EMS Six Pack - opinie, cena, komentarze, oficjalna strona
Zdrowie i Ty

EMS Six Pack – opinie, cena, komentarze, oficjalna strona

Jednym z najnowszych wynalazków 2017 roku w dziedzinie Miostymulacja elektryczne – EMS sześciopak, ćwiczenia na mięśnie brzucha, z ud i ramion. Jest to stosunkowo niedrogi symulator, który jest przeznaczony do stymulacji mięśni bez wysiłku fizycznego i wycieczki do klubu sportowego. Ale czy warto?

Dlaczego potrzeba sześciopak EMS symulator

EMS sześć sztuk pobudza mięsień za pomocą prądu elektrycznego, jest sposobem zmniejszenia siły. Impulsy elektryczne sprawiają, że mięśnie pracują w stanie pasywnym, bez stresu i dodatkowego wyposażenia. Metoda ta jest przeznaczona do tonowania obszarów problemowych w domu.

zaleca, co robić i jakie wyniki są obiecane

przez producenta ​​h2>

Sposób działania jest bardzo

prosta, płatki EMS stymulator mięśni dołączone do obszaru problemów, na przykład, brzuch. Urządzenie bezprzewodowe jest uruchamiany przez jeden przycisk i wytwarzają impulsy elektryczne, które przechodzą przez skórę do mięśni. Takie pobudzenie w jakiś sposób awarii substytut abs.

Producent zaleca symulatorze masz oddzielnych stref stymulacji przez 20-25 minut .

EMS trening najlepiej jest wykonywać co drugi dzień więc mięśnie mają czasu, aby odzyskać.

W ciągu tygodnia nadejdzie obiecana wzmocnienie mięśni (tonus) i po 1-1,5 miesiącach stymulacji do osiągnięcia pożądanych rezultatów.

Nieco historii wynalazku EMS ‘nbsp, sześć sztuk

W 50-60-tych w dziedzinie medycyny sportowej, Związek Radziecki opracował metodologię, oparty na wykorzystaniu elektrycznego Miostymulacja mięśni u sportowców szkoleniowych. Celem jest zwiększenie siły mięśni poprzez stymulację prądem. Później, w latach 70-tych, technika ta przyszła do krajów zachodnich, gdzie nastąpiło dalsze badania nad mechanizmami działania Miostymulacja elektrycznej dla mężczyzny mięśni. Później EMS znalazł swoje zastosowanie w ośrodkach rehabilitacyjnych, gdzie pacjenci obłożnie stymulowały atroficzne mięśnie i utrzymuje swoją witalność i wagi. W latach dziewięćdziesiątych technika ta była na rehabilitację do mas ludzi zdrowych, a stał się przedmiotem zysków spółek, które producenci sprzętu do ćwiczeń stymulacji mięśni bez wychodzenia z domu.

Na i EMS na sześć opakowanie

Właściwie, jasne jest EMS sześciopak nie znaczy prawdziwy efekt i korzyści dla mięśni brzucha i fitness w ogóle.

Oto wyniki obiecuje producent:

 • wzmocnienie mięśni;
 • wzrost mięśni;
 • spalanie tłuszczu;
 • korekta obszarów problemowych i znalezienie właściwej równowagi proporcji;
 • redukcja

  cellulitu.

Następnie sprawdzić, co rzeczywistość i to, co jest marketing.

Historia powstania symulatorów tego typu jest oczywiste, że elektryczna stymulacja pomaga utrzymać napięcie mięśni, lub Win atrofia spowodowana niemobilnym sposób życia pacjenta. Badania potwierdziły pozytywny wpływ stymulacji elektrycznej mięśni na zwiększenie ich wytrzymałości, utrzymując wagę, zapobiegając dalszemu uszkodzeniu włókna.

Ale żaden z eksperymentu wykazały żadnego wpływu na spalanie tłuszczu, a tym samym zmniejszenie cellulitu, jednak nie zidentyfikowano i wpływają na wzrost mięśni. Dlatego większość cech zaprojektowany, aby przyciągnąć więcej klientów wśród mężczyzn i kobiet. Z tego wynika:

 • – tonem, wzmocnienie i zwiększenie siły mięśni;
 • przeciwko. – obietnicą do spalania tłuszczu i przyrost masy mięśniowej

przeciwwskazania dla stosowania stymulatorów

mięśni EMS sześć opakowanie

Fakt, że prace symulator w stanie spokoju, bez obciążenia, nie oznacza, że ​​jej stosowanie nie ma przeciwwskazań. Symulator jest zabronione w:

 • chorób i procesów zapalnych narządów jamy brzusznej;
 • choroba serca, w tym obecności rozrusznikami
 • podczas ciąży;
 • złamań kości i chorób kręgosłupa.

Jak również zastosowania symulatora jest zabronione wirusowe, raka, chorób skóry i chorób psychicznych.

Jak korzystać z EMS sześciopak dla prasy?

Przed użyciem symulatora należy oczyścić skórę problematycznych obszarów, wysuszyć przed wilgocią, a nawet do usuwania niechcianych włosów w celu zapewnienia, że ​​trener jest dobrze zakotwiczona na skórze. W pierwotnym zestawie EMS sześć sztuk warunkiem specjalnego żelu, który jest stosowany do płatków symulatora i zapewnia dobrą przewodność.

W symulatorze istnieje 15 programów, które są łatwe do odebrania na uczuciach, w zależności od pożądanego efektu. Aby rozpocząć stymulację, wystarczy po prostu nacisnąć jeden przycisk on / off i wybrać intensywność. Po 15 lub 25 minut ruchu, potrzeby, aby

komputer był wyłączony. Należy płukano bieżącą wodą, przemyto pozostałości do wyschnięcia. I skóra powinna zostać oczyszczone i poddane działaniu antyseptycznym.

Nawet producenci zalecamy łączenie EMS szkolenia z wykonywania , dodając przysiadów, pompek, a nawet bardziej skręca do prasy. W każdym razie, bez ruchów dynamicznych, aby osiągnąć widoczny efekt. Miostymulacja może uzupełniać trening siłowy, trening do zawodów, aby uniknąć nadmiernego zmęczenia mięśni przy stałym obciążeniu. Zatem, EMS mogą być wykorzystane w dni odpoczynku, relaksu i rozładunku.

Wniosek EMS

Na forach, a nawet niszowych witrynach można znaleźć wiele pozytywnych opinii, w tym trenerów fitness, reklamowany wpływ EMS na wzrost masy, utrata tkanki tłuszczowej itd To wszystko zapłacone opinii, napisany specjalnie do reklamowania produktów i wzrost sprzedaży.

nie przyprawione sportowca nie potwierdza takiego magicznego zakres działania stymulatora mięśni, wiedząc, że ciało pomaga zwiększyć tętno – tętno i czas trwania obciążenia, a nie dwadzieścia minut.

Można powiedzieć, że stymulacja nadaje się do przeszkolonych ludzi, którzy chcą odzyskać siły po chorobie lub okres hospitalizacji (w tym przeciwwskazania) . Ale mówić o pełnym zastępczej fizycznej (skurczu) jest niemożliwe. Długo i ciężko myśleć o tym, czy kupić, wiem, że uprawianie sportu może osiągnąć najlepsze rezultaty.

You may also like...