Dermicos Vive - Opinie o tynkach do wypadania włosów
Zdrowie i Ty

Dermicos Vive – Opinie o tynkach do wypadania włosów

Utrata włosów jest nieestetyczną chorobą, która dotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Istnieją różne przyczyny utraty włosów, takie jak zmiany hormonalne, zażywanie narkotyków lub niewłaściwa pielęgnacja włosów. U kobiet utrata włosów może być powiązana z ciążą lub menopauzą. Nadmierna utrata włosów może być wynikiem przyjmowania leków w przypadku infekcji i chorób ogólnoustrojowych, takich jak następujący toczeń rumieniowaty lub w przypadku chorób skóry, takich jak: choroba tocznia rumieniowatego. dermatofitoza skóry głowy.

Pielęgnacja i leczenie włosów speCialists, Tricholo, zgadzają się w jednej rzeczy, że zarówno mężczyźni, jak i kobiety po 25 roku życia stają się cieńsze, bardziej wrażliwe

na uszkodzenia, bardziej kruche. W wielu przypadkach stają się one również rzadsze, bardziej podatne na wypadnięcie, a ponadto zmniejsza się ich odrastanie. Tak więc słabsze, opadające włosy stanowią problem dla większości populacji. Jednak odkrycie francuskich trichologów i kosmetologów może doprowadzić do rozwiązania problemu.

Jakie są przyczyny wypadania włosów?

Badania pokazują, że włosy zwykle zaczynają wypadać z powodu stresu, braku witamin, chorób przewlekłych lub zaburzeń hormonalnych. Oczywiście bierze także pod uwagę po prostu niepoprawną pielęgnację włosów, taką jak niewłaściwy wybór odżywek, nadmierne farbowanie, stosowanie prostownic, nadmierne stosowanie pianek i żeli do włosów. W wyniku tych działań otoczka kolagenu korzenia włosa może zostać osłabiona. Korzeń jest wtedy bardziej ściśnięty, co sprawia, że jest mniej odżywiony, a tym samym mniej stabilny jest jego osadzanie w skórze głowy. Włosy stają się cieńsze, częściej wypada, a jednocześnie odrastają. Prowadzi to do Alopecia, który jest nazywany androgenicznym Alopecia.

Dermicos Vive: innowacyjne plastry na porost włosów prosto z USA

Zastosowanie nowoczesnej formuły przezskórnej, która pozwala czynnym składnikom Dermicos Vive przeniknąć najgłębsze warstwy skóry głowy, można zatrzymać w ciągu kilku tygodni. Po prostu przyklej plaster na czystą i suchą skórę szyi, czoła lub skroni, połóż się do spania, a następnie usuń go 8 lub 10 godzin później. Kolejny plaster można skleić po 24 godzinach. Najlepsze wyniki obserwuje się po 2 miesiącach leczenia. Badania wykazały skuteczność u 81% użytkowników.

Jaki jest skład plastrów do wzrostu włosów Dermicos Vive?

Skuteczność Dermicos Vive opiera się na formule opartej na substancjach poprawiających kondycję włosów poprzez stymulowanie ich wzrostu i procesów odżywczych od wewnątrz. Substancje wchodzące w skład leku to:

 • kolczaste kiełki – wzmacnia naczynia krwionośne w skórze głowy, co również poprawia natlenienie komórek
 • bambus – odżywcze cebulki włosowe, chroniące je przed śmiercią dzięki zawartości wielu witamin, minerałów, aminokwasów i dużej ilości krzemu.
 • wyciąg z krzewu winnego –

  pobudza krążenie, oczyszcza skórę i reguluje produkcję sebum, co może wpływać na proces Alopecia

 • bocznica piłkarska – uszczelnia naczynia krwionośne i wspomaga wzrost włosów
 • L-cysteina, składnik keratyny, ma działanie opóźniające starzenie i wiąże miedź, co ma korzystny wpływ na strukturę włosa i jego kolor.
 • Adenozyna – odżywia korzenie i stymuluje wzrost komórek włosa, przedłużając aktywną falę wzrostu włosów.

Jak korzystać z tynków Dermicos Vive?

 • Plastry nakleja się wieczorem, śpiąc na czystej i suchej skórze.
 • Plasterek powinien być nakładany na skórę głowy, gdzie nie jest pokryty włosami – skroniami, szyją, za uszami, czołem – za każdym razem wybieramy inne miejsce. Plastry nie mogą być nakładane bezpośrednio na włosy!
 • Plasterek usuwa się rano po 8 do 10 godzinach po związaniu.
 • Najskuteczniejsze leczenie trwa około 2 miesięcy – jedna paczka zawiera 28 plasterków, dlatego zaleca się zakup dwóch opakowań.
 • Użyto jeden kawałek dziennie!

Dlaczego potrzebuję leczenia plastrem Dermicos Vive?

plastry dermicos viveDermicos Vive to zabieg odpowiedni dla każdego rodzaju skóry lub włosów. Plastry są grube i małe, co zapewnia komfort użytkowania, a przede wszystkim dyskrecję. Dodatkową zaletą jest wygodna formuła, która nie wymaga żadnych dodatkowych zabiegów, takich jak stosowanie żeli czy odżywek. Zabieg ten jest szczególnie polecany mężczyznom, ponieważ może być stosowany w miejscu ubytków. Preparat jest bardzo wydajny, jedna paczka wystarcza na 28-dniową kurację, użycie dwóch opakowań wystarcza na 8-tygodniowe leczenie, tj. Jedną z zalecanej długości.

You may also like...