Manuka Extra - opinie na temat przygotowania do uszkodzenia skóry
Zdrowie i Ty

Manuka Extra – opinie na temat przygotowania do uszkodzenia skóry

krem manuka extra na zmiany skórneProblem widocznych i szpecących uszkodzeń skóry w wyniku ASC, Psoriasis, opryszczki czy egzemy dotyka tysiące Polaków. Walka z takimi zmianami nie jest łatwa, ponieważ bardzo często nie wystarczy sama zdrowa dieta, ale także zwykłe kremy i maści. Potrzebne jest coś naprawdę mocnego, które aktywuje procesy naprawcze w ciele. To jest miara Manuka Extra.

Zmiany skórne – haniebny problem

zmiany skóryProblem zmian skórnych

w dzisiejszym świecie jest coraz powszechniejszy. Szkodliwy wpływ środowiska, nieodpowiednia dieta, zmiany genetyczne i wszechobecny stres powodują, że coraz więcej osób cierpi z powodu Psoriasis, wyprysku lub atopowego zapalenia skóry. Jak poradzić sobie z tym problemem, gdy zawodzą zwykłe metody?

Manuka Extra – skuteczny krem na uszkodzenia skóry

Jednym z najbardziej skutecznych i popularnych preparatów dostępnych obecnie na rynku jest Manuka Extra, dostępny w postaci wygodnego i łatwo przyswajalnego kremu do użytku zewnętrznego. Według producentów pomaga to wyeliminować widoczne uszkodzenia skóry na trzech poziomach: …

  • efekty stosowania kremu manuka extraniszczy szkodliwe mikroorganizmy
  • nawilża skórę
  • Pomaga to go odbudować.

Jeśli używasz Manuka Extra zgodnie z zaleceniami (przynajmniej dwa razy dziennie), możesz uzyskać wymarzoną skórę już po kilku tygodniach!

Jaki jest powód tak wysokiej skuteczności preparatu, z którym nawet lekarze są zszokowani?

Jest to przede wszystkim wyjątkowa kompozycja rzadkich składników, w tym mitycznego miodu Manuki.

Jak działa Manuka Honey?

efekty stosowania manuka extraMiód ten pozyskiwany jest z rzadkiego krzewu, który obecnie rośnie tylko w Australii i Nowej Zelandii. Niespotykana i niepowtarzalna natura świata, z tysiącami lat izolacji z zewnątrz, dała Manuce swojemu miodowi swoje unikalne właściwości.

Przede wszystkim ten miód jest bogatym źródłem metylonoglioksalu, tj. MGO. Chociaż ta substancja występuje powszechnie w każdym miodzie, jej zawartość zwykle nie przekracza 10 mg na kilogram. W przypadku Manuka Honey wartość ta wynosi od 30 do 800 mg, co nie jest zaskoczeniem, że naukowcy z całego świata zainteresowali się tym miodem.

Co to jest Methyloglyoxal (MGO)?

methyloglyoxal budowa

Struktura metyloglioksalu

Jest to związek organiczny powstały

w wyniku przekształceń biochemicznych, mianowicie w wyniku przekształcenia dihydroksyacetonu, tj. DHA. Powstaje jako produkt uboczny procesu przenikania glukozy do żywych komórek, a następnie jest wykorzystywany do ich budowania.

Substancja ta ma bardzo silne właściwości antyseptyczne i Antioxidant, dzięki czemu hamuje procesy zapalne, które są podstawą mechanizmu uszkodzenia skóry w przebiegu niektórych chorób, takich jak wyprysk, atopowe zapalenie skóry lub opryszczka, w mgnieniu oka.

Co jeszcze wpływa na skuteczność Manuka Extra?

Oprócz korzystnego miodu Manuka, preparat zawiera także kilka innych aktywnych składników, które wzajemnie się uzupełniają.

Jednym z nich jest ekstrakt z nagietka. Dodanie tej substancji do kompozycji powoduje, że Manuka Extra regeneruje wszystkie warstwy skóry, przywraca skórze miękkość i elastyczność. Co jest szczególnie ważne dla kobiet, dodatek tego składnika chroni również przed zmarszczkami i nadmiernym wyciekiem wody przez pory skóry. Ponadto ekstrakt z nagietka pomaga miód.

Manuka Extra w zapobieganiu stanom zapalnym.

manuka extra na uszkodzenia skóry na twarzyOprócz nagietka i Manuka Honey, krem Manuka Extra zawiera również D-pantenol, znany również jako prowitaminę B5. Substancja ta przyspiesza regenerację i gojenie się naskórka, a także łagodzi podrażnienia skóry. D-panthenol jest również znany ze swoich właściwości nawilżających, które pozwalają mu bardzo dobrze przeniknąć tkankę skórną. Ponadto łagodzi oparzenia słoneczne i swędzenie związane z problemami skórnymi.

Manuka Extra – 1 krem, 3 efekty

Regularne stosowanie Manuka Extra pomoże Ci wygrać z obrażeniami skóry na trzech poziomach.

  1. Po pierwsze, krem niszczy bakterie, wirusy, grzyby i inne

    czynniki powodujące stan zapalny. Substancje czynne aktywnie usuwają je z mikrouszkodzeń i małych ran, zapobiegając ich dalszemu rozwojowi, hamując w ten sposób proces zapalny.

  2. Po drugie, składniki Manuka Extra głęboko nawilżają i odżywiają wszystkie warstwy skóry. Prawidłowo nawilżona i odżywiona skóra będzie w stanie szybciej się regenerować, z szybkością ok. 80 procent. szybciej niż dzisiaj.
  3. Po trzecie, unikalna kompozycja kremu sprawi, że skóra będzie się regenerować w sposób trwały, a każde kolejne użycie produktu tylko potęguje efekt.

Skuteczność kremu Manuka Extra potwierdzona badaniami

manuka extra na zmiany skórne na twarzyWszystko wskazuje na to, że leczenie tym produktem może być najskuteczniejsze, jakie kiedykolwiek odkryto. Badania naukowe są głównym źródłem optymizmu, który jest najintensywniej prowadzony przez naukowców z NCBI – Australijskiego Krajowego Biotechnologicznego Centrum Informacji. Wyniki tych badań wyraźnie pokazują, że codzienne stosowanie Manuka Extra zgodnie z zaleceniami spowoduje, że oszpecone zmiany skórne będą aż o 90 procent mniej widoczne po jednym miesiącu, jednak mówimy o bardzo widocznych zmianach, które mają tylko niewielką liczbę ludzi – w większości przypadków wystarczy tylko kilka dni terapii.

krem Manuka Extra

krem Manuka Extra

Manuka Extra – porady ekspertów są jasne

Skuteczność preparatu potwierdza dr Nina Hardy z American Dermatology Association, która początkowo nie wierzyła w wyjątkowe właściwości Manuka Extra. “Większość sposobów, z których korzystali moi pacjenci, spowodowała spustoszenie w ich ciałach, ale poleciłam im naturalny środek, który sprawia, że ich skóra wygląda lepiej każdego dnia i daje im więcej energii i pewności siebie” – mówi dr Nina.

Czy warto zdecydować się na leczenie kremem Manuka Extra?

Tak, bez wątpienia. Krem Manuka Extra to prawdziwa MGO Bomb – mocna substancja o sprawdzonym działaniu na skórę. Kwiat kwiatów Manuka tylko 6 tygodni w roku, co czyni go prawdziwym wyścigiem do produkcji odpowiedniej ilości miodu, więc wypróbuj go już teraz.

You may also like...