Lescol na cholesterol
Lescol na cholesterol
Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Lescol to jeden z leków, który służy do obniżania cholesterolu we krwi. Jest to jeden z problemów zdrowotnych, z którym zmaga się coraz więcej osób. Dlatego bardzo ważna jest dieta i uprawianie sportu, by poziom cholesterolu był niższy. Jeśli te działania nie wystarczą warto sięgnąć po odpowiednie leki, w tym Lescol, który obniży poziom cholesterolu i sprawi, że mniejsze będzie ryzyko innych chorób.

 

  • Obniży zły cholesterol we krwi
  • Zmniejszy możliwość powstania choroby wieńcowej
  • Obniży ryzyko udaru mózgu i zawału serca
  • Oferowany w dawkach 20 i 40 mg.

Dawkowanie Lescolu

Lescol może być zażywany jedynie po konsultacji z lekarzem i jego zaleceniach. Maksymalnie dziennie 40 mg.

Lek należy

foto202836 Lescol na cholesterol

przyjąć raz dziennie i popić wodą. Inne sposoby popijania leku mogą zwiększyć prawdopodobieństwo wystąpienia działania niepożądanego.

Nie można łączyć leku z produktami na bazie grejpfruta, który po kontakcie z lekiem wzmacnia jego działanie i wpływa na występowanie niepożądanych skutków.     

Działanie leku Lescol

Lek wpływa na:
– zmniejszenie cholesterolu i pozbycie się z organizmu cholesterolu LDL
– wpływa na produkcję dobrego cholesterolu
– przy dobrze prowadzonej diecie i uprawianym sporcie lek ma szybkie i skuteczne działanie
– powinni go zawierać pacjenci z wysokim poziomem lipidów, które mogą powodować problemy ze zdrowiem.

Działania niepożądane leku Lescol

Lescol zazwyczaj jest dobrze tolerowany i ma związanych z jego działaniem niepożądanych skutków. Możliwe działania niepożądane, które mogą wystąpić to bóle głowy, brzucha i ogólne zmęczenie. W przypadku pojawienia się bardzo silnych skutków takich jak reakcja alergiczna, nadwrażliwość na światło, obrzęk czy wysypki, konieczna jest konsultacja z lekarzem. Takie skutki uboczne są jednak wyjątkowo rzadkie.

Przeciwwskazania do stosowania leku Lescol

Lek nie może być przyjmowany przez kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Unikać leku powinny osoby, które mają chore nerki, tarczycę oraz choroby mięśni. Gdy lekarz nakazuje przyjmowanie Lescolu, należy go informować o wszystkich dolegliwościach i innych, lekach, które się przyjmuje by mógł dać pełną gwarancję stosowania leku w sposób bezpieczny.

>>>>  Przeciwnicy zmian

Jak kupić lek Lescol?

Lek na cholesterol Lescol można kupić tylko na receptę jednak osoby, które nie mogą z różnych względów udać się do lekarza mogą skorzystać z darmowej pomocy medycznej oferowanej przez naszą klinikę internetową. W tym celu należy wypełnić skrupulatnie wywiad medyczny, na którego podstawie lekarz dobierze odpowiedni lek do indywidualnego przypadku pacjenta.

^

Poprzedni artykułOkresowe wypadanie włosów
Następny artykułBadania skuteczności Garcinia cambogia
Marzena Wielgus
Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.