Hallu Motion – najlepszy korektor na haluksy

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Aparat korekcyjny Hallu Motion to najlepszy sposób na wyprostowanie koślawego palucha. To całkowicie naturalny sposób na zmniejszenie występującego obrzęku oraz lepsze ukrwienie zdeformowanego obszaru stopy. Pozwala również powrócić do pierwotnego wyglądu. Korektor Hallu Motion idealnie dopasowuje się do rozmiaru oraz kształtu stopy, dzięki czemu zapomnisz, że go w ogóle nosisz!

Obecnie istnieje wiele specyfików umożliwiających cofnięcie  pierwszych zmian zwyrodnieniowych.  Najpopularniejszym z nich jest aparat Hallu Motion, który przeznaczony jest do stosowania w dzień.

Czym tak naprawdę są haluksy?

Haluksy nazywane również paluchem koślawym i halluxami to uciążliwe schorzenie, które powoduje trudności w chodzeniu, nieustanny ból oraz utrudnia normalne funkcjonowanie. 

Przyczyny i objawy haluksów

Zwiększanie ryzyka powstania palucha koślawego powodują różne czynniki. Niestety często, sami jesteśmy odpowiedzialni za taki stan. Oprócz genetyki, haluksy może powodować m.in. nadwaga oraz niewłaściwie dobrane obuwie. To Ostatnie, dotyczy głównie kobiet, które noszą buty z wąskim noskiem, bądź w za małym rozmiarze. Kolejnym czynnikiem, który sprzyja powstawaniu haluksów jest płaskostopie podłużne. Należy więc pamiętać, że profilaktyka jest ogromnie ważna! Dbałość o odpowiednią wagę ciała oraz właściwie dobrane obuwie pomaga zapobiegać powstawaniu haluxów.

Oprócz dyskomfortu, bólu w okolicy zdeformowanego palucha oraz napiętej i bardzo wrażliwej skóry, w wielu przypadkach występuje także szereg objawów towarzyszących haluksom. Nierzadko pojawiają się zapalenia wysiękowe kaletki w okolicy stawu śródstopno-palcowego, nieprzyjemne zgrubienia naskórka oraz podwichnięcia stawu śródstopno-palcowego.

%name Hallu Motion   najlepszy korektor na haluksy

Jak należy używać aparat korekcyjny Hallu Motion?

Użytkowanie aparatu Hallu Motion jest bardzo proste, dlatego też każdy cierpiący z powodu haluksów poradzi sobie z jego prawidłowym założeniem. Aparat umieszcza się na stopie, bezpośrednio przykrywając zdeformowane miejsce, a jego odpowiednie założenie ułatwia zamieszczona instrukcja. 
Na samym początku należy rozluźnić pasek do zera. Następnym krokiem jest założenie aparatu tak, aby znajdująca się na nim gąbka zakryła zdeformowany obszar. Kolejno należy ściągnąć pasek, aby przylegał do zewnętrznej strony stopy. Należy go dobrze zamocować do zaczepu. Aparat jest prawidłowo założony, gdy uciska paluch i jest stabilny. Gdy to możliwie, zaleca się stopniowo zwiększać siłę naciągnięcia paska. W przypadku pojawienia się bólu należy poluzować nacisk i raz jeszcze dopasować korektor Hallu Motion.
Aby osiągnąć pożądane efekty, stosuj Hallu Motion codziennie. Zakładaj go każdego ranka i ściągaj przed snem. Aparat Hallu Motion dostosowany jest do używania w domu, jak i pracy. Nawet nie poczujesz, że masz go na sobie!

Co wyróżnia aparat korekcyjny Hallu Motion?

Aparat korekcyjny Hallu Motion to wyjątkowe urządzenie. Regularne stosowanie korektora, umożliwia wyprostowanie zdeformowanego palucha względem osi całej stopy. Wyraźnie zmniejsza obrzęki i powoduje, że skóra w okolicy haluksa jest mniej napięta i obolała. Poprawia więc jej wygląd i umożliwia powrót do naturalnego ułożenia stopy.  Co ważne, aparat Hallu Motion pobudza  mikrokrążenie, powodując, że zmieniony chorobowo obszar  lepiej radzi sobie z problemem i jest lepiej odżywiony.

Opinie ekpertów o Hallu Motion

Działanie aparatu Hallu Motion potwierdzają nie tylko osoby stosujące go. Pozytywne opinie dotyczące Hallu Motion wyrażają także eksperci, których pacjenci używali tego aparatu. Jednym z nich jest doktor Ralph Moss. Zajmuje się on leczeniem osób cierpiących na zwyrodnienia stopy. Dzięki długoletniej praktyce lekarskiej i pracy z pacjentami stosującymi Hallu Motion stwierdził, że jest on świetny dla wszystkich cierpiących na haluksy.  Do zalet stosowania aparatu korekcyjnego Hallu Motion zaliczył świetne usztywnienie zdeformowanej stopy i wyraźne poprawienie jej kształtu. Uznał także, że nie widzi przeciwwskazań do stosowania korektora przez sportowców, dla których problem związany z posiadaniem haluxów jest niezwykle klopotliwy.

aparat hallu motion Hallu Motion   najlepszy korektor na haluksy

OPINIE o HALLU MOTION

Mariola, lat 33

Hallu Motion to prawdziwy cudotwórca! Każdemu mogę go polecić. Dzięki niemu pozbyłam się koślawej stopy i w końcu nie wstydzę się pokazać jej w sandałach. Pracuję w sklepie, gdzie cały dzień jestem na nogach. Stosuję Hallu Motion każdego dnia, a w trakcie pracy zupełnie o nim zapominam. Jest naprawdę świetny. Pasuje praktycznie do każdych butów, więc nie muszę martwić się, że będę musiała szukać specjalnego obuwia. Stosuję go od 2 miesięcy i widzę niesamowitą poprawę!

Krystyna, lat 48

Sądzę, że długoletnie chodzenie w ciasnych szpilkach przyczyniło się do pojawienia się moich haluksów. Dodatkowo, w rodzinie na haluksy cierpi moja mama i siostra. Próbowałam stosować różne specyfiki i urządzenia. Żadne jednak nie dało zadowalających efektów. Myślałam, że ulgę może przynieść mi tylko operacja. Dopiero Hallu Motion rozwiązał moje problemy. Poczułam, że opuchlizna się zmniejsza i ból maleje. Hallu Motion zakładam rano i ściągam dopiero późnym wieczorem. Moja mama i siostra też są zachwycone jego działaniem i nie wyobrażają już sobie dnia bez niego.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*