Grey Active Ultra - informacja zwrotna na temat korzystania z siwe włosy
Zdrowie i Ty

Grey Active Ultra – informacja zwrotna na temat korzystania z siwe włosy

grey active ultra na siwe włosyPierwsze siwe włosy mogą pojawić się zarówno u kobiet jak iu mężczyzn w wieku 30 lat. Obecnie istnieje wiele szkodliwych czynników: stres, geny, zła dieta lub niektóre choroby. Aby pozbyć się problemu siwych włosów, niektórzy mężczyźni decydują się na stosowanie ziołowych środków w kapsułkach. Ale czy są one skuteczne?

Pogoń za piękną fryzurą

Siwe włosy od dawna są przyczyną kompleksów u wielu mężczyzn. Uważają, że błyszcząca fryzura o intensywnym kolorze jest jedną z cech, które powinien mieć

prawdziwy mężczyzna.

grey active ultra na siwe włosy u kobietJednak siwe włosy są naturalnym procesem, w którym melanina pigmentu skóry odgrywa bardzo ważną rolę. Kiedy przestaje docierać do mieszków włosowych lub ich ilość jest zbyt mała, włosy stają się szare. Jest to w dużej mierze spowodowane naturalnym procesem starzenia się komórek, ale należy pamiętać, że w dzisiejszych czasach problem ten dotyczy coraz młodszej grupy mężczyzn.

Może to wynikać ze złej diety – braku niektórych składników mineralnych i witamin (np. Witamin, minerałów itp.). B) jest również przyczyną siwych włosów. Ponadto, ten stan jest bardzo często wynikiem ciężkiego stresu, braku odpowiedniego snu i czynników genetycznych.

Grey Active Ultra – skuteczne kapsułki do włosów siwych prosto ze Szwajcarii

efekty stosowania grey active ultra u kobietJednym z obecnie bardzo popularnych preparatów na rynku jest Grey Active Ultra, dostępny w postaci wygodnych i łatwo przyswajalnych kapsułek. Według producentów efekt tego produktu jest wielowymiarowy, a jego głównym efektem jest zwiększenie produkcji melaniny przez odpowiednie komórki. Dzięki temu produkt przywraca i utrzymuje naturalny kolor włosów.

Ponadto Grey Active Ultra wzmacnia fryzurę poprzez lepsze odżywianie korzeni włosów i poprawę równowagi lipidowej skóry głowy. Dodatek naturalnych ekstraktów w preparacie ma wpływ na korzeń włosa, chroniąc go przed wieloma szkodliwymi czynnikami, takimi jak nadmiar hormonu stresu. Oczekuje się, że długość życia włosów będzie wzrastać, a wzrost nowych cebulek będzie stymulowany.

Szwajcarscy naukowcy potwierdzają, że regularne stosowanie kapsułek Grey Active Ultra pozwala osiągnąć aż 67%. To przede wszystkim wyjątkowa kompozycja składników, których działanie w istotny sposób wspomaga i przyspiesza produkcję melaniny i regenerację włosów.

Wielowymiarowe działanie Grey Active Ultra

efekty stosowania grey active<p style=

ultra” width=”290″ height=”165″ />Naukowcy z Zurychu pokazali, że jedynym sposobem na powstrzymanie zanikania produkcji melaniny jest unikalna kompozycja trzech składników w odpowiednich proporcjach. Są to: czarna jagoda, PABA i koenzym Q10.

Dodatek cherness blueberry do Grey Active Ultra zwiększa naturalną produkcję melaniny. Wynika to z fitopigmentów zawartych w roślinie. Ponadto wyciąg z borówki odżywia włosy i zapobiega ich utracie.
Co ważne, działanie preparatu na siwych włosach nie ogranicza się tylko do nadania mu oryginalnego koloru. Równie ważne jest, aby chronić kolor i włosy przed szkodliwymi wpływami. Kapsuły Grey Active Ultra są również odpowiedzialne za tę właściwość, ponieważ blokują nadmiar promieniowania UV, co powoduje mniejsze uszkodzenie struktury komórek skóry głowy.

efekty grey active ultra u mężczyznInnym aktywnym składnikiem Grey Active Ultra jest PABA, powszechnie określany jako “eliksir odświeżający”. Substancja ta jest tak silna nawet w niskich stężeniach, że może przywrócić naturalną barwę włosów aż do 89%, a jej głównym efektem jest poprawa jakości i siły wzrostu włosów poprzez korzystne działanie na całe ciało. Dla niektórych, zwanych także witaminą B10, substancja zapewnia nam witalność, a także chroni nas przed rozwojem bakterii.

Nowatorska kompozycja Grey Active Ultra jest uzupełniona koenzymem Q10, który był używany od niepamiętnych czasów, np. jako Herbal Tea. w kremie zmarszczek. Jego głównym zadaniem jest hamowanie procesu starzenia się komórek skóry. Ponadto pomaga regenerować komórki macierzyste włosów i zatrzymuje utratę naturalnych pigmentów. Koenzym Q10 zawarty w preparacie ma

również właściwości Antioxidant – chroni cebulki włosowe przed wolnymi rodnikami.

Skuteczność SGrey Active Ultra potwierdzona testami

efekty grey active ultra u kobietBadania niezależnych źródeł potwierdzają, że regularne stosowanie Grey Active Ultra zmniejszy ilość siwych włosów aż o 67 procent, co potwierdzają testy konsumenckie, które pokazują, że po miesiącu stosowania aż 97 procent ludzi zauważyło znaczną redukcję w liczbie siwych włosów i ogólnej poprawie ich wyglądu. Warto wspomnieć, że pierwsze efekty zastosowania preparatu widoczne są już po kilkunastu dniach.

Co więcej, działanie kapsułek Grey Active Ultra zostało dokładnie przetestowane w USA na Scranton State University. Testy przeprowadzono na osobach powyżej 35 roku życia. Większość zgodziła się, że był to właściwy produkt dla osób, które cierpiały na poważny szary problem.

Grey Active Ultra – opinie lekarzy i speCialists nie pozostawiają złudzeń

grey active ultra

Grey Active Ultra tablety

Naukowcy są tego samego zdania. Dr Hanna McFurry z Medical Center w Londynie mówi, że sama miała problem z jej siwymi włosami. “Każdego dnia w mojej pracy mam do czynienia z ludźmi, którzy są zaniepokojeni postępującą szarością na głowie, ponieważ sam miałem siwy włos, nie byłbym godnym zaufania lekarzem” – żartuje. Skuteczność preparatu potwierdza również kolega, profesor Adam Glynn z Uniwersytetu Stanforda. Uważa, że Grey Active Ultra, szare urządzenie do czyszczenia włosów, jest dziś jednym z najlepszych na rynku.

Czy warto używać Grey Active Ultra?

Oczywiście, możliwe jest przywrócenie naturalnego koloru włosów. Niektórzy ludzie rezygnują z leczenia z myślą, że nie będzie to miało żadnego efektu. Jest to poważny błąd myślowy – Grey Active Ultra może to udowodnić w niecały miesiąc.

You may also like...

1 Comment

Comments are closed.