Ty

Naturalny ekstrakt z owoców kawowca

Napój z zielonej kawy zawiera nie tylko kofeinę wspomagającą koncentrację, ale również kwas chlorogenowy CGA800, mający m. in. działanie odchudzające. Jeżeli chcesz zrzucić zbędne kilogramy, koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Najbardziej znaną metodą używania zielonej kawy jest zaparzanie kawy ze zmielonych ziaren. Zielona kawa to tak naprawdę zwykła kawa, która nie została poddana procesom palenia. Palenie kawy powoduje zniszczenie większości kwasu chlorogenowego, a co za tym idzie, kawa traci swoje zdolności odchudzające. Prócz działania odchudzającego CGA800 ma również właściwości antybakteryjne oraz antyoksydacyjne. Ten kwas niszczy także wolne rodniki, czyli nieprzyjazne substancje odpowiadające za procesy starzenia oraz za rozwój nowotworów i innych chorób, pojawiających

się w podeszłym wieku.

Jak to wszystko się ma do odchudzania? Dzięki temu, że CGA800 ogranicza wchłanianie cukrów do naszego organizmu, stajemy się wrażliwsi na insulinę. To z kolei powoduje, że wchłaniając mniej cukrów, mniej magazynujemy tłuszczów albo wcale tego nie robimy. Brak tłuszczów organizm musi uzupełnić ze swoich zapasów a zużywanie zapasów powoduje odchudzanie.

Osoby nieprzepadające za zieloną kawą w płynie, mogą zażywać tabletki z kwasem chlorogenowym CGA800. Jednak spożywanie kwasu w jego naturalnej postaci ma jedną zaletę. Jeżeli ktoś na co dzień pije kawę, np. rano, czy po południu, to może swoją małą czarną zamienić na „małą zieloną” i upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, bo po pierwsze zielona kawa zadziała jak jej czarny odpowiednik, czyli podniesie koncentrację oraz zaspokoi potrzebę spożycia kofeiny a dodatkowo zadziała odchudzająco i prozdrowotnie.

Podsumowując, jeżeli się odchudzasz i do tej pory nie znalazłeś skutecznego remedium, spróbuj zieloną kawę. Według większości naukowców jest ona skutecznym lekiem z nadwagą, lecz pamiętaj, by w przypadku zaobserwowania czegokolwiek, co wzbudzi twój niepokój, udać się natychmiast do lekarza. Na szczęście zielona kawa nie ma efektów ubocznych, więc na 99% nie powinno być przeciwskazań do jej stosowania.

You may also like...