Idealica - stracić 7 kilo tygodniowo? [Niższa cena]
Zdrowie

Idealica – stracić 7 kilo tygodniowo? [Niższa cena]

Idealica to zupełnie nowy i rewolucyjny suplement wyszczuplający, który stał się niezwykle popularny po jego wprowadzeniu w 2018 roku.

Idealica

Jaki jest powód twojej popularności? To po prostu obiecuje, że odchudzanie będzie łatwe i przystępne cenowo dla każdego, jak żaden inny produkt.

Innowacyjny pomysł na ten produkt polega na przyjmowaniu kropli Idealica pozwala aktywować i przyspieszyć procesy detoksykacji oraz spalić tłuszcz w organizmie. Nie musisz już liczyć kalorii ani spędzać godzin w sali gimnastycznej.

Niewiarygodne, prawda? Czy naprawdę można schudnąć bez wysiłku? Czy to będzie kolejne zdzierstwo? Z tą recenzją dowiesz się, czy

Idealica jest naprawdę rewolucyjną metodą na schudnięcie!

Jak działa Idealica?

Idealica pozwala Ci schudnąć w najprostszy możliwy sposób: bez sztywnych schematów żywieniowych, restrykcyjnych diet lub wyczerpujących sesji w siłowni. Obiecuje szczuplejsze ciała wszystkich tych, którzy nie mają czasu, energii i/lub motywacji do realizacji programów odchudzających.

Idealica

Idealica oferuje wiele korzyści, w szczególności:

  • Zwiększa zdolność organizmu do spalania tłuszczu i blokuje powstawanie nowych złogów tłuszczu.
  • Wspomaga detoksykację poprzez usuwanie szkodliwych substancji z organizmu.
  • Tłumi Twój apetyt, więc nie będziesz czuł potrzeby robienia przekąsek bogatych w tłuszcze i cukier.
  • Zachęca do produkcji dopaminy, hormonu “szczęścia”. Kiedy poziom dopaminy jest wysoki, czujesz się szczęśliwszy, a to już może pomóc ci oprzeć się pokusom.

Brzmi wspaniale, prawda? Na papierze, to brzmi naprawdę wspaniale. Ale niestety nie tracisz na wadze na papierze; czy ten produkt naprawdę jest w stanie to wszystko zrobić? Aby się przekonać, przyjrzyjmy się bliżej jego czterem podstawowym składnikom.

Składnik #1 Ekstrakt z zielonego ziarna kawy

Jak sama nazwa wskazuje, składnik ten jest ekstrahowany dokładnie z zielonych ziaren kawy. Zielone ziarna kawy są zasadniczo niepalonymi ziarnami kawy, a zieleń jest ich naturalnym kolorem.

Idealica

Ogólnie rzecz biorąc, ziarna kawy są zielone, ale stają się brązowe podczas procesu palenia, zanim zostaną sprzedane do spożycia. Wadą procesu prażenia jest to, że usuwa większość kwasu chlorogenowego zawartego w fasoli, ich główny składnik aktywny, jak również ten, który pomaga promować utratę wagi (2).

Dlatego nie można uzyskać tych samych korzyści tylko poprzez wypicie filiżanki kawy!

Jak działa Ekstrakt z Zielonego Ziarna Kawy?

Ekstrakt z zielonej kawy ziarnistej zawiera pewną ilość kofeiny: badania wykazały, że kofeina może zwiększyć metabolizm nawet o 11% (3).

Głównym składnikiem aktywnym zielonych ziaren kawy jest jednak kwas chlorogenowy. badania na ludziach wykazały, że kwas

chlorogenowy jest w stanie wchłonąć węglowodany, a to zmniejsza poziom cukru we krwi i szczyty insuliny.

Jeśli te badania są prawidłowe, spożywanie ekstraktu z zielonych ziaren kawy będzie miało taki sam efekt jak dieta o niskiej zawartości węglowodanów – bez konieczności zmniejszania zawartości węglowodanów!

Co wykazały badania?

Ekstrakt z zielonych ziaren kawy był przedmiotem licznych badań naukowych. Badania te obejmowały badania randomizowane i kontrolowane, które reprezentują najwyższy standard precyzji i eliminacji uprzedzeń w badaniach naukowych.

W jednym z tych badań wzięło udział 30 osób z nadwagą: jedna grupa została zaproszona do picia kawy rozpuszczalnej przez 12 tygodni, podczas gdy druga grupa została zaproszona do picia kawy rozpuszczalnej z 200 mg ekstraktu z zielonej kawy ziarnistej (4). Żadna z grup nie otrzymała polecenia zmiany diety lub ćwiczeń fizycznych.

Osoby, które spożywały kawę z ekstraktem, straciły średnio 5,4 kg, podczas gdy grupa kontrolna, która spożywała kawę bez ekstraktu, straciła tylko 1,7 kg.

Grupa kontrolna straciła 0,7% tłuszczu w organizmie, podczas gdy ta, która wzięła ekstrakt z zielonych ziaren kawy straciła 3,6%.

Składnik nr 2 ekstraktu z Rambutanu

Rambutan jest owocem z Azji Południowo-Wschodniej (Nephelium lappaceum). Jest wysoce odżywczy i oferuje wiele korzyści zdrowotnych, promując utratę wagi, poprawiając trawienie i wzmacniając układ odpornościowy.

