Antispur Duo Forte - Opinie na temat wkładek na pięcie
Zdrowie i Ty

Antispur Duo Forte – Opinie na temat wkładek na pięcie

antispur duo forte na ostrogę piętowąPrzyczyny bólu są zupełnie inne niż myślisz.Pamiętaj: z “ostrogami” nie ma dodatkowych kostnych pęcherzyków płucnych na stopie.który byłby “zmiażdżony” podczas chodzenia. Ból jest wynikiem przewlekłego stanu zapalnego w jedynej przyczepie rozprowadzającej.

Jedyny rozrzutnik łączy kość pięty z palcami stóp, więc podczas chodzenia przybiera na wadze całe ludzkie ciało.Jeśli w miejscu przywiązania kostnego pięty występuje stan zapalny i późniejsze zmiany degeneracyjne, pojawia się ból– Po prostu “surowy”: wątły, uniemożliwiający chodzenie.

Wiara w stereotypy dotyczące kostnych pęcherzyków płucnych

na piętach oznacza, że ludzie z głodem stosują niewłaściwe metody w celu złagodzenia bólu. W międzyczasie.istnieje jeden fenomenalny sposób na złagodzenie bólu przy ostrodze piętowej – to połączenie Antispur Duo Forte i Cream DUO FORTE.

Jaka jest funkcja elementów zestawu: Antispur Duo Forte + Cream DUO FORTE?

Komponent 1: Antispur Duo Forte

wkładki Antispur Duo Forte

Wstawki Antispur Duo Forte

Wkładka Antispur Duo Forte zapewnia mechaniczne wsparcie i ochronę stóp. Aby zrozumieć jego działanie, należy ponownie przypomnieć, że stopy są narażone na duży stres podczas stania lub chodzenia. Obciążenia są tym większe, że nie cała podeszwa stopy ma kontakt z powierzchnią ziemi, ale tylko niektóre jej punkty.

Celem Antispur Duo Forte jest amortyzowanie przechyłu, tak aby nie uderzało o ziemię podczas chodzenia. Podczas chodzenia każde użądlenie powoduje mikrourazy, które w stanie zapalnym są odczuwane jako silne, silne bóle. Jeśli pod stopami znajduje się Anstispur DUO FORTE, większość mikrowstrząsów jest złagodzona.

Struktura wkładek jest bardzo delikatna i złożona. Miękki silikon dopasowuje się do kształtu stopy, a jego struktura imituje strukturę ludzkich tkanek. Efekt jest taki, jakby stopa uzyskała kilka dodatkowych warstw skóry. Miejsca, które sprawiały ból do tej pory, nie są już silnie skompresowane, więc chodzenie staje się łatwiejsze.

Komponent 2: krem DUO FORTE

krem Duo Forte

Krem Duo Forte

Drugim elementem zestawu jest Cream DUO FORTE. Podczas gdy wkładki uwalniają ścięgna, stawy i mięśnie stóp, krem przeznaczony jest do pielęgnacji skóry. Jego działanie jest zewnętrzne, ale zmniejsza także uczucie dolegliwości. Dzieje się tak dlatego, że skóra jest dodatkowym źródłem dyskomfortu u osób z problemami kończyn dolnych.

Tarcia, traumy i odciski na skórze nasilają uczucie pieczenia, a nawet bólu.

Dlatego kojący efekt kremu DUO FORTE wzmacnia ulgę odczuwaną przez osoby z głodem. Zawiera witaminy A i E, które są wchłaniane przez skórę, odżywiają i regenerują, zapewniają właściwe nawilżenie, poprawiają elastyczność i jędrność. Trzecim głównym składnikiem kremu jest D-Panthenol, tj. Witamina B5. Działa kojąco i kojąco na zmęczoną i zniszczoną skórę stóp, a także sprzyja jej wygładzeniu i regeneracji.

