Levasan - opinia żelu na bolesne nogi
Zdrowie i Ty

Levasan – opinia żelu na bolesne nogi

Zmęczone nogi są dziś problemem dla wielu kobiet. Przyczyną tej choroby są zaburzenia krążenia w naczyniach krwionośnych kończyn dolnych, które powodują uczucie ciężkości i obrzęku. Na rynku jest wiele preparatów, które mają na celu wyeliminowanie tego problemu – jednak niewielka ich część naprawdę pomaga. Jednym z najbardziej skutecznych środków na zmęczone nogi jest dziś Levasan, który jest dostępny w postaci wygodnego żelu. Jego wysoką skuteczność potwierdzają liczne badania naukowe i, co najważniejsze, opinie kobiet z całego świata.

Gdzie jest tajemnica żelu Levasan?

Levasan zawdzięcza swoją wysoką skuteczność w leczeniu zmęczonych nóg głównie unikatowym kompleksem składników aktywnych, który

został opracowany według tajemniczych receptur zakonnych. Skład preparatu opiera się głównie na ekstraktach z rzadkich ziół, a precyzyjnie dobrane proporcje sprawiają, że poszczególne składniki wzmacniają ich działanie. Istotna jest również forma preparatu, tj. Łatwo ulegający absorpcji żel. Łatwo penetruje nawet najgłębsze warstwy skóry, nawilża, odżywia i poprawia przepływ krwi.

Jak działa żel Levasan?

levasan na bolące nogiLevasan, preparat na zmęczone nogi, przeciwdziała problemowi na wielu płaszczyznach – tylko to działanie może skutecznie wykluczyć problem z codziennego życia.

Niektóre składniki żelu są odpowiedzialne za stymulowanie układu odpornościowego organizmu przeciwko stanom zapalnym, co dość często wpływa na tkanki nóg. Trzeba pamiętać, że tylko w pełni zdrowe ciało jest w stanie pobudzić układ sercowo-naczyniowy do działania. Komponenty żelowe Levasan aktywują proliferację limfocytów B i T, które niszczą bakterie i wirusy powodujące uszkodzenia mikronaczyniowe.

Gdy równowaga zdrowotna zostanie osiągnięta, składniki żelowe Levasan mogą przejść do kolejnego etapu walki z uczuciem zmęczenia nóg. Stojące na wysokich obcasach lub obcisła szafa sprawiają, że krew w naczyniach krwionośnych kończyn dolnych jest znacznie bardziej odporna na bicie niż na resztę ciała. Skompresowane tkanki powodują zwężenie żył i tętnic, co utrudnia przepływ krwi do odległych części ciała, a tym samym utrudnia im prawidłowe odżywianie. Aktywne składniki żelu Levasan powodują rozszerzenie naczyń krwionośnych nóg i rozluźnienie mięśni, co zapobiega gromadzeniu się krwi żylnej i poprawia drenaż nóg.

Oprócz eliminacji obrzęków i uczucia ciężkości, Levasan dba również o zdrowy wygląd nóg. Zawiera związki, które wygładzają skórę i zapobiegają jej uszkodzeniom – jest to szczególnie ważne ze względu na ciągłość bariery ochronnej przed mikroorganizmami.

Kompozycja Levasan: siła Mentola

mentol składnik levasanJednym z głównych aktywnych składników Levasan jest mentol. Ma ostry, przenikliwy, miętowy aromat i jest znany większości z nas w tej formie.

Jego zastosowanie polega głównie na dodawaniu mentolu do produktów kosmetycznych i higienicznych, jednak właściwości znieczulające tego produktu są o wiele bardziej interesujące. Mentol nałożony na skórę drażni tzw. Ciało Krauzego, tj. Zakończenia nerwowe odpowiedzialne za uczucie zimna. Pola mózgowe odbierające sygnały nerwowe z tych struktur są mylące, co sprawia, że nasze ciało odczuwa chłód, kiedy wchodzimy w kontakt z mentolem. “Chłodzone” części naszego ciała muszą być odpowiednio rozgrzane, aby mięśnie naszych nóg były rozluźnione, a naczynia krwionośne rozszerzały się, ułatwiając w ten sposób przepływ krwi. Mentol zawarty w Levasan eliminuje zatem obrzęk i uczucie ociężałość, a także daje uczucie chłodu, świeżości i lekkości.

Badania naukowe potwierdzają skuteczność Levasan

Efekty działania mentolu zostały już szeroko przebadane w wielu dziedzinach medycyny, ale wprowadzenie Levasan na rynek ogólny wymagało od producentów przeprowadzania własnych testów.

efekty stosowania żelu levasanZajęli się nimi dr. Poradnia amerykańskiej kliniki sercowo-naczyniowej, która kierowała ośmioosobowym zespołem badawczym. Badacze wybrali 40 kobiet, które zgłosiły swoim lekarzom problemy z uczuciem ciężkich nóg. Wszystkie kobiety spędzały większość swojego czasu na pracy, nosząc ciasne szafy i buty na obcasach, więc trudno znaleźć bardziej precyzyjne zaplecze badawcze. Wszystkie kobiety zostały poproszone o zaprzestanie używania produktów, z których wcześniej korzystały i zastąpienie ich Levasan. Warunkiem badania był również absolutny brak zmian stylu życia, dzięki którym wyniki testu stały się bardziej wiarygodne.

Po 7 tygodniach zespół dr Cope’a zakończył eksperyment i zaczął analizować wyniki. A te zdumiewały dla większości z nich. Okazało

się, że prawie 97% badanej populacji było pokryte wodą. Ankietowane kobiety zadeklarowały w ankiecie, że całkowicie zrezygnowały z problemu ciężkich nóg, a 77% zadeklarowało, że zrezygnowało z problemu ciężkich nóg. Problemy zostały wyeliminowane podczas pierwszych 10 dni stosowania żelu Levasan. Wyniki potwierdziły również badania angiograficzne, na których doskonale widać poprawę krążenia krwi w kończynach dolnych.

Levasan zalecane przez speCialists

żel Levasan

Żel Levasan

Wyniki badań profesora Cope’a są potwierdzane praktycznie codziennie przez setki lekarzy na całym świecie. Jednym z nich jest dr Sarah, która wykonuje codzienną praktykę chirurgiczną w jednym ze szpitali w Newark. “Problem zmęczonych, ciężkich nóg też mi nie przeszkadzał, lubię dopasowane spodnie i wysokie obcasy, ale w moim przypadku największym problemem były długie godziny pracy na sali operacyjnej, znalazłem opinie o Levasan w Internecie i podpowiadałem bym to przetestował natychmiast, pozbyłem się problemu w dwa tygodnie, a żel jest teraz używany tylko profilaktycznie “- mówi dr Sarah.

Wysoką skuteczność żelu Levasan potwierdza także M. Rehabilitacja SpeCialist. Bingham, który codziennie zmaga się z problemem ciężkich nóg spowodowanych otyłością. “Wiem dobrze, jak moi pacjenci cierpią z powodu bólu kończyn dolnych, mogę polecić Levasan każdemu z nich” – rekomenduje Bingham.

Czy warto używać żelu Levasan?

Wyniki naukowe i porady ekspertów jasno pokazują, że Levasan jest obecnie najskuteczniejszym tego rodzaju narzędziem na rynku. Niska cena w połączeniu z wysoce strawną formą sprawia, że zabieg nie stanowi dużego obciążenia dla naszej kieszeni. Dzięki staraniom producentów Levasan możesz w ciągu kilku dni pozbyć się tego męczącego codziennego problemu.

You may also like...