Denta Seal – cena, opinie.Wybielająca pasta do zębów.
Zdrowie i Ty

Denta Seal – cena, opinie.Wybielająca pasta do zębów.

Denta Seal Opakowanie

Czy masz żółte zęby, pomimo tego, że rano i wieczorem dokładnie je szczotkujesz? Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektórzy mogą pochwalić się hollywoodzkim uśmiechem, a inni walczą z problemem przebarwień i brzydkiego koloru uzębienia?

Czy nieestetyczny kolor zębów to wynik złej higieny jamy ustnej, a może przyczyna leży w spożywanych potrawach lub nałogach? Na wszystkie Twoje problemy związane z brzydkim kolorem uzębienia jest jedno teraz na to rozwiązanie jak

pasta

DentaSeal !

Denta Seal – pasta do zębów. Jak działa?

Denta Seal — to pasta do zębów z efektem wypełniania, która cieszy się dużą popularnością. Jej skuteczne działanie jest skierowana na delikatne  usuwanie mikrouszkodzeń szkliwa zębów i zapobieganiu próchnicy zębów. Denta Seal z dużym powodzeniem usuwa osad nazębny i przywracając zębom połysk, zdrowy wygląd i czarujący uśmiech.

Denta Seal – działanie pasty

Tylko DentaSeal system działa kompleksowo i:

•    zapewnia biały uśmiech już po miesiącu stosowania,
•    usuwa kamień nazębny oraz przebarwienia,
•    nie powoduje nadwrażliwości zębów,
•    silnie ogranicza ilość bakterii w jamie ustnej,
•    wzmacnia oraz chroni szkliwo.

Składniki aktywne pasty DentaSeal

Pasta do zębów DentaSeal – płynne szkliwo, posiadające bioaktywny skład, który jest identyczny do naturalnego pokrycia zębów.

Hydroksyapatyt. Substancja, która może zintegrować się z szkliwem zębów i naprawić mikropęknięcia. Jest syntezowana z muszli morskich mięczaków. Elementy przenikają w mikro pęknięcia zębów i łączą się z jego emalią.
Papaina. Składnik, rozpuszczjący białka, który usuwa nalot.
Limonka. Wpływa leczniczo-profilaktyczne na jamę ustną i wybiela powierzchnię zębów.
. Zapewnia świeży oddech, usuwa ból, łagodzi stany zapalne dziąseł.

Zalety stosowania DentaSeal

W porównaniu z innymi podobnymi środkami, pasta Denta Seal ma wiele oczywistych zalet:

• Działa kompleksowo.
  • Regeneruje uszkodzone szkliwo.
  • Nadaje się nie tylko dla dorośli, ale i dzieci (powyżej 12 roku życia).
  • Składa się z bezpiecznych składników.
  • Nie ma skutków ubocznych.
  • Wymarzony efekt można osiągnąć już po 1 miesiącu regularnego stosowania pasty Denta Seal!
Jak należy stosować preparat Denta Seal?
Zalety stosowania Denta Seal

Jak należy stosować preparat Denta Seal?

Wybielanie zębów przy użyciu pasty DentaSeal jest niezwykle proste. Nie musisz się ograniczać i rezygnować z ulubionych napojów

oraz posiłków, które mogą pozostawi osad na Twoim uzębieniu.

W celu uzyskania najlepszych efektów zaleca się dwa dziennie umyć zęby pastą wybielającą DentaSeal. Badania wykazują, że już po 4 tygodniach regularnego stosowania Twoje zęby staną bielsze o 2-3 tony!

DentaSeal – pasta do zębów, która jest w stanie rozpoczyna wybielanie już po pierwszego zastosowaniu.

• Po 2 tygodniach odpryski, pęknięcia zmniejszają się .
  • Po 3 tygodniach uszkodzenia całkowicie znikają, a przez 27 dni jamy ustnej zyskuje zdrowy, świeży wygląd.
  • Wynik regenerujący kursu utrzymuje się przez długi czas. Zaleca się, aby powtarzać kurs raz na jakiś czas

Opinie o środku wybielającym zęby Denta Seal

Opinie o środku wybielającym zęby Denta SealKarol, lat 50
Od 10 lat nałogowo palę papierosy i nie wyobrażam sobie poranka bez mocnej, czarnej kawy. Zauważyłem, że z biegiem czasu moje zęby straciły dawny blask i pożółkły. Zawsze uważany byłem za duszę towarzystwa, jednak wszyscy zauważyli, że się wyciszyłem.  Było to spowodowane moim problemem z brzydkim kolorem zębów. Wstydziłem się uśmiechać w towarzystwie i żartować. Bałem się, że gdy znajomi zobaczą dokładniej moje zęby, odsuną się ode mnie i uznają, że o siebie nie dbam.

Zamówiłem pastę Denta Seal i zastosowałem zgodnie z zaleceniami. Już po drugim myciu poczułem, że moje zęby są „czystsze” i jakby jaśniejsze.

Każdego dnia coraz chętniej przeglądałem się w lustrze i coraz częściej uśmiechałem. Po 3 tygodniach poprawa była ogromna! Teraz zawsze mam w szafce zapasowe opakowanie DentaSeal, z nim czuję się bezpiecznej. Przesyłam zdjęcie poniżej.Pozdrawiam

Zdjęcia zadowolonych klientów preparatu DentaSeal

Zdjęcia zadowolonych klientów preparatu Denta Seal