Easy Phrases - opinie na temat metody uczenia się języków obcych
Zdrowie i Ty

Easy Phrases – opinie na temat metody uczenia się języków obcych

W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych nie jest niczym niezwykłym, ale przynajmniej efektywne wykorzystanie języka Szekspira jest absolutnym minimum. Niestety, jest wielu ludzi, zwłaszcza w średnim wieku (np. Romowie, Romowie i Romowie). Głównym powodem jest to, że studenci, którzy wyjeżdżają za granicę do pracy, mają duże trudności z przyswojeniem nowej mowy. Istnieje wiele metod nauki języków obcych na rynku, ale nie wszystkie z nich są skuteczne. Ważne jest, aby system nauczania był zgodny ze wskazaniami i cechami mózgu osoby, w którym to przypadku nabycie nowego słownictwa jest najbardziej skuteczne. Jedną z najciekawszych propozycji na rynku

jest innowacyjna metoda opracowana przez znany na całym świecie polilider Allena Collinsa, tj. Easy Phrases. Czy to naprawdę działa?

Dlaczego warto się uczyć od Easy Phrases?

Zespół naukowców, psychologów i lingwistów pod przewodnictwem Allena Collinsa dobrze wiedział, jak ważne są dziś umiejętności językowe. Opracowując tę metodę, skupili się wyłącznie na wymiernych korzyściach dla użytkownika końcowego. Dzięki Easy Phrases możesz łatwo osiągnąć wymarzoną karierę i awans społeczny, zapewnić sobie rozwój osobisty, obudzić zazdrość w środowisku i nie musisz się martwić o komunikację za granicą!

Gdzie jest sekret metody uczenia Easy Phrases?

Easy Phrases, 14-dniowa metoda nauki języków obcych, ma na celu pełne zaangażowanie całego mózgu w proces uczenia się. Inne tradycyjne metody nauczania dostępne na rynku nie wykorzystują nawet 10 procent możliwości tego genialnego narzędzia, jakim jest ludzki mózg. W większości przypadków procesów poznawczych w życiu codziennym układ nerwowy korzysta tylko z kilku łuków refleksyjnych, a rzeczywisty potencjał milionów połączeń nerwowych pozostaje w stanie snu. Metoda nauki Easy Phrases otwiera umysł i dociera tam, gdzie dociera jedynie podświadomość.

System nauki Allena Collinsa aktywuje obie półkule mózgowe, które mają różne zadania związane z pamięcią. Lewa półkula mózgowa analizuje jedynie wrażenia słuchowe, podczas gdy prawa półkula mózgowa rejestruje wzrokowo zbliżający się obraz. Dlatego Easy Phrases media fiches zawierają wiele nerwowych ścieżek, dzięki czemu łatwiej zapamiętać znaczenie nowo poznanego słowa – badania wykazały, że w tym trybie ludzki mózg działa do 5 razy szybciej niż zwykle!

Trzy poziomy działania Easy Phrases

Ta metoda jest zaprojektowana do “przewidywania” ReAction ludzkiego mózgu. Po pierwsze, nie utracisz motywacji do nauki języka z powodu braku widocznych efektów. Wszyscy wiemy, jak ważna jest właściwa motywacja i gotowość do pracy organicznie. Easy Phrases gwarantuje codzienny postęp w nauce.

Po drugie, ten system uczenia się pobudza i aktywuje ludzki mózg do pracy ponad pięć razy szybciej. Nie jest

to natychmiastowe, ale zauważysz gwałtowny wzrost percepcji po zaledwie 3-4 dniach, kiedy zaczniesz wchłaniać kilka razy więcej potrzebnych informacji. Po kilku dniach drogi odruchowe ustabilizują się, a poziom aktywacji kory mózgowej będzie zawsze pięciokrotnie większy w kontakcie z danym językiem.

Trzecim, być może nawet najważniejszym, aspektem używania Easy Phrases jest to, że automatycznie przyspiesza naukę języka obcego. Nie będzie potrzeby myślenia i powtarzania słów w pamięci w wolnym czasie – podświadomość zrobi to za Ciebie. Wystarczy wspomnieć, że metoda Easy Phrases tworzy do 15 razy więcej połączeń nerwowych niż w przypadku innych systemów nauczania.

Naukowcy potwierdzają skuteczność Easy Phrases

Ta metoda nauczania języków obcych została przygotowana przez światowej sławy poliglotę, 62-letniego Allena Collinsa. Ten niesamowity człowiek doskonale teraz mówi w 23 językach i dzięki swojej metodzie zyskał ostatnio nową wiedzę.

Allen Collins, w ścisłej współpracy z grupą psychologów, socjologów i neurologów z Uniwersytetu Harvarda, przeprowadził kilkutygodniowe badanie oceniające wpływ nauczania Easy Phrases na wyniki testerów. Grupa badana składała się z ponad 150 osób w różnym wieku, pochłaniających wymagane informacje w różnym stopniu.

Wszystkie osoby w grupie badawczej zostały wybrane tak, aby nie prezentować ponadprzeciętnych umiejętności językowych lub cech charakterystycznych dla branży poligraficznej, co uczyniło metodę badawczą bardziej niezawodną. Na początku każdy uczestnik musiał określić, w jakim języku chciałby się uczyć, a dla nich musiał to być kompletny język lub język, który tylko trochę znali. Kolejnym krokiem było nauczenie się zgodnie z wytycznymi metody Easy Phrases, w celu sfinalizowania wyniku w specjalnym teście.

Gdy wyniki zostały

zebrane, naukowcy nie byli zaskoczeni, w tym testerzy. Końcowy raport przygotowany przez Allena Collinsa powiedział, że skuteczność metody Easy Phrases oscyluje na poziomie nieosiągalnym dla jakiegokolwiek innego systemu na poziomie 98 procent – tyle procent respondentów opanowało wybrany przez siebie język na poziomie podstawowym lub wyższym w zaledwie dwa tygodnie . Co ciekawe, wszyscy testerzy w grupie osiągnęli znaczny postęp, więc poza czasem efektywność Easy Phrases wynosiła 100%. Niektórzy ludzie nauczyli się więcej niż jednego języka w czternaście dni, więc można powiedzieć, że potencjał tego sposobu uczenia się jest znacznie wyższy niż oczekiwano.

Easy Phrases – Opinie na temat skuteczności metody nauki języków obcych

Po publikacji wyników badań metoda Easy Phrases przyciągnęła bardzo szeroką grupę ekspertów w dziedzinie nauki języków. Jednym z nich był inny znany polygliot, dr Marco Anders, który mówi w 20 językach. “Większość dzisiejszych języków uczyłem się w młodości do 36. roku życia. Myślałem, że moje zdolności percepcyjne są wyczerpane, ale potem znalazłem się na Easy Phrases. Okazało się, że mimo mojego starości udało mi się naucz się czegoś innego. “Dr. Anders jest z tego powodu szczęśliwy.

Czy warto korzystać z metody Easy Phrases?

Znajomość kilku języków obcych nie jest naprawdę tania. Jest to rzadka umiejętność, która może przyczynić się do sukcesu w życiu zawodowym, ale także prywatnym. Jeśli chcesz efektywnie uczyć się języków, warto wybrać tylko najbardziej efektywne sposoby uczenia się. Patrząc na opinie ekspertów i wyniki badań, jest to metoda Allana Collinsa, Easy Phrases.

You may also like...