Make Lash - opinie na temat surowicy do wzrostu rzęs
Zdrowie i Ty

Make Lash – opinie na temat surowicy do wzrostu rzęs

Rzęsy są ważnym elementem piękna, dla każdej kobiety. Jednak przede wszystkim służą ochronie oka. Ich głównym zadaniem jest ochrona oczu przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak kurz, brud i kurz.

Dlaczego wypadły rzęsy?

make lash na długie rzęsyTwoje rzęsy zostały przerzedzone i aby wyeliminować ten problem, musisz najpierw ustalić przyczynę. Najczęstsze przyczyny utraty rzęs to:.

 • Allergy – do kosmetyków lub soczewek kontaktowych
 • stosowanie niektórych leków
 • niedoczynność tarczycy,
 • Infekcje i stany zapalne

  powiek i mieszków włosowych,

 • działanie wolnych rodników (papierosy, zanieczyszczenie środowiska),
 • zła dieta,
 • procedury chirurgii oka.

make lash na wydłużanie rzęsCzęsto zdarza się, że rzęsy wypadają w wyniku niewłaściwej pielęgnacji oczu. Głównie chodzi o to, aby nie robić właściwie lub często zapominać o makijażu oczu. Spanie w makijażu powoduje zatkanie ujścia mieszków włosowych i podrażnienie oka, rzęsy osłabiają się i wypadają. Nie umyte makijaż prowadzi również do mechanicznego uszkodzenia rzęs, takich jak łamanie.

Fakt utraty rzęs może być także oznaką poważnej choroby i niewystarczającej opieki. Kiedy często wydłużasz rzęsy w salonie lub używasz nadmiernych garniturów, twoje rzęsy wymagają jedynie odbudowy i regeneracji. Mamy sprawdzony sposób na zapobieganie wypadaniu rzęs.

Make Lash: SpeCialisżywka do rzęs

Make Lash to serum speCialist przeznaczone dla kobiet, których marzeniem jest mieć zdrowe, pełniejsze i dłuższe rzęsy. Zaawansowane składniki aktywne zawarte w surowicy sprawiają, że terapia nadaje się do regeneracji cienkich i delikatnych rzęs z natury, a także tych, które są uszkadzane przez niewłaściwą pielęgnację lub zbyt inwazyjne zabiegi kosmetyczne. Dzięki lekkiej konsystencji serum przenika do korzeni włosów i już po kilku tygodniach rzęsy stają się mocniejsze i grubsze, a to sprawia, że wyglądasz bardziej ekspresyjnie.

Właściwości składników aktywnych zawartych w surowicy Make Lash

 • make lash na rzęsyBiotinol Tripeptide-1– Jest biologicznie aktywnym peptydem wspierającym naturalny wzrost rzęs. Wnika w błonnik włosa, wzmacniając jego strukturę i przywracając jego elastyczność. Stymuluje również mieszki włosowe, które są odpowiedzialne za produkcję materiału do budowy włosów. Ukierunkowane działanie peptydu wydłuża fazę

  wzrostu rzęs i sprawia, że zyskują objętość i stają się idealnie wydłużone i pociemnione.

 • Prowitamina B5– po wniknięciu w skórę przekształca się w witaminę B5, tj. kwas pantotenowy. Jest niezbędny do prawidłowego wzrostu rzęs. Dzięki swojej formie mikromolekularnej przenika on do korzeni włosów i tym samym bierze udział w podziale komórek rzęsatych, co bezpośrednio wpływa na ich gęstość. W rezultacie przywraca witalność rzęs i chroni je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, przy zachowaniu odpowiedniego poziomu nawodnienia.

Dla kogo jest surowica Make Lash?

make lash na porost długich rzęsSerum przeznaczone dla kobiet, które chcą wzmocnić i tym samym wyraźnie upiększać swoje rzęsy, niezależnie od tego, czy są one cienkie i krótkie z natury, czy też ich stan po prostu pogarszał się z czasem pod wpływem zabiegów kosmetycznych lub niewłaściwej pielęgnacji. Make Lash jest również polecany osobom, które przeszły inwazyjną chemioterapię, która znacznie osłabia ich włosy. Make Lash może być również stosowany przez kobiety noszące soczewki kontaktowe, ale pamiętaj o usunięciu okularów przed nałożeniem surowicy.

Make Lash to rewolucyjny produkt kosmetyczny. Zastosowana w nim specjalna formuła prowadzi do głębokiej regeneracji i odbudowy rzęs. Gdy są odpowiednio odżywione i wzmocnione, zwiększają swoją objętość, są bardziej spektakularne. Make Lash pozwala ci zachować ostrość i błyskotliwość oczu.

Jak używać surowicy Make Lash?

Przed nałożeniem surowicy należy przeprowadzić dokładny demontaż. Dopiero wtedy

za pomocą małego pędzelka nakłada się serum na linię wzrostu rzęs na samym brzegu powieki. Surowicę nakłada się raz dziennie, przed snem, ponieważ wtedy proces regeneracji jest najbardziej intensywny. Najlepsze wyniki osiąga się, gdy takie leczenie stosuje się codziennie, przez okres 3 miesięcy, później, profilaktycznie, kosmetyk stosuje się dwa razy w tygodniu.

Jeśli serum dostanie się do oka, przepłucz je dużą ilością wody. Nie należy stosować surowicy w przypadku nadwrażliwości lub Allergy na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli występuje alergiczny , przerwij leczenie.

Co jest ważne podczas korzystania z surowicy Make Lash?

 • Systematyka– surowicę należy podawać co wieczór przez trzy miesiące
 • Zalecenia– produkt jest bezpieczny dla skóry i oczu, ale użycie zbyt dużej ilości surowicy może prowadzić do efektów ubocznych, takich jak pieczenie lub zaczerwienienie.
 • Ruchomości– preparat może mieć inny wpływ na wszystkich. W jednym przypadku efekty będą widoczne już po kilku dniach, w innym przypadku już po kilku tygodniach. Zawsze pamiętaj jednak, że nie wolno rezygnować z walki o piękne rzęsy.

Sam nie wiem może LashParade?

You may also like...