Enjoy Szkoła językowa Warszawa
Zdrowie i Ty

Enjoy Szkoła językowa Warszawa Wola, Centrum,Tarchomin

Enjoy Szkoła językowa Warszawa Wola nie narzucamy planu zajęć, każda grupa sama określa kiedy może odbywać lekcje, a my dobieramy lektora. Zajęcia mogą odbywać się w godzinach 7:00 – 21:00 od poniedziałku do piątku oraz w soboty od godz. 8:00 – 15:00.

Aby przekonać się o naszej skuteczności oferujemy lekcje próbną. Taka lekcja jest bezpłatna jeśli osoba zainteresowana po niej zrezygnuje, jeśli zdecyduje się zostać w naszej szkole zaczynamy naliczenie od lekcji próbnej.

METODA CALLANA

Podczas lekcji nauczyciel zadaje pytanie każdemu uczniowi, co wymusza uczestnictwo w zajęciach, a tym samym przyspiesza proces uczenia. Każde pytanie jest zadawane dwa razy, co pozwala je zrozumieć, mimo że jest wymawiane szybko i przy użyciu skrótów językowych. Poprzez pytania wprowadzane jest nowe słownictwo oraz reguły gramatyczne, które przyswajane są w naturalny sposób, a ponadto, słuchacz uczy się także pisać, to co potrafi już powiedzieć.

Dzięki temu metoda Callana, która sprawdza się od lat sześćdziesiątych jako metoda nauczania, pozwala na przygotowanie studenta do egzaminu First Certificate in English w systemie około 200 godzin nauki zamiast standardowych 700 / 800 godzin. Szkoły uczące Metodą Callana przeważnie osiągają 95% zdanych egzaminów podczas gdy średnia międzynarodowa to 70%.

KONWERSACJE

Konwersacje są przeznaczone dla osób, które chcą ćwiczyć znajomość języka angielskiego i poszerzać słownictwo. Debaty, dyskusje, wcielanie się w różne role, prezentacje, zadawanie pytań i odpowiadanie na pytania, a także prowadzenie rozmów telefonicznych – tego wszystkiego można nauczyć się na tym kursie.

BUSINESS ENGLISH

Kurs przeznaczony głównie dla osób, które chcą używać języka związanego ze środowiskiem biznesowym. Zajęcia w zależności od poziomu zaawansowania oparte są na dostępnych na rynku pozycjach renomowanych wydawnictw. Kurs wprowadza słownictwo związanie z działalnością gospodarczą, przykładowe tematy to: prowadzenie rozmowy telefonicznej, konferencje, dyskusja z klientem, obsługa biura, pisanie listów, maili, oficjalnych dokumentów w języku angielskim, proces negocjacji itp.

Kurs rozwija słownictwo używane w kontaktach zawodowych. Opiera się na realizacji materiału z książki, słuchaniu, ale również pracach domowych polegających na rozwijaniu umiejętności pisania. Możemy kłaść nacisk na wybrane przez słuchaczy elementy np. pisanie, korespondencja itp.

You may also like...