Dla kogo przeznaczony jest zestaw Antispur Duo Forte + krem DUO FORTE?

antispur duo forte leczenie ostrogi piętowejZe względu na właściwości amortyzujące wkładki oraz ochronny i regenerujący efekt kremu, zestaw polecany jest osobom cierpiącym na tzw. Bodziec pięty. Antispur Duo Forte + krem DUO FORTE może być stosowany przez osoby z różnymi poziomami bólu, od łagodnego bólu podczas chodzenia do ciężkiego, silnego bólu, który utrzymuje się przez długi czas.

Wkładki można stosować na każdym rodzaju obuwia. Najpierw nałóż krem DUO FORTE na czyste, suche stopy i poczekaj aż całkowicie się wchłoną. Zastosuj krem szczególnie ostrożnie w miejscach, gdzie skóra jest sucha i zniszczona. Następnie włóż wkładkę tak, aby dopasowała się do całej powierzchni stopy. Może być stosowany zarówno w ciągu dnia, jak iw ciągu dnia. Konstrukcja wkładki sprawia, że Antispur Duo Forte jest bardzo dobry do trzymania się na nogach.

Krem DUO FORTE nie powinien być stosowany, jeśli występuje nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Antispur Duo Forte

+ Cream DUO FORTE badania efektywności zestawu
efekty stosowania antispur duo forteStygmat jest bardzo powszechnym problemem na całym świecie, dlatego naukowcy postanowili dokładnie przeanalizować rosnącą liczbę doniesień prasowych o skuteczności Antispur Duo Forte i Cream DUO FORTE.

Badania tego zestawu przeprowadzili naukowcy z centrum badawczego w Australii. Wybrali grupę 183 osób, które skarżyły się na ból związany ze stygmatyzacją. Ból był średni do ciężkiego. Respondenci próbowali wcześniej walczyć z piętnem piętna, ale zastosowane metody nie miały na nich żadnego zauważalnego wpływu.

Uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy. Pierwszy z nich otrzymał zalecenia typowe dla tradycyjnego leczenia gwiazd gwiazdotwórczych. Druga grupa miała użyć zestawu Antispur Duo Forte + Cream DUO FORTE (wkładka miała być noszona przez cały dzień). Trzecia grupa, grupa kontrolna, nie przeprowadziła żadnych dodatkowych działań zmniejszających ból podczas badania.

efekty antispur duo forteEksperyment trwał 4 tygodnie. Po tym czasie.87% respondentów używających zestawu Antispur Duo Forte + Cream DUO FORTE odnotowało zauważalną poprawę. Co więcej, aż 55% respondentów oceniło poprawę jako “bardzo wysoką”, a kolejne 17% jako “istotną”.

Dla porównania, 22% osób w grupie stosujących tradycyjne metody walki z głodem stygmatyzacyjnym doświadczyło poprawy, ale żaden z respondentów nie określił jej jako “bardzo dużą”. Zmianę odczuli również tylko 2% osób w grupie kontrolnej.

Opinia eksperta na temat skuteczności wkładek Antispur Duo Forte

Antispur Duo Forte

Antispur Duo Forte

Poprosiliśmy B .. Wood, amerykańskiego fizjoterapeutę i rehabilitację sportową speCialist, aby ocenić efekty badania Antispur Duo Forte + Cream DUO FORTE. Tak nam powiedziała: Po przeczytaniu wyników badań naukowych nad Antispur Duo Forte + Cream DUO FORTE, mogę tylko pogratulować twórcom tej metody ich doskonałych wyników. Niewątpliwie oceny wkładek w badaniu są fenomenalne – pokazują, że Antispur Duo Forte bardzo skutecznie odciąża obciążenie na jedynym ścięgnie, pozwalając mu “odpocząć”. Pomysł dbania o skórę stóp, który może być dodatkowym źródłem dyskomfortu, jest doskonały.

Czy wstawki Antispur Duo Forte są naprawdę skuteczne?

Biorąc pod uwagę opinie speCialists i wyniki testów skuteczności z czystym sumieniem, polecamy Antispur Duo Forte + Cream DUO FORTE dla osób cierpiących na bóle pięty. Mamy nadzieję, że przyniosą one ulgę wielu osobom, które dotychczas bezskutecznie borykały się z problemami ostróg pięty.

You may also like...

1 Comment

Comments are closed.