Mosquitron – opinie – cena

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Mosquitron1 Mosquitron – opinie – cenaTo był najprostszy pomysł. Nie potrzebowaliśmy śmierdzących płynów, gazów chemicznych, dymu ani zwiniętych gazet, słuchano stacji brazylijskiej Band FM – wszystko, co musisz zrobić, aby pokonać komary, to trzymać się radia. stacja emituje dźwięk wysokiej częstotliwości 15 kHz pod swoją muzyką w kwietniu tego roku.

Nie słyszalny dla większości dorosłych, dźwięk miał odpierać komary, pozwalając słuchaczom zrelaksować się na świeżym powietrzu, nie obawiając się ukąszenia. Transmisje sponsorowane przez magazyn Mosquitron, w ramach kampanii radiowej, która w czerwcu zdobyła Grand Prix w kategorii radiowej w Cannes Lions – być może najbardziej prestiżowe nagrody w reklamie. Jest tylko jeden problem.

Mosquitron – działanie – komentarze – rynek – Polska

Naukowcy twierdzą, że działanie to nonsens. komentarze. Bart Knols, entomolog, rynek który przewodniczy komitetowi doradczemu Holenderskiej Fundacji Malarii i redaguje stronę internetową Malaria World, twierdzi, że nie ma “żadnych dowodów naukowych”, że ultradźwięki odpychają komary. Polska. Artykuł przeglądowy z 2010 r.

10 badań terenowych, działanie w których testowano urządzenia ultradźwiękowe i stwierdzono, że “nie mają one wpływu na zapobieganie ukąszeniom komarów” oraz “nie powinny być zalecane ani używane”. Mosquitron komentarze. Idzie rynek dalej: Mosquitron Polska. “Biorąc pod uwagę te wyniki z 10 ostrożnie przeprowadził badania, nie byłoby warto prowadzić dalszych badań na MOSQUITRONs [Mosquitron] w zapobieganiu gryzie komarów lub w próbach zapobiegania malarii.

Mosquitron – jak go używać? – składniki – skład – forum

Mosquitron8 Mosquitron – opinie – cenaReklama wideo dla jak go używać? nagrodzonej kampanii “repellent radio” głosi, że “badania wykazały, że częstotliwość ta imituje dźwięk ważki, naturalnego drapieżnika komara, a tym samym ich powstrzymuje”. składniki. W rzeczywistości ważki skład mają częstotliwość uderzenia skrzydeł od 20 do 170 Hz – o wiele niższa częstotliwość niż 15 kHz. forum. Jednak Bart Knols twierdzi, że ta niższa częstotliwość jest równie bezużyteczna w usuwaniu komarów lub powstrzymywaniu ich od gryzienia.

Polecamy  Detoxic - opinia na temat przygotowania pasożyta

Po nagrodach jeden jak go używać? z sędziów z Cannes Bob Moore był cytowany w reklamie mówiąc: Mosquitron składniki. “Zrobiliśmy naszą należytą skład staranność i, o ile nam wiadomo, zadziałało. Mosquitron forum. To fantastyczny pomysł.”
Prezydent jury radiowego, Rob McLennan, powiedział, że członkowie jury głosowali z “gut” i byli chętni, aby zgłosić ten pomysł do krajów, w których szerzyło się malaria i inne choroby przenoszone przez komary.

Mosquitron – przeciwwskazania – skutki uboczne – to boli? – opinie

Ale Knols, który przeciwwskazania od lat prowadzi kampanię na ten temat, argumentuje, że poleganie na technologii ultradźwiękowej w takich krajach jest szaleństwem. skutki uboczne. Ludzie muszą chronić to boli? się za pomocą siatek, balsamów i leków przeciwko malarii, mówi – jeśli pokładają wiarę w ultradźwiękach i przestają brać te środki ostrożności, narażają się na ryzyko. opinie. Band FM nie był pierwszą stacją, która emitowała rzekomo częstotliwości odpychające komary, ale nie jest to idea, która jest powszechnie stosowana.

Bardziej powszechne są przeciwwskazania elektroniczne gadżety ultradźwiękowe, sprzedawane jako repelenty w wielu krajach W 2005 r. Mosquitron skutki uboczne. Brytyjski magazyn konsumencki to boli? Holiday Which przetestował szereg środków odstraszających komary.Cztery urządzenia, które używały brzęczyka zostały opisane przez redaktorkę magazynu Lorna Cowan jako “szokująca strata pieniędzy”, która “powinna zostać usunięta ze sprzedaży”. Mosquitron opinie. Jeden, Mosquitron, gadżet w kształcie ladybirda, przeznaczony do przypięcia do dziecka łóżeczko lub wózek dziecięcy – został określony jako szczególny powód do niepokoju ze względu na prawdopodobieństwo, że rodzice będą ufać, że zabiorą komary, a ich dzieci zostaną w ten sposób zranione.

Mosquitron – gdzie kupić – aptekach – cena

Mosquitron10 Mosquitron – opinie – cenaKomar nadal jest gdzie kupić dostępny w Europie, chociaż został wycofany z rynku amerykańskiego po tym, jak książę Lionheart został upomniany przez Federalną Komisję Handlu. aptekach. Jeden popularny sklep cena internetowy twierdzi, że jest “bezpiecznym i łatwym sposobem na utrzymanie komarów z dala od twojego dziecka”.. W oświadczeniu, prezes Prince Lionheart, Kelly McConnell, powiedział BBC, że Mosquitron jest “nadal z powodzeniem stosowany na całym świecie”.

Polecamy  Dieta odchudzająca

“Książę Lionheart uważa, gdzie kupić że ​​referencje konsumentów z rzeczywistych doświadczeń z Mosquitron są najprawdziwszym świadectwem Skuteczność naszego produktu. Mosquitron aptekach. ”

Rzecznik prasowy Moziban cena – kolejny z testowanych i uznanych przez Holiday Devices urządzeń, który?. – nalegał również, by tysiące zadowolonych klientów napisało listy wdzięczności.

M
O Marzena Wielgus 200 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia.Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*