Kwas chlorogenowy

[Głosów:0    Średnia:0/5]

kwas chlorogenowy Kwas chlorogenowy

Opisując spektakularny efekt ziaren kawy, wiele osób może zadać sobie pytanie, jaki zawiera kwas chlorogenowy, po prostu ekstrakt kawy i kwas chininowy, który należy do grupy polifenoli. Wysokie stężenie kwasu CGA można znaleźć głównie w takich roślinach jak bluszcz, pokrzywa, głóg, a także w liściach kawy i karczochach.

Skąd się bierze kwas chlorogenowy?

Kwas chlorogenowy nie występuje niestety w czarnej palonej kawie. Ten cenny Antioxidant znajduje się tylko w zielonej (nieprażonej) kawie. Jest cenny, ponieważ stosuje się go nawet w medycynie ze względu na jego działanie bakteriobójcze, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze.

Odchudzanie właściwości kwasu chlorogenowego

Kwas Cga800 ma pozytywny wpływ na regulację naszego metabolizmu. Pomaga zmniejszyć przyswajanie cukrów w organizmie, których nadmiar powoduje gromadzenie się tłuszczu w postaci tkanki tłuszczowej. Ponadto ma on skuteczny wpływ na jego redukcję. Niedostateczny poziom cukru w organizmie zmusza go do korzystania z rezerw i zużycia energii, co jest niezbędne, abyśmy mogli precyzyjnie funkcjonować z tłuszczem. W ten sposób tłuszczowa tkanka jest stopniowo spalana. Dobrze jest wzbogacić ten rodzaj leczenia odpowiednią dietą i ćwiczeniami. Wybierając odpowiednią dietę, warto zdecydować się na dietę niskotłuszczową, a także dietę niskokaloryczną. Ta kombinacja pozwoli nam znacznie szybciej zobaczyć efekty.

Inne właściwości zdrowotne kwasu

Oprócz swoich właściwości wyszczuplających, kwas chlorogenowy ma wiele innych zalet. Jest zalecany osobom, które borykają się z chorobami zależnymi od insuliny, takimi jak cukrzyca typu 2 lub insulinooporność. Kwas chlorogenowy jest idealny do kontrolowania fluktuacji glukozy we krwi. Według badań przeprowadzonych przez japońskich naukowców kwas chlorogenowy pomaga zwalczać nadciśnienie. Badania wykazały, że konsumpcja Green Coffee może zminimalizować ryzyko rozlania i udaru nawet o jedną czwartą.

Polecamy  Nasza recenzja tabletek GojiBerry500

Oczywiście, podobnie jak w przypadku każdego suplementu, konieczne jest zachowanie odpowiedniego umiaru i przestrzeganie określonej dawki. Zalecana dzienna dawka kwasu chlorogenowego wynosi 800 mg.

Dzięki wyżej wymienionym wynikom badań i opisywanym efektom działania kwasu chlorogenowego łatwiej będzie podjąć decyzję o zastosowaniu zabiegu wyszczuplającego za pomocą preparatu zawierającego wyciąg. Medyczne i naukowe potwierdzenia skuteczności sprawiają, że produkty te są najbardziej godne zaufania. W końcu pozostaje ci tylko życzyć najlepszych rezultatów, gdy pozbędziesz się nadmiaru funtów tabletkami zawierającymi kwas chlorogenowy.

M
O Marzena Wielgus 200 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia.Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*