Ling Fluent - opinie na temat metody uczenia się języków obcych
Zdrowie i Ty

Ling Fluent – opinie na temat metody uczenia się języków obcych

ling fluent nauka językówNauka języków staje się coraz bardziej popularna, szczególnie wśród ludzi młodych, którzy są świadomi znaczenia tych umiejętności na rynku pracy. Starsi ludzie coraz chętniej uczą się języków, gdy wyjeżdżają za granicę w poszukiwaniu pracy. Istnieje wiele metod dostępnych na rynku, chAsami dość abstrakcyjnych, aby poprawić zasięg słownictwa w obcym języku. Niektóre wydają się zabawne na pierwszy rzut oka, inne są naprawdę skuteczne i mogą pomóc w opanowaniu nawet kilku języków w krótkim czasie. Jednym z takich rozwiązań jest innowacyjna platforma

e-learningowa Ling Fluent. Jaka jest wyjątkowość tego rozwiązania?

Ling Fluent – naucz się ośmiu języków obcych!

Znajomość całej gamy języków obcych znacznie podnosi status społeczny, który jest dobrze znany twórcom tego innowacyjnego rozwiązania. Dzięki staraniom programistów i psychologów, a także speCialists w dziedzinie asymilacji informacji przez mózg, powstała platforma Ling Fluent, która pozwala opanować do ośmiu najczęściej używanych języków w Europie. Są to: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, norweski, szwedzki i holenderski.

Jaki jest sekret metody Ling Fluent?

metoda ling fluent nauka języków obcychTwórcą unikalnej metody nauczania języków obcych Ling Fluent jest genialny wielokąt Leo Andersa. Podczas opracowywania tej metody zauważył, że ludzki mózg szybko przyswaja sobie obce słowa, których znaczenia po prostu nie zna na świecie. To doprowadziło go do refleksji nad faktem, że na początku było o wiele bardziej optymalnie widzieć nowe słowo, potem usłyszeć je w zdaniu, a dopiero pod koniec dowiedzieć się, co to naprawdę znaczy. W ten sposób dzieci uczą się i wiadomo, że w dzieciństwie ludzki mózg najszybciej uczy się informacji.

Ta metoda uczenia się słownictwa w dzieciństwie tworzy bardzo gęstą siatkę silnych skojarzeń w mózgu, dzięki czemu nie da się zapomnieć słowa, które się kiedyś nauczyło. Podczas nauki kolejnych zwrotów działają obie półkule mózgowe: prawidłowa przechwytuje komunikat werbalny, lewy – obraz towarzyszący.

Nagrywając z wymową, angażujemy także zmysł słuchu w uczenie się. Ta metoda nauki skraca czas nauki nawet pięciokrotnie, co z kolei pozwala nam nauczyć się nowego języka nawet w 30 dni, ucząc się około 200 nowych słów dziennie, podczas gdy my sami możemy decydować o czasie nauki – są żadnych “przepakowanych” programów, w których wiedza powinna być budowana cegła po cegle.

Dzięki Ling Fluent możesz

uczyć się języków obcych dosłownie wszędzie!
ling fluent języki obceLing Fluent to innowacyjna platforma e-learningowa obsługująca wszystkie obecnie znane urządzenia mobilne. Oznacza to, że możemy nauczyć się nowego języka nawet w drodze do pracy lub podczas 15-minutowej przerwy w szkole.

Po prostu otwórz program, wybierz język, którego chcesz się nauczyć, a następnie wybierz zakres słownictwa. Są bardzo dobrze pogrupowane, ponieważ podzielone są na 15 kategorii: życie codzienne, praca, dom, rodzina, osoba / wygląd, zdrowie, jedzenie, podróże, pogoda, biznes, pieniądze, technologia, sztuka, media i przyroda.

Wysoko zaawansowany system informatyczny platformy Ling Fluent weryfikuje nabytą wiedzę na bieżąco, dzięki czemu śledzenie postępów w nauce nie sprawia żadnych trudności. A jak wiemy, nawet najmniejszy postęp prowadzi do dalszych działań i znacząco przyspiesza naukę języków obcych.

Badania naukowe potwierdziły skuteczność innowacyjnej metody nauki języków Ling Fluent

Za przygotowanie kursu Ling Fluent odpowiadają doświadczeni lingwiści i eksperci z zakresu metodologii naukowej. Osoby z tymi samymi kompetencjami musiały sprawdzić skuteczność tej metody, aby zobaczyć, co osiągnęły w całości. Badania zostały przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu Harvarda, którzy badali wpływ bodźców słuchowych i obrazowych na tempo asymilacji informacji przez ludzki mózg w trakcie kariery naukowej. “Tym razem” materiał badawczy “składał się z uczniów w różnym wieku i płci, prawie 20 osób.

Odnotowali różne poziomy opanowania różnych języków, ale żaden z nich nie wykazywał cech poliglota. Każdy tester musiał wybrać

jeden język na początku programu badawczego, który chciał opanować, a następnie postępować zgodnie z wytycznymi platformy Ling Fluent. Wyniki badań zaskoczyły zarówno naukowców, jak i samych uczniów. Prawie 98 procent z nich opanowało język, który testowali w ciągu zaledwie 30 dni, a niektórzy nawet zaczęli uczyć się drugiego języka w tym czasie, co oznaczało, że brali dwa kursy w tym samym czasie.

Takie wyniki wyraźnie potwierdzają, że metoda impulsowa nauczania języków obcych Ling Fluent jest najbardziej skuteczna na rynku i okazuje się być w 100% skuteczna.

Eksperci są zaskoczeni wynikami metody Ling Fluent

efekty metody nauki języków ling fluentProfesor Adam Moud, jeden z najsławniejszych polgliderów na świecie, nie wierzył w tak wysoką wydajność platformy, ponieważ przez średnio 4 miesiące uczył się jednej z palet języków, które wypowiadał. “Widząc Ling Fluent reklamy przez przypadek, nie chciałem wierzyć w tak wysoką skuteczność tej metody uczenia się, ale po kilku dniach refleksji odkryłem, że właściwie nie miałem nic do stracenia i że mogłem uczyć się holenderskiego z Te, które, nawiasem mówiąc, zawsze miałem problemy z. Na koniec miesięcznego wykształcenia nie mogłem uwierzyć własnym oczom, udało mi się zrobić wszystkie testy bez żadnych problemów i udało mi się opanować inny język na stare lata, chociaż Myślałem, że moje możliwości zostały wyczerpane po chińsku “- śmieje się profesor Moud.

Podsumowanie – czy warto korzystać z platformy Ling Fluent?

Nie ma dziś wątpliwości, że znajomość angielskiego nie wystarcza. Rynek pracy szuka coraz więcej utalentowanych osób, które potrafią porozumiewać się w wielu językach. Platforma e-learningowa Ling Fluent to doskonała metoda, która znacząco poprawia twój status społeczny i daje szansę na świetlaną przyszłość. Innowacyjna metoda badawcza i bezprecedensowe wyniki procesu dydaktycznego wyraźnie pokazują, że Ling Fluent jest warte zaufania w swojej przyszłości.

You may also like...