Domowe sposoby na pryszcze
Domowe sposoby na pryszcze
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Bolączką każdego młodego oraz niekiedy starszego człowieka, niezależnie od tego czy jest nim kobieta czy też mężczyzna, są pryszcze nazywane popularnie trądzikiem.

Osoby posiadające szczególnie wrażliwą cerę narażone są na regularne występowanie trądziku, który może zmniejszać ich poczucie własnej wartości oraz osłabiać pewność siebie. Dziś właśnie w sposób szczególny chcemy dotrzeć do tych z Was, którym niezbędna będzie wiedza na temat tego jak wyleczyć trądzik. Dowiesz się tu nie tylko co jest najlepsze na trądzik, ale też zrozumiesz, że chorobę tę wyleczyć możesz stosując naturalne preparaty wspomagające oczyszczanie cery. Skorzystaj z nich, a już ciągu trzech miesięcy sprawisz, że

foto202814 7 Domowe sposoby na pryszcze

Twoja cera gładka będzie jak u niemowlaka. Warto spróbować!

Leczenie trądziku w domu

Pragnąc przedstawić Wam nasze pomysły na leczenie trądziku zaznaczyć chcemy, iż w tym artykule znajdziecie tylko naturalne metody i domowe sposoby na pryszcze. Korzystając często z przepisów naszych babć można zdziałać bardzo wiele, wierzymy również, że te stare babcie rady przydatne będą również w Waszym przypadku. Dlatego też prezentujemy nie jedną, ale kilka domowych sposobów na trądzik.

Usuwanie pryszczy truskawkami

Jedną z ciekawszych, a zarazem bardziej zdumiewających metod jest leczenie trądziku poprzez okłady z truskawek. Te tak bardzo lubiane przez nas owoce posiadają w sobie wiele witamin, które nie tylko pozytywnie wpływają na nasz organizm, ale też mogą pomóc w leczeniu naszej cery. Dlatego też jeśli chcesz spróbować pokonać pryszcze, to już dziś zafunduj sobie maseczkę z truskawek. Po niej Twoja cera powinna być gładka, delikatna i jaśniejsza, a także pozbawiona trądziku.

Leczenie trądziku czosnkiem

Kolejny z domowych sposobów na pryszcze jest wykorzystanie wspaniałego warzywa, które zesłał nam Pan Bóg, jakim jest czosnek. Czosnek posiadając właściwości antybiotyczne nazywany jest nawet naturalnym antybiotykiem. Wiedz więc, że czosnkiem wyleczyć możesz pryszcze, przygotowując z niego wyciśniętą papkę, którą na chorych miejscach położyć powinno się na kilkanaście minut. Ważne aby unikać przy tym oczu. Rozmieszczając czosnek na swojej twarzy bardzo ostrożnie skutecznie możesz wyleczyć się z trądziku!

>>>>  Grey Blocker - opinie na temat preparatu przeciwdrobnoustrojowego

Magiczny cynamon na trądzik

Innym specyficznym naturalnym produktem, który wykorzystać możesz w celu wyleczenia trądziku jest cynamon. Usuwanie pryszczy tym naturalnym składnikiem skuteczne jest w dwóch metodach.

Pierwsza domowa metoda na pryszcze wykorzystująca właściwości cynamonu polega na zmieszaniu go w równych proporcjach z sokiem z cytryny. Mieszanka ta po nałożeniu na skórę działa kojąco i zwalcza trądzik!

Drugi sposób leczenia pryszczy w domu z użyciem cynamonu polega na zmieszaniu go z miodem. Taka lepka i ciekawie prezentująca się mieszanka powinna być nakładana na

foto20288 8 Domowe sposoby na pryszcze

twarz chorego każdego dnia rano zaraz po porannej toalecie. Według doświadczenia wynika, iż już po 3 tygodniach tego typu kuracji cera pięknieje i znikają z niej pryszcze.

Drożdże na pryszcze

Kolejnym już sprawdzonym sposobem walki z pryszczami jest przygotowanie maseczki z naturalnych drożdży piwowarskich. Posiadają one w sobie wielką grupę witaminy B, która odżywia skórę i ma bardzo dobre działania przeciwtrądzikowe. Kurację tę należy kilkukrotnie powtórzyć pamiętając o tym, aby maseczkę na twarzy trzymać do dwudziestu minut.

Białko jajka na pryszcze

Każdy z nas często spożywa jaja kurze nie wiedząc nawet o tym jak wiele jest w nich witamin mogących ulżyć nam w walce z trądzikiem. Skutecznie przeprowadzona terapia leczenia trądziku jajami kurzymi polega na ubiciu białka, zmieszaniu go z sokiem z cytryny i położeniu tej mieszanki na twarzy na około dziesięć minut. Moc witamin znajdujących się w tych składnikach szybko powinna zwalczyć trądzik z czego na pewno bardzo się ucieszysz!

Kefir na pryszcze

Kolejną i niestety ostatnią opisywaną już przez nas metodą jest wykorzystanie kefiru. Kefir na pryszcze działa bardzo dobrze, przez to, że znajdują się w nim takie witaminy jak witamina B2, B2 czy też inne z grupy D. Jak wiecie kefir stosuje się np. przy poparzeniach słonecznych, kiedy to kojąco on działa na podrażnioną skórę. Musisz wiedzieć, że kefir pomoże Ci również w walce z pryszczami. Wystarczy robić sobie regularnie okłady z kefiru, a pryszcze szybko powinny zniknąć!

>>>>  Proflex 100 dla stawów - opinie, ceny, komentarze oficjalnej stronie

Chcemy powiedzieć Wam na koniec, iż wszystkie z opisywanych powyżej sposobów wykorzystać możesz w leczeniu

foto202810 7 Domowe sposoby na pryszcze

pryszczy nie tylko na twarzy, ale też na szyi, plecach czy też nogach. Jeśli więc masz trądzik na jakimkolwiek fragmencie swojego ciała, to skorzystaj z opisanych przez nas metod leczenia trądziku. Zapewniamy, że któraś z nich Ci pomoże, a jeśli trudno jest Ci ją zastosować w pojedynkę, to poproś kogoś bliskiego. Na pewno chętnie Ci pomoże i nałoży na chorą skórę przygotowaną przez Ciebie maseczkę na trądzik.

Poprzedni artykułKelp – Listownica cukrowa
Następny artykułLashParade opinie + forum, cena, gdzie kupić, dawkowanie, skład + skutki uboczne, zdjęcia, apteka, Polska, Allegro
Marzena Wielgus
Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.