Owoc ten ma niską zawartość kalorii, ale wysoką zawartość wody i błonnika. Woda i włókna razem sprawią, że poczujesz się pełniej przez dłuższy czas, zapobiegając spadkowi intencji, co jest jednym z kluczy do długoterminowego sukcesu w utracie wagi.

Z zaledwie 75 kaloriami od 1 do 2

gramów włókna na 100 gramów, jest to cenne źródło włókna. Jest to podstawowy aspekt zmniejszania poczucia cukrzycy.

Ponadto rambutan zawiera rozpuszczalne włókna, które rozpuszczają się w wodzie i tworzą rodzaj żelu w jelicie, który spowalnia trawienie i wchłanianie składników odżywczych. Po raz kolejny pomaga to zmniejszyć apetyt i sprawia, że czujesz się pełniejszy.

Składnik #3 Ekstrakt z flaszowca

Flaszowiec, zwany również jabłkiem cukrowym, jest owocem tropikalnym należącym do rodziny Annonaceae. Można go znaleźć w dolinach Andów w Ameryce Środkowej, Kolumbii, Boliwii i Ekwadorze.

Jest to stosunkowo mały owoc o określonej skórce. Wspomaga aktywację cyklazy adenylanowej i przyspiesza metabolizm komórkowy.

Składnik #4 L-karnityna

Karnityna jest aminokwasem, który może zwiększać poziom energii oraz ekstrahować i spalać kwasy tłuszczowe w organizmie, pozwalając przekształcić rezerwy tłuszczu w energię. Z tego powodu, L-karnityna jest powszechnie uważana za jeden z najlepszych suplementów odchudzających w celu promowania redukcji tkanki tłuszczowej.

Zostało naukowo udowodnione, że połączenie L-karnityny z dobrą dietą i regularnymi ćwiczeniami naprawdę pozwala schudnąć, a to sprawia, że jest to preferowany składnik dla wielu ludzi.

Dziewięć oddzielnych badań nad L-karnityną wykazało, że pacjenci przyjmujący suplementy L-karnityny tracą znacznie więcej wagi niż pacjenci przyjmujący placebo. Więcej o odkryciach naukowych można przeczytać tutaj.

A co z bezpieczeństwem?

Wszystkie próby wykazały, że ekstrakt z zielonych ziaren kawy jest dość bezpieczny dla większości ludzi. Podobnie jak w przypadku wielu innych substancji bezpiecznych dla dorosłych, nie należy ich podawać dzieciom i z tych samych powodów powinny ich unikać kobiety w ciąży lub karmiące piersią.

Jaki jest wniosek?

Zostało naukowo udowodnione, że większość składników zawartych w Idealica pomaga promować utratę wagi. Ekstrakt z zielonej kawy i L-karnityna wydają się być kluczowymi substancjami do tego celu.

Idealica: recenzje użytkowników

W chwili obecnej nie ma wystarczającej ilości informacji na temat indywidualnych doświadczeń z Idealicą, nie jest to zaskoczeniem, ponieważ produkt jest na rynku od niedawna. Jest on dostępny w całej Europie i znaleziono kilka przeglądów z różnych krajów, w tym z Francji, Niemiec, Włoch i Hiszpanii.

Jak w przypadku praktycznie każdej substancji przeznaczonej do promowania utraty wagi, jest jasne, że każda osoba doświadczy nieco innych skutków. Podczas gdy jedna osoba może stracić 20 kg w ciągu miesiąca, inni ludzie mogą stracić znacznie mniej lub nawet nic.

Nie ma cudownego lekarstwa, które gwarantowałoby, że każda osoba straci 20 kg. Nie ma dwóch identycznych ciał, a każde z nich przybiera na wadze z różnych powodów.

Z tego powodu, nie możemy powiedzieć, że Idealica sprawia, że każdy traci na wadze w takim samym stopniu; w najgorszym przypadku, nie można schudnąć. Możemy powiedzieć, że okazała się ona niezwykle skuteczna dla niektórych osób i przyniosła zaskakujące rezultaty. Ostatecznie, jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, czy ten produkt jest kluczem do bezwysiłkowej utraty wagi jest wypróbowanie go.

I wreszcie…. (gdzie go znaleźć w najlepszej cenie)

Jeśli próbowałeś tradycyjnych metod odchudzania, poprzez ćwiczenia i/lub dietę, a nie byłeś bardzo udany, lub gorzej jeszcze miałeś łamiące serce doświadczenie utraty wagi, a następnie odzyskanie jej wszystkiego i więcej, Idealica może być tylko tym, czego potrzebujesz.

Wystarczy kilka kropel Idealicy dziennie i możesz łatwo i bez wysiłku schudnąć. Idealica z pewnością ma odpowiednie składniki, aby aktywować metabolizm i spalić tłuszcz, a jednocześnie jest w stanie stłumić apetyt i zapobiec pokusie niezdrowych przekąsek!

Oczywiście, Idealica, jak każdy inny suplement wyszczuplający, działa jeszcze lepiej, jeśli podejmujesz jakąś aktywność fizyczną – nawet chodząc regularnie – i jeśli wybierzesz zdrowsze i niskotłuszczowe opcje żywieniowe. Pozwoli to uzyskać maksymalne korzyści i skutecznie schudnąć.

Idealica jest dostępna online na stronie internetowej producenta, który obecnie ma specjalną ofertę, której nie można przegapić. Wystarczy kliknąć na ten link lub na przycisk na dole tego artykułu, aby otrzymać Idealicę bezpośrednio do domu w najlepszej cenie na rynku.

You may also like...