Macrolane zabiegiem nie tylko dla kobiet

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Czy jest możliwość kształtowania sylwetki mężczyzn bez użycia skalpela? Jakie efekty można osiągnąć stosując zabieg Macrolane i dlaczego warto go wybrać? Ile osób wie, że Macrolane jest zabiegiem nie tylko dla kobiet?

Dlaczego właśnie Macrolane? 

Macrolane™ to naturalny wypełniacz oparty na bazie kwasu hialuronowego, tzw. technologii NASHA™ (Non Animal Stabilized Hyaluronic Acid), który może być wstrzykiwany w dużych objętościach. Preparat kształtuje sylwetkę nadając ciału pożądane kształty. Każdy, kto chce uniknąć problemów związanych z zabiegiem chirurgicznym, a chciałby zmienić kształt swojego ciała powinien skorzystać z zabiegów iniekcji Macrolane. Oprócz kształtowania sylwetki NASHA pozwala na niwelowanie blizn oraz deformacji powstałych np. po liposukcji. Macrolane jest zabiegiem nie tylko dla kobiet, coraz częściej korzystają z niego mężczyźni w różnym wieku. Bezpieczeństwo stosowania Macrolane udowodniono i udokumentowano podczas zabiegów medycyny estetycznej wykonywanych na świecie od 1996 roku. Zaletą zabiegu jest natychmiastowy rezultat połączony z długo utrzymującymi się efektami. – mówi dr Wojciech Rybak z Ars Estetica.

Modelowanie klatki piersiowej

Nie tylko kobiety są zainteresowane poprawą kształtu swojej klatki piersiowej. Na całym świecie coraz częściej do klinik zgłaszają się mężczyźni i to nie tylko modele. Powody są różne, jednak przeważają niewidoczne, niesymetryczne lub zanikające mięśnie na klatce piersiowej, czy zespół Polanda. Macrolane jest zabiegiem nie tylko dla kobiet, a jego popularność systematycznie rośnie. Dzięki zabiegom można krótkotrwale pomóc w poprawie konturu klatki piersiowej, nawet u mężczyzn z wrodzonymi wadami ciała. Korekta konturu klatki piersiowej nie zastąpi chirurgicznego powiększenia mięśnia piersiowego za pomocą wkładek silikonowych pod skórę, jednak zadowalające efekty utrzymają się przez długi czas, zwykle ponad rok.

Odmładzanie skóry dłoni

Produkty Macrolane stosowane są także do odmładzania skóry dłoni, zwłaszcza wtedy, gdy skóra pokryta jest plamkami i nieestetycznie wygląda. Z tego typu zabiegu bardzo często korzystają także mężczyźni, szczególnie ci, u których na dłoniach widać ścięgna i naczynia pod wiotką skórą. Macrolane zastępuje tkankę podskórną, która zanikła w efekcie starzenia się skóry dłoni.

Modelowanie i korekcja narządów płciowych

Duża grupa mężczyzn ma kompleksy i dylematy związane ze swoimi narządami płciowymi. Dla wielu skomplikowane zabiegi chirurgiczne obarczone ryzykiem komplikacji urologicznych czy zaburzeniami erekcji to rozwiązania, na które nigdy się nie zdecydują. Nowoczesne produkty Macrolane umożliwiają odzyskanie lub nadanie nowego kształtu męskim narządom płciowym. W niektórych przypadkach rozwiązują także problemy związane z funkcją narządów płciowych. Bezpieczny, a jednocześnie zawsze udany zabieg wpływa pozytywnie na poprawę samopoczucia, podniesienie własnej samooceny, akceptację siebie.

Inne zabiegi z iniekcją Macrolane™

Macrolane jako zabieg nie tylko dla kobiet, w przypadku mężczyzn wykorzystywany jest także do kształtowania pośladków, ud oraz łydek. NASHA wykorzystuje się także do wypełniania deformacji powstałych po liposukcji oraz po różnych zabiegach chirurgicznych. Macrolane zalecane jest także w różnego rodzaju rekonstrukcjach skóry.

Główne zalety zabiegu:

-nieinwazyjna metoda nie wymagająca chirurgicznej ingerencji w ciało pacjenta
-natychmiastowe wyniki widoczne tuż po zabiegu
-nie obejmuje stosowania implantów oraz przeszczepu tkanki tłuszczowej
-nie wymaga znieczulenia ogólnego oraz pobytu pacjenta w szpitalu
-zabiegi nie pozostawiają żadnych blizn
-okres wyłączenia z życia codziennego pacjenta jest minimalny
-bezpieczeństwo potwierdzone klinicznie

Rzadko występujące efekty uboczne:
-stan zapalny, który minie po kilku dniach
-guzki i zgrubienia pod skórą, których można się pozbyć poprzez masaż obszaru poddanego zabiegowi

Zabieg iniekcji Macrolane

Zabieg trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut w zależności od części ciała i ilości wstrzykniętego preparatu. Zabieg przeprowadza doświadczony i odpowiednio wykwalifikowany lekarz w warunkach sali operacyjnej, w znieczuleniu miejscowym lub w lekkiej sedacji dożylnej.

Przykładowe ceny zabiegów

W każdej klinice cena zabiegu zależy w dużej mierze od ilości zużytego preparatu. Za kształtowanie klatki piersiowej u mężczyzn Macrolane™ w Kriocentrum Medycyny estetycznej
i chirurgii ogólnej s.c. w Otwocku zapłacimy około 4000zł. W Wielospecjalistycznym Centrum Chirurgii Ambulatoryjnej w Suchym Lesie plastyka pośladków to koszt około 5000zł, plastyka łydek około 4000zł, a korekcja męskich narządów płciowych kosztuje od 3000zł. W Gabinecie Medycyny Estetycznej Estina w Bielsko-Białej przywracanie objętości dłoni za pomocą Macrolane kosztuje 1200zł, w Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Ars Estetica we Wrocławiu zapłacimy 600zł + 400 zł / 10 ml. To tylko przykładowe ceny zabiegów iniekcji Macrolane, ponieważ rynek medycyny estetycznej stale się rozwija i ceny bardzo często ulegają zmianie. Oczywiście na korzyść pacjentów.

O tym, że Macrolane jest zabiegiem nie tylko dla kobiet przekonało się wielu mężczyzn. NASHA to doskonała alternatywa chirurgicznej operacji plastycznej. Nieskomplikowane, szybkie, a co najważniejsze nieinwazyjne i bezpieczne zabiegi iniekcji Macrolane przyczyniły się do tego, że coraz więcej kobiet i mężczyzn naturalnie poprawia kształt swojego ciała. Każdy, nawet drobny zabieg daje widoczne zauważalne zmiany w wyglądzie. Dla wielu osób Macrolane to jedyne rozwiązanie, by uwierzyć, zaakceptować siebie i w końcu zacząć w pełni cieszyć się życiem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*